AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

20.07.2019 19:44:05

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 064 príspevkov v 1 826 tém od 1 800 užívateľov
Najnovší užívateľ: sarataylor
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - prívlač
| |-+  Prívlač
| | |-+  VÝSTROJ A POMÔCKY PRI LOVE
| | | |-+  Jiggové hlavičky
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 [2] 3 Tlačiť
Autor Téma: Jiggové hlavičky  (Prečítané 10499 krát)
Oki
Hero Member
Príspevkov: 6 022

Zobraziť profil
« Odpoveď #15 kedy: 26. November 2012, 13:53:08 »

Jaaajj nedavno my dosli
http://www.ebay.co.uk/itm/EAGLE-CLAW-570-BRONZE-JIG-HOOK-3-0-100-PER-PACK-CRAPPIE-DO-IT-MOLDS-JIG-HEADS-/251096028717?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item3a767d562d

AAAA su dobre  Mrknutie Nie su az take pevne ako VMC Barbarian, ale na zubace bohato stacia. 12 snurou nevyhnem, takze asi vyhovuje. Neskorsie objednam aj silnejsie 5/0ky ineho typu na fuzacov.
Zaznamenané
andrei11
Hero Member
Príspevkov: 3 849

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #16 kedy: 26. November 2012, 13:57:01 »

Dík za tip Andrej, dačo som objednal .... keď dôjdu, môžem dať info Mrknutie

úprava: inzerát už nie je pod pôvodným linkom. Chlapík zrejme premazal .... a vložil nový, rozšírený:
http://sport.bazos.sk/inzerat/20172943/Jigove-hlavicky.php

najblizsie ked budem v bb asi ho pojdem navstivit  Úsmev
Zaznamenané

Ak by ste mali chut a cas precitat si nieco o rybacke, navstivte moj blog >> http://mojlovryb.wordpress.com/
oreno
Hero Member
Príspevkov: 2 941

Zobraziť profil
« Odpoveď #17 kedy: 28. November 2012, 12:14:28 »

Dík za tip Andrej, dačo som objednal .... keď dôjdu, môžem dať info Mrknutie

úprava: inzerát už nie je pod pôvodným linkom. Chlapík zrejme premazal .... a vložil nový, rozšírený:
http://sport.bazos.sk/inzerat/20172943/Jigove-hlavicky.php

najblizsie ked budem v bb asi ho pojdem navstivit  Úsmev
Už sú doma  Vyvalujem oči! Super! po 25kúskov 2, 3, 4, 6ky,

- drôt tenší ale zato pružný a na moje potreby aj dostatočne pevný
  nakoniec, niekedy príde celkom vhod, keď sa vyhne, no nie Vyvalujem oči! Super!
  (som ich viac  povyhýňal na kameňákoch, ako na rybách  Gúľam očami Smiech)
- ostrosť hrotov vyhovujúca - pekne lepili na bruško prsta.
- zo sto kusov tak päť čo až tak nelepili, ale ani to neboli, že koly.
- cena vyhovujúca,

TAK CO VÍC SI PŠÁT Mrknutie Smiech Úšklabok

Zaznamenané
oreno
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #18 kedy: 28. November 2012, 12:15:00 »

Proporcie hákov ... 4ky a 6ky súna rovnakom háčiku

v staršom inzeráte ponúkal aj možnosť dodávky "atypov"  (malý hák-veľké olovo a naopak,  predĺžené ramienko ...)
teraz to tam už nemá, tak neviem Neviem čo si myslieť/Nerozhodný

Zaznamenané
andrei11
Hero Member

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #19 kedy: 28. November 2012, 12:23:47 »

nevyzera to zle, podla mna co sa tyka atypov tak to je len vec dohody. mimochodem co vyslo tych 100ks?
Zaznamenané

Ak by ste mali chut a cas precitat si nieco o rybacke, navstivte moj blog >> http://mojlovryb.wordpress.com/
oreno
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #20 kedy: 28. November 2012, 12:52:44 »

nevyzera to zle, podla mna co sa tyka atypov tak to je len vec dohody. mimochodem co vyslo tych 100ks?
15 éčok , poštovné hradil on

v inzeráte píše, že hradí poštovné od 150ks vejš. ALE!!! ... Pôvodne som si objednal menšie množstvo, že na skúšku. Nato on navrhol zvýšiť na sto .... a že zaplatí poštovné. Nazval to kompromisom a ja som ten kompromis prijal Vyvalujem oči! Super!
Zaznamenané
andrei11
Hero Member

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #21 kedy: 28. November 2012, 12:56:44 »

15 éčok , poštovné hradil on

v inzeráte píše, že hradí poštovné od 150ks vejš. ALE!!! ... Pôvodne som si objednal menšie množstvo, že na skúšku. Nato on navrhol zvýšiť na sto .... a že zaplatí poštovné. Nazval to kompromisom a ja som ten kompromis prijal Vyvalujem oči! Super!

tak potom parada, asi sa na to kuknem blizsie a zoberiem nejake tie jigy Úsmev
Zaznamenané

Oliver
Full Member
Príspevkov: 112

Zobraziť profil
« Odpoveď #22 kedy: 28. November 2012, 13:59:30 »

tiez som nad nimi rozmyslal, len nemaju tie protisklzove zarazky, nebudu sa z toho zvliekat gumy? ako to vidis oreno?
Zaznamenané
andrei11
Hero Member

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #23 kedy: 28. November 2012, 14:04:07 »

tiez som nad nimi rozmyslal, len nemaju tie protisklzove zarazky, nebudu sa z toho zvliekat gumy? ako to vidis oreno?

niekto to riesi sekundakom ... ked ryba viackrat stiahne smacka, tak nepomahaju uz ani tie protisklzove zarazky. ja to vzdy napravim alebo vymenim smacka.
Zaznamenané

oreno
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #24 kedy: 28. November 2012, 14:24:32 »

Spočiatku som mal aj ja pochybnosti, ale teraz už bežne používam jigy bez náliatku, či protihrotov na ramienku  až do veľkosti kopyta 7cm a v poho Vyvalujem oči! Super!
Jasne, že keď sa do toho pri nahadzovaní začneš poriadne opierať, može sa guma kúsok posunúť, ale nikdy nie tak, že by sa šmykla až do oblúčika a zbanánovitela Mrknutie  ... posuniem naspäť a lapám ďalej

práveže olovený náliatok na ramienku vie niekedy tak rozfašírovať gumu, že tá drží na háku len silou vôle
... aj to tam nejak chemicky zreaguje, či čo ?! Gúľam očami a najme na tých transparentrných gumách sa to prejaví aj vizuálne, akýmsi zakalením zmesy pri hlavičke a okolo náliatku Neviem čo si myslieť/Nerozhodný

P.S. dá sa aj sekunďákom, ako Andrej píše  .... ale ja teraz vyskúšam čosi nové. Nalakujem hrubšou vrstvou ramienko lakom (hoc aj na nechty) nechám vytvrdnúť a potom lak zdrsním šmirgľom ... malo by to potom ešte lepšie držať
« Posledná zmena: 28. November 2012, 14:38:55 od oreno » Zaznamenané
andrei11
Hero Member

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #25 kedy: 28. November 2012, 14:27:12 »

Spočiatku som mal aj ja pochybnosti, ale teraz už bežne používam jigy bez náliatku, či protihrotov na ramienku  až do veľkosti kopyta 7cm a v poho Vyvalujem oči! Super!
Jasne, že keď sa do toho pri nahadzovaní začneš poriadne opierať, može sa guma kúsok posunúť, ale nikdy nie tak, že by sa šmykla až do oblúčika a zbanánovitela Mrknutie  ... posuniem naspäť a lapám ďalej

práveže olovený náliatok na ramienku vie niekedy tak rozfašírovať gumu, že tá drží na háku len silou vôle
... aj to tam nejak chemicky zreaguje, či čo ?! Gúľam očami a najme na tých transparentrných gumách sa to prejaví aj vizuálne, akýmsi zakalením zmesy pri hlavičke a okolo náliatku Neviem čo si myslieť/Nerozhodný

P.S. dá sa aj sekunďákom, ako Andrej píše  .... ale ja teraz vyskúšam čosi nové. Nalakujem hrubšou vrstvou ramienko lakom (hoc aj na nechty) a potom lak zdrsním šmirgľom ... malo by to potom ešte lepšie držať

ci pana, clovek sa s tym tak piple a potom za 15m odtrhne 5 gum a snaha je v cicirici
Zaznamenané

oreno
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #26 kedy: 28. November 2012, 14:29:49 »

P.S. dá sa aj sekunďákom, ako Andrej píše  .... ale ja teraz vyskúšam čosi nové. Nalakujem hrubšou vrstvou ramienko lakom (hoc aj na nechty) nechám vytvrdnúť a potom lak zdrsním šmirgľom ... malo by to potom ešte lepšie držať

ci pana, clovek sa s tym tak piple a potom za 15m odtrhne 5 gum a snaha je v cicirici
čo sa Ti nepáči Smiech?!!! ... o to väčší emocionálny zážitok  Úšklabok Úšklabok Úšklabok
« Posledná zmena: 28. November 2012, 14:39:36 od oreno » Zaznamenané
andrei11
Hero Member

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #27 kedy: 28. November 2012, 14:35:42 »

P.S. dá sa aj sekunďákom, ako Andrej píše  .... ale ja teraz vyskúšam čosi nové. Nalakujem hrubšou vrstvou ramienko lakom (hoc aj na nechty) a potom lak zdrsním šmirgľom ... malo by to potom ešte lepšie držať

čo sa Ti nepáči Smiech?!!! ... o to väčší emocionálny zážitok  Úšklabok Úšklabok Úšklabok

tie negativne  emocie hehe, ja hladam pozitivne na rybacke... zatial nie velmi uspesne Úšklabok
Zaznamenané

Oki
Hero Member
Príspevkov: 6 022

Zobraziť profil
« Odpoveď #28 kedy: 28. November 2012, 18:23:32 »

Oreno skus radsej epoxid nie?? Lebo podla mna lak na nechty odtial odkefujes.....alebooo tam sprav par navynov akoby si viazal musku a nalakuj.

Inak to som si vsimol az teraz co pisal oreno, ze aj bez tej cicinky to drzi v pohode. A som spokojeny....najma ak to beru tie 60ky potvorky  Vyplazujem jazyk
Zaznamenané
andrei11
Hero Member

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #29 kedy: 28. November 2012, 18:35:19 »

tak som prikoupil, som zvedavy. zajtra si ich pojdem zobrat Úšklabok
Zaznamenané

Strán: 1 [2] 3 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk