AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

23.09.2019 19:32:33

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 095 príspevkov v 1 828 tém od 1 816 užívateľov
Najnovší užívateľ: skmareksk
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - o salmonidoch
| |-+  Muškárenie
| | |-+  ARCHÍV
| | | |-+  Stretnutie muškárov fóra Slovenského RYBÁRA
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 ... 12 13 [14] Tlačiť
Autor Téma: Stretnutie muškárov fóra Slovenského RYBÁRA  (Prečítané 19900 krát)
oreno
Hero Member
Príspevkov: 2 941

Zobraziť profil
« Odpoveď #195 kedy: 18. November 2011, 10:38:36 »

Včera, po príchode domov z muchostretka rovno pod perinu (ešte som stihol jedným očkom skontrolovať fórum Smiech) ......a z pod periny Smiech ešte raz ĎAKUJEM všetkým Vám chalani Mrknutie . Bolo dobre, no mohlo byť ešte lepšie, nebyť môjho "soplíka" a ... a tých ľadových krýh čo išli dole Hronom Úšklabok. Ale neva, ... nová skúsenosť, že aj tak sa dá Vyvalujem oči! Super!. Dovi chalani ..... najneskôr na muchostretku Mrknutie     
Zaznamenané
erno hlavac
Hero Member
Príspevkov: 6 309

rybolov môj sen

Zobraziť profil
« Odpoveď #196 kedy: 18. November 2011, 10:44:11 »

Chlapci akosi Ste málo zdielni, kde je pes zakopaný? Úšklabok
Zaznamenané

Pohoda - klídek - kapríček
Jaro - moderator
Hosť
« Odpoveď #197 kedy: 18. November 2011, 11:12:40 »

Chlapci akosi Ste málo zdielni, kde je pes zakopaný? Úšklabok
Erno, stretko ešte v týchto chvíľach pokračuje. My dvaja odpadlíci s museli odísť predčasne - "oreno" pre chorobu a ja pre problémy, ktoré som tu už spomínal... Neviem čo si myslieť/Nerozhodný
Zaznamenané
oreno
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #198 kedy: 18. November 2011, 14:32:22 »

Aby tu toho bolo o trochu viac o rybách, ako len o rybároch Smiech,
pridám jedného lipníka z mojej prípravy v "predvečer" muchostretka.

... som pripravený i na prípadné tvrdšie komentáre na adresu foto  Neviem čo si myslieť/Nerozhodný

Zaznamenané
oreno
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #199 kedy: 18. November 2011, 14:36:40 »

..... podaril sa ešte aj jeden takýto dablet Neviem čo si myslieť/Nerozhodný

Nebol to dablet v pravom slova zmysle, ale aj tak, dva hody po sebe a dva navlas rovnaké úlovky Šok

P.S. Len škoda, že nablízku nebola žiadna elektrická zásuvka Úšklabok............

Zaznamenané
redaktor Andy
Global Moderator
Hero Member
Príspevkov: 1 541

Zobraziť profil
« Odpoveď #200 kedy: 18. November 2011, 21:24:51 »

Pani,ja som dorazil domov az teraz,hoci som z Hrona odchadzal uz poobede.Dnes sme "chytali" kratko,zase isli lady,zase sme nic nechytili Smútok Napriek vsetkemu sa mi velmi pacilo,rad som vas videl,pokecal,popil,brodil,taral,viazal Úsmev Dakujem ze ste merali taku daleku cestu,za darcek,kulinarsku specialitu,spolocnost a pohodu. Mrzi ma ze rybacka bola taka vlazna,ale verim,ze sme postavili pevne zaklady nejakemu dalsiemu stretnutiu (predbezne sme prejednali). Zatial tolko, dobru noc Úsmev
Zaznamenané
Jaro - moderator
Hosť
« Odpoveď #201 kedy: 19. November 2011, 14:29:45 »

Nedá mi nespomenúť milú aktivitu "redaktor Andy" a "luiRA", ktorí bolí ochotní priniesť sebou celý viazačský vercajk a nám ostatným predviedli hneď prvý večer, dovolím si tvrdiť, majstrovské kúsky viazania mušiek rôznych vzorov priamo pred našimi očami. Že to chlapcom šlo od ruky svedčí aj fakt, že rôzne muchy uviazali vo veľmi krátkom čase. V prítmí útulného penziónu, pri dobrom jedle a pivku bola radosť pozerať sa !  Mrknutie
Zaznamenané
luiRA
Hero Member
Príspevkov: 878

Zobraziť profil
« Odpoveď #202 kedy: 19. November 2011, 16:26:26 »

Mrknutie Úšklabok Úšklabok

Z veľkou radosťou aj nabudúce. Pri takej spoločnosti to ide ako po masle  Mrknutie
Zaznamenané
martin78
Hero Member
Príspevkov: 3 311

Zobraziť profil
« Odpoveď #203 kedy: 20. November 2011, 17:33:18 »

Páni, ozývam sa ako posledný keďže som len pred chvíľou dorazil do BA a bol som mimo internetového dosahu. Všetkým sa Vám chcem poďakovať za príjemne strávený čas (aj keď žiaľ som bol s Vami najkratšie), Andymu osobitná vďaka za prvú lekciu viazania múch vo štvrtok večer vďaka čomu sa mi na záver za jeho asistencie podarilo uviazať môj prvý výtvor. Nie som tak veľmi presvedčený o jej úspešnosti pri love ale v najhoršom prípade tú mušku možno použiť pri festivale strašidiel  Úšklabok Úšklabok Úšklabok. Rovnako vďaka Jarovi za darček. Summa summarum - veľmi príjemne strávený čas v príjemnej spoločnosti.
Ja som ešte včera hájil česť muškárov fóra Slovenského RYBÁRA  Mrknutie, po skúsenostiach s ľadmi z piatka som vyrazil k vode skôr, bola ešte dosť zima ale dalo sa. Záber som nemal, prešiel som dva úseky (tie kde sme boli aj spolu), okolo obeda pauza a poobede ešte hodinka aj 1/2 pri vode - opäť bez úlovku ale príjemne strávený čas a dobre vyčistená hlava (aj keď hovoriť o stretnutí muškárov by už asi nebolo úplne presné  Úšklabok).
Osobne hodnotím 0-tý ročník ako vydarený, luiRA nás "prechytal"  Smiech a očakávam výzvu od redaktora Andyho na prvý ročník - už sme o tom pár slov v piatok prehodili.... Mrknutie
P.S. Oreno prajem skoré uzdravenie

Zaznamenané

Buď to ta ryba sežere nebo ne...
oreno
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #204 kedy: 20. November 2011, 21:59:47 »

P.S. Oreno prajem skoré uzdravenie

Ďakujem Martin Úsmev.   .... dnes som už telemostoval a dalo sa Vyvalujem oči! Super!
« Posledná zmena: 20. November 2011, 22:44:02 od oreno » Zaznamenané
Strán: 1 ... 12 13 [14] Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk