AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

06.04.2020 23:01:18

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
232 161 príspevkov v 1 843 tém od 1 863 užívateľov
Najnovší užívateľ: Ladislav Ernest
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - kapor
| |-+  Kaprárina
| | |-+  REVÍRY
| | | |-+  SÚKROMNÉ REVÍRY
| | | | |-+  Štrkovisko Mláky
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: [1] Tlačiť
Autor Téma: Štrkovisko Mláky  (Prečítané 3230 krát)
vladoj
Hero Member
Príspevkov: 1 222

Zobraziť profil
« kedy: 26. Apríl 2011, 20:57:19 »

http://reviry.choma.sk/index.php?stranka=popis&id=522&miera=0&plocha=80&ucel=1

Prosim vas neviete v akom stave sa to nachadza?Niekedy to bolo celoslovenske,teraz sukromne,kamarat mi volal ,že videl krasne fotky,prostredie,ževraj tam mal stavať golfove ihrisko a došli mu peniaze.
« Posledná zmena: 02. Január 2012, 20:32:22 od Jaro - moderátor » Zaznamenané
Martin Damašek
Hero Member
Príspevkov: 2 076

Zobraziť profil
« Odpoveď #1 kedy: 02. Január 2012, 11:14:37 »

zdravím, kedže kedysi toto štrkovisko patrilo pod našu organizáciu (MO SRZ Kúty) tak mám aké také informácie o tom, čo sa deje teraz. Napred to naše krásne a veľmi múdre vedenie predalo tomu súkromníkovi, ktorý tam chcel stavať to golfové ihrisko. Avšak ako si napísal, došli mu peniaze a teraz to štrkovisko patrí banke, no občas tam chodia ľudia chytať, ale len po dohode s vrátnikom alebo s kým. A začul som aj také veci, že sa to naša organizácia snaží získať späť, ale neviem čo je na tom pravdy....
Zaznamenané

čas strávený na rybách sa neráta do života
vladoj
Hero Member
Príspevkov: 1 222

Zobraziť profil
« Odpoveď #2 kedy: 02. Január 2012, 14:34:45 »

Tak to by bolo asi najlepsie keby sa im to podarilo ziskat naspät.
Zaznamenané
Karásek
Hero Member
Príspevkov: 4 454

Zobraziť profil
« Odpoveď #3 kedy: 02. Január 2012, 14:52:21 »

zdravím, kedže kedysi toto štrkovisko patrilo pod našu organizáciu (MO SRZ Kúty) tak mám aké také informácie o tom, čo sa deje teraz. Napred to naše krásne a veľmi múdre vedenie predalo tomu súkromníkovi, ktorý tam chcel stavať to golfové ihrisko. Avšak ako si napísal, došli mu peniaze a teraz to štrkovisko patrí banke, no občas tam chodia ľudia chytať, ale len po dohode s vrátnikom alebo s kým. A začul som aj také veci, že sa to naša organizácia snaží získať späť, ale neviem čo je na tom pravdy....

zdárec najprv to uvediem na pravú mieru organizácia to nemohla predať nakoľko pozemnky boli ľudí, iba organizácia dostala peniaze za ryby, čo tam boli. Čo sa týka súkromníka, má to nejaká firma, ktorej vlastníkmy sú piati ľudia, a jeden to má nastarosti. O tom či to chcú získať spňť som nepočul, ale je to asi blbosť. Pár ľudí tam bolo chytať, ale dopadli špatne polámané udice a dobrý saseres dostali od bezkrkých nakoľko majitelia si to tam strážia a ked niečo príde sbska. Niektorí si to vybavili s tím majiteľom, vrátnik je tam malá ryba.
Zaznamenané
andrej
Hosť
« Odpoveď #4 kedy: 02. Január 2012, 20:25:36 »

par rybaciek som tu aj z kúcanmi absolvoval ale to uz pred10 rokmi...ale voda pekna..neviem v akom stave je teraz ...samozrejme ze vagoši si budu robit naroky na taketo vody..zachvilu sa tam rybar bude bat ist a o tom im ine

KARASEK--z emilom-andrejom sekerou-su tam pekne ryby--alebo aspon boli Gúľam očami  este tam bolo jedno jazero extremne zarastene len neviem ako sa vola tam sme tiez chodili..boli tam krasne kapre len brutal burina--bolo si treba vytrhat ..
« Posledná zmena: 02. Január 2012, 20:32:39 od Jaro - moderátor » Zaznamenané
Karásek
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #5 kedy: 02. Január 2012, 22:07:57 »

par rybaciek som tu aj z kúcanmi absolvoval ale to uz pred10 rokmi...ale voda pekna..neviem v akom stave je teraz ...samozrejme ze vagoši si budu robit naroky na taketo vody..zachvilu sa tam rybar bude bat ist a o tom im ine

KARASEK--z emilom-andrejom sekerou-su tam pekne ryby--alebo aspon boli Gúľam očami  este tam bolo jedno jazero extremne zarastene len neviem ako sa vola tam sme tiez chodili..boli tam krasne kapre len brutal burina--bolo si treba vytrhat ..

no normálny rybári sa tam nedostanú, nakoľko je to vinaté z povolenky, iba známy tých majiteľov
neviem čo presne myslíš, ale asi tam vzadu za mlákamy
Zaznamenané
andrej
Hosť
« Odpoveď #6 kedy: 02. Január 2012, 22:20:35 »

presne to za mlakami..komplet burina ale aj ukryt pre obry Mrknutie
Zaznamenané
Karásek
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #7 kedy: 02. Január 2012, 22:26:45 »

presne to za mlakami..komplet burina ale aj ukryt pre obry Mrknutie

to patrí ešte k mlákam, ale kamaráde, teraz už tam neni po burine ani stopi, majitelia tam dali 30 metrákov amura, ešte ked sa tam dalo chytať, bolo to v roku 2006 a my sme tam chytali 3kg amure
Zaznamenané
andrej
Hosť
« Odpoveď #8 kedy: 02. Január 2012, 22:40:45 »

a co to je uz sukromak alebo co je s tym..amure su teda pekne vykrmene ..niektore jedince...co ja viem tak tam boli krasne kapre  cca 2006..
Zaznamenané
Karásek
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #9 kedy: 02. Január 2012, 22:42:27 »

a co to je uz sukromak alebo co je s tym..amure su teda pekne vykrmene ..niektore jedince...co ja viem tak tam boli krasne kapre  cca 2006..
no chytat sa tam nedá kúpila to nejaká firma a je to v súkromných rukách, chceli tam robiť golfové ihrisko či čo s toho zišlo a teraz sa nič nedeje
Zaznamenané
andrej
Hosť
« Odpoveď #10 kedy: 02. Január 2012, 22:53:47 »

musim to tam preskumat alebo aspon popozerat lepsie..boli tam dobre rybacky..hlavne prostredie a klud..ovsem ked neboli nejake zahoracke oslavy..potom sa spieva okolo celej vody Smiech Smiech
Zaznamenané
Strán: [1] Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk