AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

14.10.2019 10:35:43

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 124 príspevkov v 1 828 tém od 1 816 užívateľov
Najnovší užívateľ: skmareksk
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - plávaná
| |-+  Plávaná
| | |-+  TAKTIKA LOVU
| | | |-+  Chytáte plavákom radšej na jazere, alebo rieke?
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: [1] 2 Tlačiť
Autor Téma: Chytáte plavákom radšej na jazere, alebo rieke?  (Prečítané 3948 krát)
Richi
Hero Member
Príspevkov: 1 314

Zobraziť profil
« kedy: 20. Január 2009, 14:34:39 »

Ja som začal na rieke, a doteraz ma to baví. Na jazere je fajn skôr bič, nech sa človek neunudí pri čakaní na kapitálnu rybu. Aký je váš názor? Vyvalujem oči! Super!
Zaznamenané
Jaro
Hosť
« Odpoveď #1 kedy: 20. Január 2009, 18:26:11 »

Ja som začal na rieke, a doteraz ma to baví. Na jazere je fajn skôr bič, nech sa človek neunudí pri čakaní na kapitálnu rybu. Aký je váš názor? Vyvalujem oči! Super!
Plávaná je pekná na rieke aj na stojatej vode Gúľam očami Je to jedna z naj techník /aspoň pre mňa/  Gúľam očami
Zaznamenané
Jaro
Hosť
« Odpoveď #2 kedy: 23. Január 2009, 23:41:52 »

Prvý pokus na rieke zajtra! Povodňový stav,ale hádam nejaká ploska si dá povedať... Úšklabok
Zaznamenané
Murphy
Hosť
« Odpoveď #3 kedy: 26. Január 2009, 17:07:11 »

ja lovím rád aj na rieke aj na stojáku...záleží na tom akú rybu sa chystám lovit...
Zaznamenané
dado
Hosť
« Odpoveď #4 kedy: 09. Apríl 2009, 16:43:15 »

Aký bič si mám kúpiť ak chcem chytať jalčeky, belice a karasy na malej riečke ktorý je asi 3 až 4 m. široký ? Čo??? Čo??? Čo???
Zataiaľ mám obyčajný za 4eura. Stači mi aj taký ? Nemusí to byť nič extra drahé.
« Posledná zmena: 09. Apríl 2009, 16:46:43 od dado » Zaznamenané
Richi
Hero Member
Príspevkov: 1 314

Zobraziť profil
« Odpoveď #5 kedy: 12. Apríl 2009, 08:07:24 »

Podla mna je taka stvorka /4 m/ idealny. Ak chytis aj vacsiu rybu na takom uzkom kanali ju dokazes zdolat. A nemusi to byt hi tech material. Vyvalujem oči! Super!
Zaznamenané
dado
Hosť
« Odpoveď #6 kedy: 12. Apríl 2009, 19:31:37 »

No kupil so  si nejaky lacny Mitchcell challenge 5m, ale dajusa z neho odoberat diely na kratsie. Je to klasicky laminat.
Zaznamenané
samomo
Hero Member
Príspevkov: 1 632

Zobraziť profil
« Odpoveď #7 kedy: 07. Júl 2009, 20:38:35 »

mna bavi plavana hlavne s bicom Mrknutie
Zaznamenané

ryba je živý tvor a nie žrádlo! LASTIA
Iwo
Hero Member
Príspevkov: 4 665

Zobraziť profil
« Odpoveď #8 kedy: 07. September 2010, 20:37:12 »

Ja zase jazera ale us pojdem aj na rieku  Úsmev
Zaznamenané

Daniel Paluska
Hosť
« Odpoveď #9 kedy: 03. Október 2010, 10:32:07 »

Ja väčšinou chytam na jazerach,ale to naj je na riekach,tam sa musí viac spekulovat a nikdy neviete aka rybka-ryba sa tam pritrafí.
Zaznamenané
Tomi
Hero Member
Príspevkov: 610

Zobraziť profil
« Odpoveď #10 kedy: 06. Máj 2011, 20:34:27 »

ja som skusal na rieke plavanu a poviem pravdu nevedel som chytat Neviem čo si myslieť/Nerozhodný
Zaznamenané
Matus-SumoTeam
Hero Member
Príspevkov: 4 174

Prívlač

Zobraziť profil
« Odpoveď #11 kedy: 13. Máj 2011, 22:39:13 »

Stoják alebo mierne tečúca voda!Rýchlu nemám rád tak isto neviem tam chytať!
Zaznamenané
erno hlavac
Hero Member
Príspevkov: 6 309

rybolov môj sen

Zobraziť profil
« Odpoveď #12 kedy: 13. Máj 2011, 22:47:31 »

Na tečúcej vode je to zaujíavejšie, no narobíš sa ako taký kôň a pri zlom navijáku galeje.  Hnev Smiech
Zaznamenané

Pohoda - klídek - kapríček
Matus-SumoTeam
Hero Member
Príspevkov: 4 174

Prívlač

Zobraziť profil
« Odpoveď #13 kedy: 14. Máj 2011, 09:41:29 »

Presne tak!Ale aj to má svoje čaro nevravím že neviem chytiť rybu ale nemam rád veľký prúd! Vyvalujem oči! Super!
Zaznamenané
PuTy
Sr. Member
Príspevkov: 342

Zobraziť profil
« Odpoveď #14 kedy: 14. Máj 2011, 18:14:41 »

no v silnom prude splavovat klasickym pevnym plavakom to asi nema velky vyznam Smiech
Zaznamenané
Strán: [1] 2 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk