AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

22.07.2019 14:26:06

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 066 príspevkov v 1 826 tém od 1 800 užívateľov
Najnovší užívateľ: sarataylor
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - prívlač
| |-+  Revíry
| | |-+  STOJATÉ VODY
| | | |-+  Prívlač na Liptovskej Mare
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 [2] 3 4 Tlačiť
Autor Téma: Prívlač na Liptovskej Mare  (Prečítané 14463 krát)
erno hlavac
Hero Member
Príspevkov: 6 309

rybolov môj sen

Zobraziť profil
« Odpoveď #15 kedy: 05. Október 2011, 15:00:03 »

Pepo - to nie je môj štýl, ja poviem aj to čo neviem. Úšklabok Úšklabok Kedy tam chceš ísť? Ja som skôr teoretik ako praktik. Mrknutie Úšklabok Chodím aj vláčiť takto na jeseň, ale dobre vieš, že to nie je moja doména. Ku Tebe sa nechcem prirovnávať Hnev Smiech Pre istotu idem vždy so sprievodcom , aby som sa mal na koho vyhovoriť v prípade neúspechu. Úšklabok keď je úspech, potom to hrdinne vezmem na seba, ech život Úšklabok
Vážne - chodím vláčiť ako som písal, ale necítim sa odborník.!!
Zaznamenané

Pohoda - klídek - kapríček
PEPO
Hero Member
Príspevkov: 5 666

Zobraziť profil
« Odpoveď #16 kedy: 05. Október 2011, 15:10:03 »

Dopočul som sa že tam plávajú 3 sumce Smiech Smiech Smiech Smiech.
Asi,asi  dojdem už čoskoro.A počítali sme aj s tebou Nepoviem nič Nepoviem nič Nepoviem nič Nepoviem nič
Zaznamenané

Furt pri Vode-Co bůh spojil, člověk nerozdělí. Co já rozebral, ani bůh nedá dohromady.
Siq
Jr. Member
**
Príspevkov: 72

Zobraziť profil
« Odpoveď #17 kedy: 05. Október 2011, 15:51:51 »

No ja velmi nerobim to ze by som pozeral kde kto chyta a isiel sa mu tam napchat, to sami trosku protivi. Na LM som este na jesen vlacit nechodil, cez leto mam vytipovane nejake miesta kde sa da chytit ale prave sa bojim toho ze ako to bude na jesen. No tak snad sa nieco postasti:)
Zaznamenané
erno hlavac
Hero Member

rybolov môj sen

Zobraziť profil
« Odpoveď #18 kedy: 05. Október 2011, 16:00:40 »

Asi,asi  dojdem už čoskoro.A počítali sme aj s tebou Nepoviem nič Nepoviem nič Nepoviem nič Nepoviem nič
teraz neviem či Ste počítali so mnou ako s úlovkom (jeden so sumcov) Hnev, alebo ako s milovníkom tej Tvojej čižmičky. Úšklabok Úšklabok

Sig - nemyslel som na dva metre od nich - viac člnov po kope bežne vidieť - pokecajú a idú o kúsok ďalej.
« Posledná zmena: 05. Október 2011, 16:02:54 od erno hlavac » Zaznamenané

PEPO
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #19 kedy: 05. Október 2011, 16:02:34 »

Tak aspon trochu musím povyzvedať že čo a ako Neviem čo si myslieť/Nerozhodný Neviem čo si myslieť/Nerozhodný Neviem čo si myslieť/Nerozhodný
Ved ja som tam bol iba 1x v živote a to sa písal rok 1998 a to som tam s frajerkou-terajšou mojou polovičkou a samozrejme som vtedy tuším ani nič nechytil Som v rozpakoch Som v rozpakoch Som v rozpakoch Som v rozpakoch.Teda niečo šupinaté Smiech Smiech Smiech Smiech
Zaznamenané

Furt pri Vode-Co bůh spojil, člověk nerozdělí. Co já rozebral, ani bůh nedá dohromady.
PEPO
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #20 kedy: 05. Október 2011, 16:03:10 »

teraz neviem či Ste počítali so mnou ako s úlovkom (jeden so sumcov) Hnev, alebo ako s milovníkom tej Tvojej čižmičky. Úšklabok Úšklabok
B- je správne  Smiech Smiech Smiech Smiech
Zaznamenané

erno hlavac
Hero Member

rybolov môj sen

Zobraziť profil
« Odpoveď #21 kedy: 05. Október 2011, 16:05:19 »

No len daj vedieť!!!! Aj Longi sa rád pozrie za sáru čižiem či už takých, alebo onakých. Potom niečo podnikneme. Mrknutie Mrknutie Mrknutie
Zaznamenané

Exik
Hosť
« Odpoveď #22 kedy: 26. Október 2011, 15:22:37 »

Zdravim hlopi... no co neviete aka je situacia na vode momentalne? ci sa mi tam oplati ist daco povlacit.. beru ci neberu??
kua uz som dlho nebol pri vode ale patrilo by sa ist cez vikend... mate nejake napady kde by sa oplatilo na LM skocit?
Zaznamenané
Longi
Hero Member
Príspevkov: 2 268

Zobraziť profil
« Odpoveď #23 kedy: 26. Október 2011, 15:43:28 »

...tri dni vietor...z člna len po zátokách...
Zaznamenané
Jaro - moderator
Hosť
« Odpoveď #24 kedy: 26. Október 2011, 17:11:45 »

... v novom čísle SR 11/2011  101cm zubáč z tejto vody... Vyvalujem oči! Super!
Zaznamenané
Siq
Jr. Member
**

Zobraziť profil
« Odpoveď #25 kedy: 27. Október 2011, 13:47:30 »

idem cez vikend, potom zreferujem. Kamarat chytil 80ku stuku ale na rybku.
Zaznamenané
Siq
Jr. Member
**

Zobraziť profil
« Odpoveď #26 kedy: 31. Október 2011, 13:06:39 »

No bol som na Mare tento vikend. Zachytal som si, ale ziadna trofejna ryba zial nebola.
Zaznamenané
Exik
Hosť
« Odpoveď #27 kedy: 31. Október 2011, 18:39:24 »

no ja som bol tiez v sobotu na nejake 3-4 hodinky poclapat voblere a gumy vo vode ale ani tuk.. bol som len z brehu na trnoveckom mole a aj na sielnickom.... chlapi tam nejake 4 mensie stuky lapili no nic vacsie, oni chytali na rybky.... ale pocasie bolo super tak som mal konecne prijemne stravenu sobotu po dlhom case....
Zaznamenané
Miga
Hero Member
Príspevkov: 3 101

Zobraziť profil
« Odpoveď #28 kedy: 31. Október 2011, 19:03:23 »

no ja som bol tiez v sobotu na nejake 3-4 hodinky poclapat voblere a gumy vo vode ale ani tuk.. bol som len z brehu na trnoveckom mole a aj na sielnickom.... chlapi tam nejake 4 mensie stuky lapili no nic vacsie, oni chytali na rybky.... ale pocasie bolo super tak som mal konecne prijemne stravenu sobotu po dlhom case....
no tie male stucky neviem ci nasadzaju dva krat do roka alebo co, na jar aj na jesen rovnaka velkost cca 45 cm
Zaznamenané

Kde Miga nespadol do vody, tam akoby na rybách ani nebol Smiech
Longi
Hero Member
Príspevkov: 2 268

Zobraziť profil
« Odpoveď #29 kedy: 31. Október 2011, 19:11:29 »

...v piatok jeden a v sobotu dva tejto veľkosti + nejaké malé ostrieže...inak je ukrutná bieda na záber...

Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 4 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk