AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

14.10.2019 10:18:58

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 124 príspevkov v 1 828 tém od 1 816 užívateľov
Najnovší užívateľ: skmareksk
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - prívlač
| |-+  Prívlač
| | |-+  ARCHÍV
| | | |-+  Súťaž
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 [2] Tlačiť
Autor Téma: Súťaž  (Prečítané 4653 krát)
redaktor Andy
Global Moderator
Hero Member
Príspevkov: 1 541

Zobraziť profil
« Odpoveď #15 kedy: 15. Jún 2011, 15:39:09 »

Andy treba robit veeeeela fotiek. Ved prave to je v tom...mozno 10000 fotek a jedna dobra. Vies kolko musim byt pri vode  Úšklabok Mlada musi pochopit.
Hej, chapem... aj ja s tym mam problem  Gúľam očami
Zaznamenané
simba
Full Member
Príspevkov: 225

Zobraziť profil
« Odpoveď #16 kedy: 15. Jún 2011, 15:39:57 »

Oki neviem ako ty, ale ja fotim stale a vela a na rybach som stale (ale zato nieje mlada ani stara ktora by to musela pochopit Smiech )
inak super napad, dalsia motivacia preco este viacej na ryby chodit! nacase si kupit karavan! Smiech
Zaznamenané
Oki
Hero Member
Príspevkov: 6 022

Zobraziť profil
« Odpoveď #17 kedy: 15. Jún 2011, 16:17:45 »

Simba tak si stastny clovek Smiech Ja som si zabezpecil chatu pri vode, takze tam hodim mladu nech si uziva a ja hybaj na vodu. V kilometrovom pasme mam tam miesta kde mozu byt aj kapytalne ryby. Ponajhorsom 30 minut a som na tako mieste ze  Nepoviem nič
Zaznamenané
Jaro - moderator
Hosť
« Odpoveď #18 kedy: 15. Jún 2011, 20:30:46 »

Chvíľku tu nie som a už tu rozoberáte "čarovnú krabicu". Úšklabok Mal som zas čo napísať. Neviem čo si myslieť/Nerozhodný Ale nie, všetko je tak ako písal Andy. Bojujeme, fotíme a prezentujeme. Priebežne hodnotíme to naj prívlačové foto a v konečnom dôsledku niekto tú fiktívnu krabicu z redakcie SR aj získa. Prajem všetkým príjemný lov a krásne zábery. Vaša prezentácia úlovku môže skončiť aj  na titulnej stránke "nášho" časopisu... Mrknutie Súťaž zahájením prívlačovej sezóny začina. Vaše príspevky "posúvajte" do témy: "Súťaž - foto" Mrknutie
Zaznamenané
spin
Hosť
« Odpoveď #19 kedy: 15. Jún 2011, 21:21:11 »

Potom si s tou fiktivnou krabicou fiktivne zalovime Úsmev
Zaznamenané
redaktor Andy
Global Moderator
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #20 kedy: 16. Jún 2011, 09:29:26 »

"Nehra" sa o celu krabicu (ktora je realna), ale o jednotlive veci z nej. Priklad: kto bude mat najlepsiu fotku a pojde na titulku, dame mu 4 voblery Rapala (velke, male, ake chcete)
Zaznamenané
spin
Hosť
« Odpoveď #21 kedy: 16. Jún 2011, 19:26:49 »

Nechcem sa debilne pytat, ani provkovat, ale pripada mi ta sutaz trochu ako fotozberna... Mrknutie
Zaznamenané
redaktor Andy
Global Moderator
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #22 kedy: 17. Jún 2011, 18:18:23 »

Ani nase moznosti nie su neobmedzene, takze fotozberna to rozhodne nie je. Mimochodom uz tu boli pokusy o sutaz o titulku, ale bohuzial kazdy na to kaslal. Kto chce, posle, kto nie, nie. Okrem toho si tu mozte davat fotky, chvalit a kritizovat, ale ked ju nebudete chciet dat do casopisu nikto s tym nic neurobi a ja si malu fotku nestiahnem a nedam do casopisu, takze tak.
Zaznamenané
Jaro - moderator
Hosť
« Odpoveď #23 kedy: 18. Jún 2011, 13:25:00 »

...prílohy s ktorými hodláte zabojovať o "krabicu" vkladajte do samostatnej témy: "Súťaž - foto" ... Mrknutie
Zaznamenané
Strán: 1 [2] Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk