AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

14.10.2019 10:58:32

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 124 príspevkov v 1 828 tém od 1 816 užívateľov
Najnovší užívateľ: skmareksk
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - prívlač
| |-+  Prívlač
| | |-+  ARCHÍV
| | | |-+  Súťaž
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: [1] 2 Tlačiť
Autor Téma: Súťaž  (Prečítané 4654 krát)
Jaro - moderator
Hosť
« kedy: 14. Jún 2011, 22:34:56 »

Z nemenovaných zdrojov unikla informácia,že na nemenovanom mieste sa nachádza nemenovaná krabica s prívlačovými nástrahami a inými prospešnými vecičkami. Úšklabok  Hádam by sme o ňu mohli zabojovať v blížiacej sa sezóne. Skúste navrhnúť, kto by si ju najviac zaslúžil a za čo?

- za najväčšiu ulovenú rybu prívlačou ?
- za najdlhšiu ulovenú rybu prívlačou ?
- za najkrajšie foto úlovku na prívlač?
- za najviac prívlačohodín?

Skúste pomôcť. Za chvíľu sezóna začína. Tak prečo to neskúsiť?  Mrknutie
Zaznamenané
radco666
Full Member
Príspevkov: 166

Zobraziť profil
« Odpoveď #1 kedy: 14. Jún 2011, 22:42:04 »

.. jednoznacne za kapitalnu rybu,kvalitne odfotenu,pustenu s5 .... rad by som videl krasneho jalca ale fakt kapitalneho  Mrknutie
Zaznamenané
Oki
Hero Member
Príspevkov: 6 022

Zobraziť profil
« Odpoveď #2 kedy: 15. Jún 2011, 07:32:41 »

Najvacsia ryba...hm a ked niekto ulovy 185cm sumca?? To je uuuuuzas aj ked 60 cm potocak je krasavec jak hrom.
To iste plati aj na dlzku..chalani v oblastiach UL su v momente mimo hry.
Ak sa jedna o najviac hodin tak to posli rovno mne Smiech A toto by si dokumentoval ako?

Moj nazor alebo fotka, alebo pribeh s fotkami?? Nech sa napise ozajstny pribeh a dolozi fotky...hm??? Kvalitne fotky sa daju spravit aj s obycajnym kompaktom, len treba chciet.
Zaznamenané
Miga
Hero Member
Príspevkov: 3 101

Zobraziť profil
« Odpoveď #3 kedy: 15. Jún 2011, 08:41:41 »

Ja si tiez myslim ze by mala byt fotka, lovim UL preco by som nemal mat sancu??? Úsmev Podla mna ak je aj malý ostriez a foto je pekna kludne zahlasujem... a ako vravi Oki 60cm potocak tak to uz je král aj oproti 185cm sumikovy Úsmev
Zaznamenané

Kde Miga nespadol do vody, tam akoby na rybách ani nebol Smiech
redaktor Andy
Global Moderator
Hero Member
Príspevkov: 1 541

Zobraziť profil
« Odpoveď #4 kedy: 15. Jún 2011, 08:47:03 »

Navrhoval by som sutaz o fotku na titulku. Clovek dostane nastrahy a este bude jeho fotka na najlepsom mieste v najlepsom rybarskom casopise..Úsmev  Co poviete? Nahladove fotky davajte tu na web a velku mne na e-mail.
Poziadavky na foto na titulku: fotka musi byt orientovana na vysku
                                         maximalne mozne rozlisenie (pix.)  2479x3508 optimum (ale nie umelo natahovat, ergo deformovat)
                                         fotka by mala byt idealne bez ocividnej reklamy
                                         akasi sebakritika  Úsmev  nie je fotka ako fotka
« Posledná zmena: 15. Jún 2011, 08:49:26 od redaktor Andy » Zaznamenané
redaktor Andy
Global Moderator
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #5 kedy: 15. Jún 2011, 08:48:32 »

Velmi radi odmenime aj pekne fotky bez toho aby boli vhodne na titulku som zabudol povedat. Samozrejme fotky budeme chciet uverejnit, takze opat - velke, ostre...
Zaznamenané
Oki
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #6 kedy: 15. Jún 2011, 09:10:11 »

Andy povedal co mal a ma pravdu....plny suhlas a uz sa tesim.

Idealne bez ocividnej reklamy.....chlapci takze ciapky od XXXbaitsu musime odlozit  Úšklabok

JAAAJJ a otazocka: musi to byt fotka s rybou alebo moze byt aj bez? Ci nejakeho "baitu", ve viete clovek si zvykne fotit aj prirodu ci nedajboze vobler a niekedy sa podari aj to. Staci aj isty kusok tej ryby (vyd moje plutvove fotky) ktore sa podaria alebo radsej je tam hlava??

Odstrelte ma prosim  Smiech
Zaznamenané
Miga
Hero Member
Príspevkov: 3 101

Zobraziť profil
« Odpoveď #7 kedy: 15. Jún 2011, 09:26:26 »

Takto sa mi to paci Úsmev ja si myslim oki ze najlepsie by bola fotka ryby s nastrahou trebars papula, alebo aj cela, ak je kapitalna tak aj s lovcom Úsmev ja kedze lovim male ryby sa budem asi zameriavat na nejake makrá Smiech Smiech Smiech
este otazocka pre Andyho: do kedy sa maju posielat foto nebudem snad z kazdej rybacky vsetky foto by som poprezeral po sezone a vybral 2-3 najlepsie, mám to tak chápat? ze do konca roka???
« Posledná zmena: 15. Jún 2011, 09:28:40 od Miga™ » Zaznamenané

Kde Miga nespadol do vody, tam akoby na rybách ani nebol Smiech
redaktor Andy
Global Moderator
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #8 kedy: 15. Jún 2011, 09:40:36 »

Ved pozrite sa na titulky nasho casopisu, alebo aj inych a uvidite aky by mal byt objekt. Lovec s rybou, hlava ryby bez nastrahy, hlava ryby s nastrahou...  Ak sa vam podari pekna fotka, zaveste nahlad a ohodnotime ju na fore (uzivatelia, nie redakcia). Potom podla toho ci bude dobra, tak ju poslete mne a ja s nou nalozim podla dohody a podla parametrov.
Zaznamenané
oreno
Hero Member
Príspevkov: 2 941

Zobraziť profil
« Odpoveď #9 kedy: 15. Jún 2011, 09:56:28 »

Najvacsia ryba...hm a ked niekto ulovy 185cm sumca?? To je uuuuuzas aj ked 60 cm potocak je krasavec jak hrom.
To iste plati aj na dlzku..chalani v oblastiach UL su v momente mimo hry.
Ak sa jedna o najviac hodin tak to posli rovno mne Smiech A toto by si dokumentoval ako?

Moj nazor alebo fotka, alebo pribeh s fotkami?? Nech sa napise ozajstny pribeh a dolozi fotky...hm??? Kvalitne fotky sa daju spravit aj s obycajnym kompaktom, len treba chciet.
Mne sa pozdáva ten príbeh k foto ... Oki, zobral si mi to z jazyka ... teda lepšie povedané z klávesnice Úšklabok

P.S. Tiež by som pristal, keby vyhodnotenie nezostalo len na "nemenovaných" Mrknutie, ale aj fóristi by mohli zapojiť do vyhodnotenia súťaže Mrknutie
« Posledná zmena: 15. Jún 2011, 09:58:05 od oreno » Zaznamenané
PEPO
Hero Member
Príspevkov: 5 669

Zobraziť profil
« Odpoveď #10 kedy: 15. Jún 2011, 10:43:34 »

A dokedy to platí??
Lebo ešte bude treba aj nejaký ten čas na vyhodnotenie Mrknutie Mrknutie
Zaznamenané

Furt pri Vode-Co bůh spojil, člověk nerozdělí. Co já rozebral, ani bůh nedá dohromady.
redaktor Andy
Global Moderator
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #11 kedy: 15. Jún 2011, 10:50:42 »

Cely rok. Vyhodnocovat sa to bude priebezne. Za dobru fotku dame veci aj mimo "carovnej krabice", ked sa minu.
Zaznamenané
Oki
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #12 kedy: 15. Jún 2011, 14:37:01 »

HURAAAA......aspon bude dovod chodit na ryby. Dobra vyhovorka pre priatelku: ved vies sporim tak, ze chytam ryby, robim pekne fotky a posielam na net. Takze musim prispievat aj na forum.
Zaznamenané
redaktor Andy
Global Moderator
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #13 kedy: 15. Jún 2011, 14:41:53 »

Ale necakajte zase ze kazdu fotku odmenime. My sme velmi narocni Úsmev
Zaznamenané
Oki
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #14 kedy: 15. Jún 2011, 14:43:53 »

Andy treba robit veeeeela fotiek. Ved prave to je v tom...mozno 10000 fotek a jedna dobra. Vies kolko musim byt pri vode  Úšklabok Mlada musi pochopit.
Zaznamenané
Strán: [1] 2 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk