AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

20.07.2019 04:57:30

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 064 príspevkov v 1 826 tém od 1 800 užívateľov
Najnovší užívateľ: sarataylor
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - kapor
| |-+  Kaprárina
| | |-+  VÝSTROJ A POMÔCKY PRI LOVE
| | | |-+  Vlasec
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 [2] 3 4 ... 157 Tlačiť
Autor Téma: Vlasec  (Prečítané 292196 krát)
jurmich
Full Member
Príspevkov: 118

Zobraziť profil
« Odpoveď #15 kedy: 31. Január 2009, 20:56:28 »

ale ja sufix ani nechcem. momentalne chytam len na zvazovkach do 10 ha.
Zaznamenané
fkarolko
Hosť
« Odpoveď #16 kedy: 31. Január 2009, 21:01:27 »

tak ak nechces sulfix tak potom moja rada je jednoznacne Shimano Technium - klasicke hnede nie Tribal v maskacovej farbe
no len neni z tych najlacnejsich a v priemere 0,35 je do ozaj extremnych podmienok tiez vhodny.
Zaznamenané
jurmich
Full Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #17 kedy: 31. Január 2009, 21:15:18 »

chytam na zvazovkach do 10 ha - nie extremne podmienky. toho roku som pouzival awa shimu s ktorym som nebol spokojny. minuly rok som sa vratil po 10 rokoch do cechu. sam vies ze je to v zaciatkoch velice drahe. treba mi este kopec veci. nemozem si kupit drahy silon ked mi chyba este kopec veci. nechytam prevazne kaprarinu. hladam sa.
Zaznamenané
fkarolko
Hosť
« Odpoveď #18 kedy: 31. Január 2009, 21:30:03 »

No to ti verim ale je tazke radit ked uz dlhsiu dobu pouzivam bud 0,35 technium alebo potom 0,45 Berkley triline ultra sensi thin.
Tatko neni az taky kaprar a jemu posledne roky kupujem esox raptor a je s nim v celku spokojny tiez som ho uz odskusal a co mi na nom vadilo ze sa krutil.  Inak v tahu v uzle v pohode silon aj slusna oderuvzdornost ale tiez cena je tam cca 100sk neviem presne takze tiez neni uplne najlacnesii. A ak nieco tensie by si chcel tak velmi dobry silon je Mikado crystal line tam je cena za 150metrove balenie 110 sk len neviem ci sa predava aj vacsich navinoch bo ja ho pouzivan bud na plavanu alebo vlacko.
Zaznamenané
fkarolko
Hosť
« Odpoveď #19 kedy: 31. Január 2009, 21:44:53 »

este jeden silon uplne som zabudol a to by ti mohlo aj relativne sediet a to shimano speed master allround.
vlani som ho skusal ked nebolo k dostaniu technium a poviem spokojnost z mojej strany cena tam je tiez priaznivejsia a to za 500metrov cca 400sk mozno menej. Odchytal si aj Ecsed co je z pohladu podvodnych prekazok miestami prales a aj tu vcelku obstal.
Zaznamenané
jurmich
Full Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #20 kedy: 31. Január 2009, 22:01:34 »

no to mikado ne. mal som vlani. skusali sme tah na vahu o naraznik. nevydrzal ani tolko co udaval vyrobca. potom som si z neho spravil navazac a ten praskol pri zdolavani kapra v polke silona. mikado mam velmi rad ale nie silon. mal som aj na feeder. po jednom love siel dole a nahradil som ho raptorom. mna zaujimal ten starbaits. je tam dobra cena a renomovanejsi vyrobca.
Zaznamenané
fkarolko
Hosť
« Odpoveď #21 kedy: 31. Január 2009, 22:23:27 »

Mikado crystal line pouzivam tretiu sezonu a zatial ma nesklamal a to pouzivam priemery 0,12 - 0,25.
Starbaits som nemal ani len v ruke takze k nemu sa ti nemozem vyjadrit to by mal asi Ivan.
Zaznamenané
jurmich
Full Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #22 kedy: 31. Január 2009, 22:47:23 »

hej uz napisal. pravdepodobne bude to moja tohtorocna volba
Zaznamenané
fkarolko
Hosť
« Odpoveď #23 kedy: 31. Január 2009, 22:58:00 »

teraz ked to citam spatne vsimam ze Ivan vlastne hovoril o tom starbaite neviem preco som si myslel ze o sulfixe  Čo???
Zaznamenané
jurmich
Full Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #24 kedy: 31. Január 2009, 23:17:03 »

to nic stava sa.  Mrknutie kazda rada dobra. dik
Zaznamenané
futri
Hosť
« Odpoveď #25 kedy: 03. Február 2009, 17:33:16 »

aj mne sufix praskol v uzle ked som chcel rybu pribrzdit.. To by mozno nebolo nic divne, ale na 150 m pri 0,35mm priemere ma to prekvapilo..
Zaznamenané
Longi
Hero Member
Príspevkov: 2 268

Zobraziť profil
« Odpoveď #26 kedy: 17. Február 2009, 14:04:25 »

Žltý Sufix 0,35 som používal. Celkom O.K.a dobre vyditeľný v noci. Červená 0,30, tak z toho som bol hotový, škoda reči. Duo core išiel z navijákov za tri dni. V noci pri vyvážkach sú oba neviditeľné.  Premium fluoro-zelený je dobrý na noc a v tej cenovej relácii si myslím, že nie je o čom. Tento rok som vsadil na Stroft fluo. To sú moje skúsenosti.
Zaznamenané
carper
Hero Member
Príspevkov: 2 125

Zobraziť profil
« Odpoveď #27 kedy: 22. Február 2009, 13:26:17 »

Doporučujem Carbotex alebo Carp expert carbon. Aj sufix je dobrý ,na jeden prút žltý na druhý červený a je to.  hrubka 0,35 u všetkých.

« Posledná zmena: 22. Február 2009, 13:28:25 od carper » Zaznamenané

Chyť & pusť
Jaro
Hosť
« Odpoveď #28 kedy: 22. Február 2009, 14:54:50 »

Ja som minulý rok skúšal žltý Carbotex tuším to bola O,28 a hneď na prvej vychádzke sa mi na ňom začali robiť komické slučky a pri skúške na ťah sa trhal. Rozprával som sa o tom aj s predavačom,ktorý tvrdil,že s ním má len tie najlepšie skúsenosti.Zrejme mohol byť zle skladovaný... Nahradil som ho Sufixom Tritanium červeným a zatiaľ som s ním spokojný. Mrknutie
Zaznamenané
Braňo
Hosť
« Odpoveď #29 kedy: 22. Február 2009, 16:39:11 »

Ja osobne uz dlhsie pouzivam sufix tritaniim zlty, 0,30 a som s nim spokojny. Nema velku prietaznost a ma v tahu dostatocnu pevnost. Musim povedat, ze i mne sa stalo zo dvakrat, ze mi praskol v uzle. Ale za 4 roky co ho pouzivam, myslim si, ze v poho. Za malo penazi hodne muziky. Tot moj nazor.
Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 4 ... 157 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk