AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

21.07.2019 12:59:45

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 065 príspevkov v 1 826 tém od 1 800 užívateľov
Najnovší užívateľ: sarataylor
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - prívlač
| |-+  Revíry
| | |-+  STOJATÉ VODY
| | | |-+  Prívlač na Liptovskej Mare
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 2 [3] 4 Tlačiť
Autor Téma: Prívlač na Liptovskej Mare  (Prečítané 14454 krát)
Longi
Hero Member
Príspevkov: 2 268

Zobraziť profil
« Odpoveď #30 kedy: 09. November 2011, 17:36:28 »

...dnes celý deň hmla, takto bolo najjasnejšie Smiech...poobede...bola pakáreň, došla nám baterka na sonare /GPS/, troška sme sa povozili Smiech...

« Posledná zmena: 09. November 2011, 17:39:02 od Longi » Zaznamenané
Longi
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #31 kedy: 09. November 2011, 17:40:34 »

...niečo malé sa chytilo...

Zaznamenané
Longi
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #32 kedy: 09. November 2011, 17:42:38 »

...čo rok, to ide váhový priemer dole...

Zaznamenané
Longi
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #33 kedy: 09. November 2011, 17:43:49 »

...ale tak nám treba, keď ich žerieme Hnev...

Zaznamenané
Longi
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #34 kedy: 03. December 2011, 20:56:06 »

...dnes jediný, ktorý mal mieru...voda má hore 5-6 stupňov, idem chodiť na kapre Úsmev...

Zaznamenané
Oki
Hero Member
Príspevkov: 6 022

Zobraziť profil
« Odpoveď #35 kedy: 03. December 2011, 21:04:13 »

Akoze kraasny. Kolko mal 50,5?? Neber to v zlom ale ryby takejto velkosti ani nemeram, tak mozno ze nadavam ze v kuse chytam 40-45 pricom mozno niektora ma aj mieru Smiech

Zaznamenané
Longi
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #36 kedy: 03. December 2011, 23:08:05 »

...Oki, a myslíš, že ja meriam, ale tento sa mi zdal, že miera je, čo ma potešilo...aby si bol v obraze, choď na LM a vyskúšaj si to, držím ti palce...okrem iného, mal 53cm a neriešim to....a potom tu trieskaj také ..., že 4O-50cm chytáš v kuse...oficiálne máš odomňa pozvánku, poď ku mne na niekoľko dní, poskytnem čln, motor, sonar, ubytovanie ak by si chcel aj nejakú smrtku, aj stravu a ukáž mi to...asi ich neviem chytať ale rád sa poučím...to je vážna pozvánka...
« Posledná zmena: 12. December 2011, 22:08:04 od Jaro - moderátor » Zaznamenané
erno hlavac
Hero Member
Príspevkov: 6 309

rybolov môj sen

Zobraziť profil
« Odpoveď #37 kedy: 04. December 2011, 00:17:28 »

Treba trochu pokory a neporovnávať neporovnateľné. Oki, ja by som pozvanie s plnou penziou prijal. 
Zaznamenané

Pohoda - klídek - kapríček
Longi
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #38 kedy: 04. December 2011, 00:23:03 »

...plus prémia Smiech...akurát, že je štrbavá, ale vo forme Mrknutie...
Zaznamenané
erno hlavac
Hero Member
Príspevkov: 6 309

rybolov môj sen

Zobraziť profil
« Odpoveď #39 kedy: 04. December 2011, 00:23:55 »

Poznám? - či.
Zaznamenané

Pohoda - klídek - kapríček
Longi
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #40 kedy: 04. December 2011, 00:25:50 »

...neviem, ale rada chodí na ryby Mrknutie...
Zaznamenané
Oki
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #41 kedy: 04. December 2011, 08:03:02 »

Juj take ja neberem. Napisal som ze ber to s rezervou  Mrknutie A jednu vec som uz velakrat povedal...na neznamej vode mozes byt najvacsi geroj moze sa stat ze rybu nechytis. A ak nahodou na ne clovek natrafi tak potom bude co??

A okolo tych ryb co chytam ja...mas aj Ty pozvanku, dokonca spravim pre teba aj sprievod ak chces. Ubytovanie atd zabezpecit ale neviem len vsetko ostatne. A ak neveris to nie je moja chyba  Neviem čo si myslieť/Nerozhodný kto pozna ten usek kde chodim, tak ten my da na pravdu, ze je tam obrovske mnozstvo ryb tesne pod mierou. Najma ak natrafis na sposob a na vacsi huf.

Inak minule na VNK mna tiez potesila jedna 53ka, lebo fakt uz dlhsie neviem chytit vacsieho. A ak to aj zobere aj ten padne. Nemeram, lebo mam svoje zasady...a to ze ak chcem rybu na kuchynu nech nejak aj vyzera.

P.S.
Kvoli tebe odfotim jeden den ked budem vonka a natrafim na viac kusov. Prestal som nosit fotak, lebo nema vyznam fotit na tu istu nastrahu skoro rovnake ryby. Ale tak spravim vyjazd...len nie dnes, lebo musim prec. Mozno cez tyzden si spravim volno.
« Posledná zmena: 04. December 2011, 08:10:18 od Oki » Zaznamenané
Longi
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #42 kedy: 04. December 2011, 08:50:36 »

Juj take ja neberem. Napisal som ze ber to s rezervou  Mrknutie A jednu vec som uz velakrat povedal...na neznamej vode mozes byt najvacsi geroj moze sa stat ze rybu nechytis. A ak nahodou na ne clovek natrafi tak potom bude co??

A okolo tych ryb co chytam ja...mas aj Ty pozvanku, dokonca spravim pre teba aj sprievod ak chces. Ubytovanie atd zabezpecit ale neviem len vsetko ostatne. A ak neveris to nie je moja chyba  Neviem čo si myslieť/Nerozhodný kto pozna ten usek kde chodim, tak ten my da na pravdu, ze je tam obrovske mnozstvo ryb tesne pod mierou. Najma ak natrafis na sposob a na vacsi huf.

Inak minule na VNK mna tiez potesila jedna 53ka, lebo fakt uz dlhsie neviem chytit vacsieho. A ak to aj zobere aj ten padne. Nemeram, lebo mam svoje zasady...a to ze ak chcem rybu na kuchynu nech nejak aj vyzera.

P.S.
Kvoli tebe odfotim jeden den ked budem vonka a natrafim na viac kusov. Prestal som nosit fotak, lebo nema vyznam fotit na tu istu nastrahu skoro rovnake ryby. Ale tak spravim vyjazd...len nie dnes, lebo musim prec. Mozno cez tyzden si spravim volno.
...ha, sa krútiš ako had...k tomuto už len dve veci...za prvé: nebol si tam, nevieš aká bola momentálna situácia a hlavne nerieš moje cm, nepotrebujem niekoho očarovať a ohurovať...za druhé: nikdy ma neurážaj kuchyňou a braním rýb, zle si trafil...
Zaznamenané
Oki
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #43 kedy: 04. December 2011, 16:25:28 »

Zle si pochopil ty..a to lutujem, ale za to nemozem.
Zaznamenané
spin
Hosť
« Odpoveď #44 kedy: 04. December 2011, 18:19:03 »

ROFL !!
kapor supermaster a privlac supermaster, ring volny pre druhe kolo Smiech

Uprava: ked sa hada najlepsi s najlepsim, kto je vtedy lepsi ? Smiech buhahaha...
Zaznamenané
Strán: 1 2 [3] 4 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk