AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

20.07.2019 19:59:09

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 064 príspevkov v 1 826 tém od 1 800 užívateľov
Najnovší užívateľ: sarataylor
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - rôzne
| |-+  Voľné témy
| | |-+  ARCHÍV TÉM
| | | |-+  Muškárska sezóna 2011 na vodách lososovo-pstruhových
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: [1] Tlačiť
Autor Téma: Muškárska sezóna 2011 na vodách lososovo-pstruhových  (Prečítané 2608 krát)
Jaro - moderator
Hosť
« kedy: 19. Apríl 2011, 06:14:12 »

Všetko o novej muškárskej sezóne 2011
Zaznamenané
kura11
Hosť
« Odpoveď #1 kedy: 10. Máj 2011, 23:51:29 »

obcas sa chytaju aj taketo pstruhy  Mrknutie zatial moja naj na muchu mala urcite 60 cisel.. nemeranna, netrapena... a dam aj jedneho pstruzika... asi 40cm...

Zaznamenané
kunna
Hosť
« Odpoveď #2 kedy: 13. Máj 2011, 21:25:08 »

Bol som na Revúcej pri Bielom Potoku. Všetky ryby bez výnimky okolo 25-30 cm čo som chytil /asi tohtoročné násaďáky/ boli samá pijavica. Neviete čím to môže byť.  Doteraz čo som pochytal pstruhy, tak mali sem tamjednu dve pijavičky, ale aby boli komplet všetky obsypané pijavicami to som ešte nezažil.  Neviete niekto niečo viac o tom. Pijavice sa na pstruhovy držia až kým na "nevyžmíkajú"  alebo je to len dočasný /sezóny/jav?
Zaznamenané
erno hlavac
Hero Member
Príspevkov: 6 309

rybolov môj sen

Zobraziť profil
« Odpoveď #3 kedy: 13. Máj 2011, 23:12:17 »

Ryby -pstruhy sú počas zimy málo aktívne, zimu prežívajú v letargii, preto sa ne ich telá môžu prisať pijavice, ktoré ryba po oteplení vody a zvýšení svojej aktivity zo seba pozhadzuje. Neviem presne či je to jediný dôvod. ale konkrétne na Revúcej už pozorujem tento cyklus každý rok. Niekedy viac, niekedy menej. Ten úsek bol zarybnený násadou - máš pravdu.
  Richi po prečítaní tohto príspevku isto problém pijavíc doplní. Mrknutie
Zaznamenané

Pohoda - klídek - kapríček
redaktor Andy
Global Moderator
Hero Member
Príspevkov: 1 541

Zobraziť profil
« Odpoveď #4 kedy: 09. Jún 2011, 12:50:07 »

Pre Okiho: Boli sme pri Kroscienku nad Dunajcem. Voda bola najprv dost mutna, no napriek tomu sa mi v prvy den podarilo 11 ryb. Potom sa cistila, ale aj zabery ustupili. A v posledny den som mal smolu, popadalo mi asi 7 kusov a mal som 2 pstruhy a 1 jalca. Bolo to na useku ChaP a podla mojich info je tam mnoho usekov "sukromnych", teda prenajatych klubom, alebo inym zoskupenim. Bude o tom clanok.
Zaznamenané
Oki
Hero Member
Príspevkov: 6 022

Zobraziť profil
« Odpoveď #5 kedy: 09. Jún 2011, 13:02:12 »

Hm..znie to ale potom ako dobra rybacka. Tak kvoli comu si dostal ten nervak??
Zaznamenané
redaktor Andy
Global Moderator
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #6 kedy: 09. Jún 2011, 13:11:23 »

Lebo u nas si tak nezachytam
Zaznamenané
Oki
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #7 kedy: 09. Jún 2011, 13:19:58 »

AAHHAAA
Uz rozumiem vsetkemu. Mozno casom...raz (alebo nie)
Zaznamenané
redaktor Andy
Global Moderator
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #8 kedy: 09. Jún 2011, 13:42:16 »

Asi skor druha moznost  Mrknutie
Zaznamenané
Oki
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #9 kedy: 09. Jún 2011, 14:04:24 »

Potom tu bude nenezna revolucia Smiech
Zaznamenané
kura11
Hosť
« Odpoveď #10 kedy: 11. Jún 2011, 23:20:32 »

andy 11 ryb je dobra rybacka??? tolko chytim tu na hornade za doobedu... chod na poprad v meste poprad... tam je rybacka...!!
Zaznamenané
redaktor Andy
Global Moderator
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #11 kedy: 13. Jún 2011, 08:43:53 »

andy 11 ryb je dobra rybacka??? tolko chytim tu na hornade za doobedu... chod na poprad v meste poprad... tam je rybacka...!!
Myslim ze na Dunajec je to dobre cislo, najma v takej mutnej vode, ale asi vies lepsie... co uz
Zaznamenané
Strán: [1] Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk