AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

23.07.2019 02:34:06

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 066 príspevkov v 1 826 tém od 1 800 užívateľov
Najnovší užívateľ: sarataylor
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - kapor
| |-+  Kaprárina
| | |-+  ARCHÍV
| | | |-+  Kaprársky maratón /užívatelia fóra SR/
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: [1] 2 3 ... 21 Tlačiť
Autor Téma: Kaprársky maratón /užívatelia fóra SR/  (Prečítané 29354 krát)
Jaro - moderator
Hosť
« kedy: 13. Júl 2011, 12:26:36 »

Po vzore predošlých "pretekov" na fóre /12h bolonézový lov, 24h feedrový maratón/ a návrhu jedného z Vás, zvažujem usporiadať na fóre "Kaprársky maratón fóra SR". /dľa záujmu/

Podstata preteku bude odloviť 42 hodín a 195 minút /45h a 15min/ na vode zväzovej alebo súkromnej, v dohodnutom termíne a čase /navrhujem posledný augustový víkend /čas  od -  do dohodneme// a pokúsiť sa uloviť čo najviac rýb /kaprov/ s minimálnou dĺžkou 65 cm. K lovu sú povolené sú dva prúty. Dôležité bude vytrvať /stanovený časový úsek na lov/, dokumentovať /foto rýb/, púšťať a v závere zrátať celkový sumár cm. Po akcii výsledky zašlete na môj e-mail a akciu vyhodnotíme. Ak sa pridá redakcia - budú aj ceny. Pouvažujete,navrhnite - prípadne zavrhnite... Mrknutie
« Posledná zmena: 13. Júl 2011, 12:58:20 od Jaro - moderátor » Zaznamenané
Ďula
Hero Member
Príspevkov: 1 084

Idem si za svojím snom !

Zobraziť profil
« Odpoveď #1 kedy: 13. Júl 2011, 12:51:31 »

Tak toto je pekná "nabídka"  Smiech Jaro , rovno ma hlás  Úšklabok
Zaznamenané

---------->Catch and Release<----------
PREDÁM OLOVÁ TVARU GRIPPA, GRIP, HRUŠKA A SUMCOVÉ KONTAKT "SS" Úsmev
Jaro - moderator
Hosť
« Odpoveď #2 kedy: 13. Júl 2011, 12:54:27 »

Aktuálny záujem:

1. "carp"
Zaznamenané
angler
Sr. Member
Príspevkov: 290

Zobraziť profil
« Odpoveď #3 kedy: 13. Júl 2011, 12:59:30 »

To sa mi pozdava, rad sa pripojim. Predpokladam, ze kazdy sutaziaci si zvoli revir ale osobne by som vynechal sukromaky. Čisto zvazovky.
Zaznamenané

angler
Jaro - moderator
Hosť
« Odpoveď #4 kedy: 13. Júl 2011, 13:02:39 »

Zapisujem. Čo sa týka tých súkromákov - rozhodnete sami /či áno/nie/...

Aktuálny záujem:

1. "carp"
2. "angler"
Zaznamenané
Richard
Hero Member
Príspevkov: 2 533

Zobraziť profil
« Odpoveď #5 kedy: 13. Júl 2011, 14:27:38 »

Neviem či je vhodný dátum, je to týždeň pred pretekmi na Šírave a tam ide dosť ľudí z tohto fóra,  budú dolaďovať všetko potrebné na Šíru a tým pádom sa maratón ochudobní o lepšiu účasť. Druhá pripomienka aby tam neboli žiadne ceny, max pochvala pred naštartovanou V3Skou, lebo tu nie je žiadna kontrola a tým pádom veľká možnosť manipulácie.
Zaznamenané
angler
Sr. Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #6 kedy: 13. Júl 2011, 14:41:46 »

Richard, to s cenami je dobry napad, ale predpokladam, ze to bude hlavne o dovere, ak si chce niekto nieco dokazovat podvodom, bohuzial to si nepomozeme.
Zaznamenané

angler
marek38
Hero Member
Príspevkov: 904

ži a nechaj žit

Zobraziť profil
« Odpoveď #7 kedy: 13. Júl 2011, 15:00:40 »

to si tiež neviem predstaviť ako by to fungovalo,ked si niekto zavolá kamarátov,nachytaju kapre odfotí sa len sam súťažiaci, tak je to v tahu.
Zaznamenané
Richard
Hero Member
Príspevkov: 2 533

Zobraziť profil
« Odpoveď #8 kedy: 13. Júl 2011, 15:51:36 »

Angler podvádzať sa dá samozrejme vždy, ale tým že to bude bez cien vylúčiš jedno pokušenie.
Zaznamenané
angler
Sr. Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #9 kedy: 13. Júl 2011, 16:00:48 »

Ja suhlasim, nemusia byt ceny. Aspon sa vyhneme neprijemnostiam a upodozrievaniu na fore, kto a ako zvitazil.
« Posledná zmena: 26. Júl 2011, 08:04:08 od angler » Zaznamenané

angler
Wodnik
Hero Member
Príspevkov: 2 568

Zobraziť profil
« Odpoveď #10 kedy: 13. Júl 2011, 18:35:38 »

Rad by som sa pridal ale to je Luborec takze bohuzial Smútok
Zaznamenané

Prisiel som, videl som, ulovil som a pouzil Lastiu
Taky15
Sr. Member
Príspevkov: 427

http://www.boilies-mix.sk/

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #11 kedy: 13. Júl 2011, 19:35:12 »

Jaro mna mozes tiez pripisat rad sa zucastnim  Mrknutie (ceny nie su podstatne)
« Posledná zmena: 13. Júl 2011, 19:36:52 od Taky15 » Zaznamenané

Miga
Hero Member
Príspevkov: 3 101

Zobraziť profil
« Odpoveď #12 kedy: 13. Júl 2011, 20:00:54 »

ci uz z cenami alebo bez cien chlapci preco hned myslite na podvody, tak to chodi medzi kaprarmi ci ako? lebo viete ako sa vravi podla seba sudim teba a nema to byt utok na nikoho z fora ani nikoho kto tu o podvodoch pisal len jednoducho chcem tym povedat ze to vyznieva ako by medzi kaprarmi bolo tolko pododnikov ze si nedokazete verit, pozrite do feeder maratonu, zda sa mi ze to tam ani nik nespomenul a slo aj o ceny, ved ide o zabavu a ceny su len motivacia ale nie k podvodom, proste sutazivost prebudit, teda ja s Richim sme si zaver f. maratonu uzili a nahanali centimetriky ale pre srandu nie pre ceny
Zaznamenané

Kde Miga nespadol do vody, tam akoby na rybách ani nebol Smiech
Wodnik
Hero Member
Príspevkov: 2 568

Zobraziť profil
« Odpoveď #13 kedy: 13. Júl 2011, 21:12:33 »

Taketo preteky su podla mna o ferovosti a o zdravej sutazivosti medzi nami ....myslim ze najkrajsia cena by bol diplom Úsmev 
Zaznamenané

Prisiel som, videl som, ulovil som a pouzil Lastiu
Miga
Hero Member
Príspevkov: 3 101

Zobraziť profil
« Odpoveď #14 kedy: 13. Júl 2011, 21:38:35 »

presne ako vravi wodnik, ak si si vsimol wodniku tak som to navrhol aj v teme f. maratonu len neviem ci sa to ujalo Úsmev
Zaznamenané

Kde Miga nespadol do vody, tam akoby na rybách ani nebol Smiech
Strán: [1] 2 3 ... 21 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk