AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

23.09.2019 19:30:16

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 095 príspevkov v 1 828 tém od 1 816 užívateľov
Najnovší užívateľ: skmareksk
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - o salmonidoch
| |-+  Muškárenie
| | |-+  ARCHÍV
| | | |-+  Stretnutie muškárov fóra Slovenského RYBÁRA
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 [2] 3 4 ... 14 Tlačiť
Autor Téma: Stretnutie muškárov fóra Slovenského RYBÁRA  (Prečítané 19898 krát)
erno hlavac
Hero Member
Príspevkov: 6 309

rybolov môj sen

Zobraziť profil
« Odpoveď #15 kedy: 07. Apríl 2011, 18:08:43 »

Ktorú Zlatnú myslíš?
Zaznamenané

Pohoda - klídek - kapríček
misoSL
Hero Member
Príspevkov: 739

Zobraziť profil
« Odpoveď #16 kedy: 07. Apríl 2011, 18:45:45 »

Pri Kežmarku.
Zaznamenané
redaktor Andy
Global Moderator
Hero Member
Príspevkov: 1 541

Zobraziť profil
« Odpoveď #17 kedy: 08. Apríl 2011, 08:38:06 »

Pri muskareni mi sedi viac tecuca voda. Skor by som sa priklanal k Hronu v okoli Brezna. Je tam pekne, daju sa aj ryby a aj ubytko
Zaznamenané
Jaro - moderator
Hosť
« Odpoveď #18 kedy: 08. Apríl 2011, 09:06:30 »

Pri muskareni mi sedi viac tecuca voda. Skor by som sa priklanal k Hronu v okoli Brezna. Je tam pekne, daju sa aj ryby a aj ubytko
...ja sa prikláňam jednoznačne k Andyho verzii... na rieke sa stále niečo deje... a hlavne je tam viac druhov, ktoré je možné uloviť... Mrknutie
Zaznamenané
vito
Hosť
« Odpoveď #19 kedy: 08. Apríl 2011, 09:25:11 »

Podla mna vyborna volba, bol som par krat muskarit v okoli Brusna a nadhera, rieka siroka a aj slusna obsadka lipnov o prirode ani nehovoriac.
Zaznamenané
redaktor Andy
Global Moderator
Hero Member
Príspevkov: 1 541

Zobraziť profil
« Odpoveď #20 kedy: 08. Apríl 2011, 09:33:20 »

Podla mna vyborna volba, bol som par krat muskarit v okoli Brusna a nadhera, rieka siroka a aj slusna obsadka lipnov o prirode ani nehovoriac.
Temeraf Úsmev
Zaznamenané
oreno
Hero Member
Príspevkov: 2 941

Zobraziť profil
« Odpoveď #21 kedy: 08. Apríl 2011, 22:45:47 »

Tiež som jednoznačne za tečúcu vodu ... a kde inde by som sa dal najskôr "nalomiť Mrknutie, ak nie na mojom miláčikovi Mrknutie Smiech

pozerám, pozerám ... slušná odozva Úsmev
Zaznamenané
spin
Hosť
« Odpoveď #22 kedy: 08. Apríl 2011, 22:48:25 »

tiez mi je blizsia tecuca voda, aj ked muskar niesom - ale muskarit na kaluzi mi pride dost nudne Vyplazujem jazyk
hlasujem za tecucu...
Zaznamenané
misoSL
Hero Member
Príspevkov: 739

Zobraziť profil
« Odpoveď #23 kedy: 09. Apríl 2011, 10:50:20 »

Ja mám tiež rád tečúcu vodu ako na jazere (je to tam až bars pokojné Smiech) ja som len dal návrh.
Zaznamenané
Jaro - moderator
Hosť
« Odpoveď #24 kedy: 09. Apríl 2011, 14:33:13 »

Bolo by vhodné dať definitívne rozhodnutie o účasti. Kto je pevne rozhodnutý, nech sa dopíše do zoznamu /skopírovať a pripojiť svoj nick/.

Mám záujem zúčastniť sa Stretnutia muškárov fóra Slovenského RYBÁRA:

1. redaktor Andy
2. Jaro - moderátor

Zaznamenané
oreno
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #25 kedy: 09. Apríl 2011, 21:21:47 »

Mám záujem zúčastniť sa Stretnutia muškárov fóra Slovenského RYBÁRA:

1. redaktor Andy
2. Jaro - moderátor
3. oreno

... ale ten Hron je tutovka Mrknutie
Zaznamenané
spin
Hosť
« Odpoveď #26 kedy: 09. Apríl 2011, 21:30:51 »

Pokazene mam auto. Smútok
Ale keby sa nahodou chysta niekto cez Salu a mal by miesto, tak by som isiel. Inac tazko.
Takze definitivnu ucast neviem prislubit...
Zaznamenané
oreno
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #27 kedy: 09. Apríl 2011, 22:12:16 »

Spin, a kam sa tak ponáhľaš Smiech. Veď do septembra si možno zarobíš aj na nové Vyvalujem oči! Super!
Zaznamenané
spin
Hosť
« Odpoveď #28 kedy: 09. Apríl 2011, 22:18:55 »

Toho sa nebojim Smiech
Budem rad, ked sa mi podari toto dat dokopy. Poslednu dobu nejak neide karta... Smútok
Zaznamenané
vito
Hosť
« Odpoveď #29 kedy: 10. Apríl 2011, 06:58:56 »

U mna bude dost zalezat od terminu. Mohol by sa uviest aspon mesiac, podla toho budem cca vediet.
Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 4 ... 14 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk