AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

16.09.2019 22:18:50

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 090 príspevkov v 1 828 tém od 1 815 užívateľov
Najnovší užívateľ: radovvv
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - kapor
| |-+  Kaprárina
| | |-+  VÝSTROJ A POMÔCKY PRI LOVE
| | | |-+  Vlasec
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: [1] 2 3 ... 157 Tlačiť
Autor Téma: Vlasec  (Prečítané 297706 krát)
jurmich
Full Member
Príspevkov: 118

Zobraziť profil
« kedy: 25. Január 2009, 14:58:41 »

zdravim.

chcel by som sa opytat ci nema niekto skusenosti so silonom StarBAITS PREMIUM LINE ?
« Posledná zmena: 26. Marec 2014, 08:13:23 od Jaro - moderátor » Zaznamenané
futri
Hosť
« Odpoveď #1 kedy: 27. Január 2009, 09:12:40 »

Caute vsetci, keby tak este niekto dal radu, ktory silon je tak vo vseobecnosti "top", pripadne su s nim velmi dobre skusenosti..
Ja som pouzival minuli rok silon Awa-shima Reflektor line, ale niesom s nim moc spokojny. Utrhol som nan dve ryby a to ani neviem ako. Pritom bol uplne novy a v priemere 0.32mm by uz mohol nieco uniest. Ale mozno to bola moja vina, pripadne naradie, ktore pouzivam Neviem čo si myslieť/Nerozhodný
Diky moc za pomoc  Vyvalujem oči! Super!
Zaznamenané
p3gasso
www.rybarikpp.sk
užívateľia
Jr. Member
*
Príspevkov: 71

www.rybarikpp.sk

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #2 kedy: 27. Január 2009, 09:29:23 »

Keď hľadáš TOP,  tak určite Stroft Fluor, keby si začal dostávať závrate z ceny (ale tá cena je fakt za kvalitu), tak potom treba ísť do Carbotex, Korda, Kryston. A podobné akože silóny ako Sufix Tritanium, Premium line by som nechával na koniec..
Zaznamenané

www.rybarikpp.sk

Široký sortiment rybárskych potrieb, kvalitné služby, krátka dodacia lehota, odborné poradenstvo.
"a hladkal si už kapra pod vodou?"
fkarolko
Hosť
« Odpoveď #3 kedy: 27. Január 2009, 13:02:40 »

Ak chcete ozaj perfektny silon tak potom Shimano Technium, cena je tam sice pri cca 800 metrov baleni 0,35 - nejakych cca 1300sk (45eur) netusim presne kolko podla noveho. Ale je to asi jediny silon ktory by som pri priemeroch 0,25 - 0,35 doporucil. Pri hrubsich silonoch je to asi jedno, a ten carbotex by som si nekupoval, v tahu perfektny vcelku mala prietaznost ale oderuvzdornost nulova, pri minimalnom kontakte s korenmi isla 0,45 do kytek pricom techniumko spolahlivo drzalo.
Zaznamenané
futri
Hosť
« Odpoveď #4 kedy: 30. Január 2009, 08:04:55 »

O tom Shimane som uz co to pocul.. Jeden drancovac ryb z TN ho puzival a tiez ho oznacoval za spicku.. Pozeral som cenu Stroft Fluor, tak je to asi raz tak ako bezne dostupne silony roznych značiek.. to asi nieje az tak moc, pokial ma sluzit. Pozeral som aj to Shimanko a vidim, ze u bratov cechov nejakych 650m 840 KC. Kedze sa tie nase korunky akosi priblizuju svojou hodnotou k sebe, tak to je celkom dobra cena Úsmev Sufix tritanium som uz skusal a nebol som z neho nejaky nadseny (ale asi lepsie ako awa-shima), takze ten vynecham a rad si necham poradit..
A co sa tyka pevnosti silonu v uzloch aka je spokojnost?
Niektore silony su perfektne pevne, oderuvzdorne a pride na uzly a tam koncia..
Co Vy na tuto otazku?
Zaznamenané
ivan fabian
Hosť
« Odpoveď #5 kedy: 31. Január 2009, 17:13:16 »

jurmich - ja ho používám v zelenej farbe Fluo 0,35mm a som sním max spokojný, nemám s ním žiadne problémy. Pre nás skromných plne postačuje.
Zaznamenané
jurmich
Full Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #6 kedy: 31. Január 2009, 18:29:57 »

konecne niekto kto sa k nemu vyjadril. porovnal si ho napr s raptorom?
Zaznamenané
ivan fabian
Hosť
« Odpoveď #7 kedy: 31. Január 2009, 19:26:05 »

Nie neporovnával som ho,takže ťažko mi je k tomu sa vyjadriť.
Zaznamenané
jurmich
Full Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #8 kedy: 31. Január 2009, 19:30:18 »

je zaujimavy. 1000 m za 400 sk. len sa bojim ci sa nebude krutit a trhat. ja mam zaujem o 0,30tku.
Zaznamenané
ivan fabian
Hosť
« Odpoveď #9 kedy: 31. Január 2009, 19:49:26 »

0,30mm som nepoužíval, a to čo viem od druhých rybárov nechcem prezentovať, ako svoj názor, čo mám správy tak väčšinou sú pozitívne.
Zaznamenané
jurmich
Full Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #10 kedy: 31. Január 2009, 19:54:31 »

aj tak dakujem. momentalne nestojim v situacii, ze si mozem dovolit robit pokusi zo silonom. preto sa radsej pytam na skusenosti inych.
Zaznamenané
jurmich
Full Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #11 kedy: 31. Január 2009, 20:02:45 »

ak sa mozem este opytat.

silon pouzivas so sokovkou, alebo s odpalovkou? resp "napriamo" naviazany na hacikoch obratlikoch? ide mi o to ci nepraska v uzloch.
Zaznamenané
ivan fabian
Hosť
« Odpoveď #12 kedy: 31. Január 2009, 20:19:19 »

používam šokovku, na priamo ho vôbec nepoužívam.
Zaznamenané
jurmich
Full Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #13 kedy: 31. Január 2009, 20:46:09 »

no ci nahodou neni taky jak sufix (co niektory o nom tvrdia), ze praska v uzloch na obratlikoch. to sa dozviem len ked ho skusim.
Zaznamenané
fkarolko
Hosť
« Odpoveď #14 kedy: 31. Január 2009, 20:52:30 »

No ak nechces experimentovať so silonmi tak osobne by som si ten sulfix nekupil. Silon je posledna vec na com by som setril.
Ak chytavas prevazne v extremnych podmienkach ako mnozstvo prekazok alebo rieka tak urcite nie. Ako nahle sa potrebujes trochu opriet do ryby sulfix v priemere 0,35 konci a v takychto podmienkach pouzivat sokovku je tiez blbost. Nechat rybu plavat so sokovkou z 0,50 silonu alebo snury je pomaly vrazda ryby. Ine to je pri chytani na volnych vodach tam aj sulfix a sokovka je v poho volba.
Tiez som mal raz sulfix na naviakoch ale behom mesiaca bol dole a v kosi.

Zaznamenané
Strán: [1] 2 3 ... 157 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk