AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

22.11.2019 02:02:10

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 197 príspevkov v 1 829 tém od 1 826 užívateľov
Najnovší užívateľ: PeterPodsklan
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - rôzne
| |-+  Voľné témy
| | |-+  MORSKÝ RYBOLOV
| | | |-+  Taliansko - dovolenkový rybolov
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: [1] Tlačiť
Autor Téma: Taliansko - dovolenkový rybolov  (Prečítané 3612 krát)
jaro239
Hosť
« kedy: 12. Jún 2011, 21:48:42 »

Ahoj
Prosím o info ako to je s rybolovom na mori v taliansku  - povolenky , miery ,hájenia .....
Zaznamenané
vilko
Sr. Member
Príspevkov: 444

co zjes, druhykrat nechytis...

Zobraziť profil
« Odpoveď #1 kedy: 15. Jún 2011, 11:55:53 »

podla tohto

http://www.italymag.co.uk/forums/sports/496-fishing-italy.html

Much easier and more productive is to fish in the sea (no licence required) or in any of the numerous private lakes that can be found with a bit of searching.

more - ziadna povolenka
Zaznamenané
vilko
Sr. Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #2 kedy: 15. Jún 2011, 12:01:54 »

No licence is required for sea fishing and you can join a deep-sea fishing excursion or hire your own boat at many ports. Spear fishing is legal and popular in many places, but regulations forbid the use of scuba tanks and nets for underwater fishing.

ziadna licencia potrebna, moznost pridat sa na rybo-zajazdove lode, pripadne prenajat vlastnu lod. lov harpunou povoleny, ale bez flase (len snorchel) ... nechapem tu podvodnu siet (pasce?)
Zaznamenané
jaro239
Hosť
« Odpoveď #3 kedy: 15. Jún 2011, 14:19:20 »

Ďakujem zatiaľ za info , pýtam sa preto lebo idem do talianska dovolenkovať a chcel by som na mori vyskúšať chytať.
Viem zatiaľ teda že žiadnu povolenku netreba , viete mi niekto ešte prosím povedať niečo o rybách (ktoré sú chránené , či majú nejaké miery prípadne denné limity)
Zaznamenané
spin
Hosť
« Odpoveď #4 kedy: 15. Jún 2011, 16:30:10 »

(ktoré sú chránené , či majú nejaké miery prípadne denné limity)
a kam chces tie ryby odtial brat ? Smiech
Zaznamenané
jaro239
Hosť
« Odpoveď #5 kedy: 15. Jún 2011, 21:31:21 »

ak by som chytil niečo "vzhľadné" tak by som to možno zjedol (ale nepredpokladám že niečo chytím)
Zaznamenané
angler
Sr. Member
Príspevkov: 290

Zobraziť profil
« Odpoveď #6 kedy: 15. Jún 2011, 22:18:01 »

ak by som chytil niečo "vzhľadné" tak by som to možno zjedol (ale nepredpokladám že niečo chytím)

nikdy nehovor nikdy, moj brat ked bl na Maledivoch, vybral sa s domorodcami na vylet na ryby. Dostal taku velku cievku s lankom cca 100 metrov hrubeho lanka a ze na to nemoze nic chytit, ale ze skusi. Bol z toho cca metrovy zralocik ci co to bolo.
Zaznamenané

angler
jaro239
Hosť
« Odpoveď #7 kedy: 19. Jún 2011, 13:24:16 »

viete mi niekto poradiť ktorý prút (match,feeder,prívlač,kaprový) bude najlepšie zobrať a ako chytať ?
Zaznamenané
vilko
Sr. Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #8 kedy: 28. Jún 2011, 16:23:43 »

ak z brehu, pozri si na youtube "surf casting" a pochopis vela Úsmev teleskopka z trznice je ok Úsmev co sa tyka navijaku rataj s koroziu takze shimano LC by som nechal radsej doma a kukol len neaky kolowrotek ktoreho ti nebude luto.

z lode asik neake tvrdsie vlacko s vascim navijakom (nikdy som z lode na mori nechytal)
Zaznamenané
Strán: [1] Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk