AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

23.09.2019 19:58:57

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 095 príspevkov v 1 828 tém od 1 816 užívateľov
Najnovší užívateľ: skmareksk
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - kapor
| |-+  Kaprárina
| | |-+  VÝSTROJ A POMÔCKY PRI LOVE
| | | |-+  Čelovka H7
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 ... 16 17 [18] Tlačiť
Autor Téma: Čelovka H7  (Prečítané 31721 krát)
Andrejus
Full Member
Príspevkov: 185

Zobraziť profil
« Odpoveď #255 kedy: 08. December 2018, 23:24:34 »

Čeko ta celovka vyzera ozaj zaujmavo ale ja ako nevyhodu vidim v zabudovanom akumulatore kt sa nabija 4-5 hodin.
Ked sa mi nedopatrenim/zabudnem stane ze celovku v noci vybijem tak som vyradeny z hry lebo ju musim dat nabijat. V mojom Fenixe uprostred noci vymenim 4 clanky a som zase v hre. Ta novsia nastupkyna od mojho modelu ma akumulator ktory sa da tiez samostatne nabijat cez mini usb port ako telefony. A ked si kupis rovno dva ako moj kamos tak v noci len vymenis clanky a je to cajku.
Zaznamenané
Andrejus
Full Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #256 kedy: 08. December 2018, 23:36:54 »

https://www.ledbaterky.sk/sub/ledbaterky.sk/shop/product/nabijatelny-akumulator-usb-fenix-18650-2600mah-chraneny-4807.jpg
Zaznamenané
Andrejus
Full Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #257 kedy: 08. December 2018, 23:39:56 »

Zaznamenané
Čeko
Hero Member
Príspevkov: 5 685

Zobraziť profil
« Odpoveď #258 kedy: 09. December 2018, 16:17:54 »

Čeko ta celovka vyzera ozaj zaujmavo ale ja ako nevyhodu vidim v zabudovanom akumulatore kt sa nabija 4-5 hodin.
Ked sa mi nedopatrenim/zabudnem stane ze celovku v noci vybijem tak som vyradeny z hry lebo ju musim dat nabijat. V mojom Fenixe uprostred noci vymenim 4 clanky a som zase v hre. Ta novsia nastupkyna od mojho modelu ma akumulator ktory sa da tiez samostatne nabijat cez mini usb port ako telefony. A ked si kupis rovno dva ako moj kamos tak v noci len vymenis clanky a je to cajku.
No treba chodiť s nabitou čelovkou,táto vydrží v pohode 5 dní ,veď v noci nesvietime,poprípade má ešte šetrný mod a nosím ešte power banku ak treba dobiť čelovku ,alebo mobil  Mrknutie
Zaznamenané
Richard
Hero Member
Príspevkov: 2 533

Zobraziť profil
« Odpoveď #259 kedy: 09. December 2018, 21:48:31 »

Pre mňa sú dôležité osobné skúsenosti. Pepa tu všetci dobre poznáme a keď hovorí že čelovka drží tak mne to stačí! Cena je super. Práve to si na tomto fóre vážim, že sú tu ľudia ktorí v rybách niečo preskákali a môžem sa spoľahnúť že nerátajú do vetra, ani netlačia reklamu nejakej firmy! Na otázku ohľadne čelovky čo tu bola položená s odpoveďou je to podobné ako s udicami, navijákmi. Treba si ich ohmatať, odskúšať každému sedí niečo iné. Za mňa, určite čelovku so zabudovanou batériou a podľa možnosti čo najdlhšia výdrž.
Zaznamenané
Andrejus
Full Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #260 kedy: 11. December 2018, 00:32:42 »

Ano mas pravdu kazdemu sedi nieco ine...
Mne napr nesedi celovka so zabudovanou bateriou z dovodu skoncenia zivotnosti alebo skratenia vydrze baterie musim vyhodit celu celovku.
Zaznamenané
erno hlavac
Hero Member
Príspevkov: 6 309

rybolov môj sen

Zobraziť profil
« Odpoveď #261 kedy: 11. December 2018, 17:03:14 »

No treba chodiť s nabitou čelovkou,táto vydrží v pohode 5 dní ,veď v noci nesvietime,poprípade má ešte šetrný mod a nosím ešte power banku ak treba dobiť čelovku ,alebo mobil  Mrknutie
Roman, keď v noci nesvietime, potom kedy? Úšklabok Úšklabok, viem myslel si to inak Mrknutie mne sa však vidí  trochu vysoká cena, dnes kúpiš spoľahlivú čelovku za podstatne nižšiu cenu. Ak mi vydrží tá čo spomínal Pepko celú sezónu, potom nemám čo riešiť, veď koľko bateriek spotrebujeme počas jednej sezóny a tiež niečo stoja. A, že vydrží je isté, pretože Pepko je drak.
Ja mám veľký akumulátor na svietenie, nabíjanie, TV Smiech.... preto si čelovku pohodlne nabijem a keby sa mi nečakane vybila tak jednoducho použijem druhú-tretiu.... zo starších.

Zaznamenané

Pohoda - klídek - kapríček
Strán: 1 ... 16 17 [18] Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk