AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

23.09.2019 15:54:58

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 095 príspevkov v 1 828 tém od 1 816 užívateľov
Najnovší užívateľ: skmareksk
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - feeder
| |-+  Feeder
| | |-+  VÝSTROJ A POMÔCKY PRI LOVE
| | | |-+  Praky, kŕmne rakety
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 [2] 3 Tlačiť
Autor Téma: Praky, kŕmne rakety  (Prečítané 5359 krát)
duuso
Jr. Member
**
Príspevkov: 59

Zobraziť profil
« Odpoveď #15 kedy: 04. Február 2016, 05:52:01 »

Chalan vravel že okolo 12€, na jednom maďarskom webe som to našiel k mání na objednávku za cca 15€ v prepočte podľa aktuálneho kurzu. Včera som to naživo videl v akcii, neskutočná vecička, hlavne teda na feeder. Chalan čo to má rovno predal ten lis na guličky od NASH-u.  Úšklabok
Zaznamenané
andrei11
Hero Member
Príspevkov: 3 849

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #16 kedy: 04. Február 2016, 08:05:44 »

Chalan vravel že okolo 12€, na jednom maďarskom webe som to našiel k mání na objednávku za cca 15€ v prepočte podľa aktuálneho kurzu. Včera som to naživo videl v akcii, neskutočná vecička, hlavne teda na feeder. Chalan čo to má rovno predal ten lis na guličky od NASH-u.  Úšklabok

da sa objednat cez ebay ... cca 26 € a s postovnym...
Zaznamenané

Ak by ste mali chut a cas precitat si nieco o rybacke, navstivte moj blog >> http://mojlovryb.wordpress.com/
Palusko
Hero Member
Príspevkov: 963

Zobraziť profil
« Odpoveď #17 kedy: 04. Február 2016, 14:09:36 »

A dobre to lisuje? nerozpada sa to pocas letu?
Zaznamenané
Miga
Hero Member
Príspevkov: 3 101

Zobraziť profil
« Odpoveď #18 kedy: 04. Február 2016, 14:29:10 »

ja som pouzival striekacku 50ml alebo 150ml s odrezaným koncom na robenie rovnakych vnadiacich guliciek
Zaznamenané

Kde Miga nespadol do vody, tam akoby na rybách ani nebol Smiech
andrei11
Hero Member

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #19 kedy: 04. Február 2016, 14:32:41 »

ja som pouzival striekacku 50ml alebo 150ml s odrezaným koncom na robenie rovnakych vnadiacich guliciek

lenze ty si pri zdroji  Úšklabok Úšklabok
Zaznamenané

Ak by ste mali chut a cas precitat si nieco o rybacke, navstivte moj blog >> http://mojlovryb.wordpress.com/
Miga
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #20 kedy: 04. Február 2016, 16:09:50 »

kupis v lekarni ceny su v desiatkach centov  Mrknutie Úšklabok je to menej ako 12E Smiech
Zaznamenané

andrei11
Hero Member

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #21 kedy: 04. Február 2016, 16:12:00 »

kupis v lekarni ceny su v desiatkach centov  Mrknutie Úšklabok je to menej ako 12E Smiech

keby len 12, ale 26!!
Zaznamenané

PEPO
Hero Member
Príspevkov: 5 669

Zobraziť profil
« Odpoveď #22 kedy: 04. Február 2016, 17:36:28 »

To je čo za striekačku čo spraví guľu???Ja chcem takú tiež...Už ma to nebaví robiť v rukách gule Gúľam očami
Zaznamenané

Furt pri Vode-Co bůh spojil, člověk nerozdělí. Co já rozebral, ani bůh nedá dohromady.
Saša
Hero Member
Príspevkov: 3 990

Niekedy aj motyka vystrelí

Zobraziť profil
« Odpoveď #23 kedy: 04. Február 2016, 18:39:07 »

Pepo, asi to robí valce. Úšklabok Všetci vieme, že na gule sú špeciálne formy. Migovi sa jedná asi len o rovnakú váhu dopravovaného krmiva. Aspoň ja si to tak myslím.
Zaznamenané
PEPO
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #24 kedy: 05. Február 2016, 06:11:48 »

Pepo, asi to robí valce. Úšklabok Všetci vieme, že na gule sú špeciálne formy. Migovi sa jedná asi len o rovnakú váhu dopravovaného krmiva. Aspoň ja si to tak myslím.
Na valce sa dlabem Gúľam očami Gúľam očami Gúľam očami.
Ja potrebujem gule ktoré potrebujem dostať do vzdialenosti cez 100m..A to valec tam určite nezaletí... Gúľam očami
Zaznamenané

Furt pri Vode-Co bůh spojil, člověk nerozdělí. Co já rozebral, ani bůh nedá dohromady.
Saša
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #25 kedy: 05. Február 2016, 07:41:20 »

http://www.okfish.sk/rybarske-potreby-kaprarina/detail/22630/praky-
Zaznamenané
Saša
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #26 kedy: 05. Február 2016, 09:46:53 »

A tu je k tomu diskusia. http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=651528
Zaznamenané
Miga
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #27 kedy: 05. Február 2016, 11:59:47 »

o gulicke som nic nevravel islo len o to aby som mal gulicky rovnake z valceka urobit gulicku uz problem nie je
Zaznamenané

Saša
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #28 kedy: 05. Február 2016, 13:27:14 »

Pepo, ja si myslím, že na tých vyše 100m potrebuješ 60mm gule a katapult. Mrknutie Úšklabok  http://www.lovkapra.com/katapult-na-zakrmovani-video/
« Posledná zmena: 05. Február 2016, 13:44:53 od Saša » Zaznamenané
PEPO
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #29 kedy: 05. Február 2016, 14:43:02 »

Pepo, ja si myslím, že na tých vyše 100m potrebuješ 60mm gule a katapult. Mrknutie Úšklabok  http://www.lovkapra.com/katapult-na-zakrmovani-video/
Tak si to mysli aj nadalej..
Radšej som napísal len 100metrov nech nie sú k tomu dalšie komentáre Mrknutie Mrknutie.
V skutočnosti to potrebujem dostať dalej..Dakedy to lieta až tak fajne,že tam jednoducho s kaprovou montáž ani neviem dostať Úšklabok Úšklabok
Zaznamenané

Strán: 1 [2] 3 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk