AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

16.09.2019 22:14:13

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 090 príspevkov v 1 828 tém od 1 815 užívateľov
Najnovší užívateľ: radovvv
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - o salmonidoch
| |-+  Muškárenie
| | |-+  ARCHÍV
| | | |-+  Stretnutie muškárov fóra Slovenského RYBÁRA
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: [1] 2 3 ... 14 Tlačiť
Autor Téma: Stretnutie muškárov fóra Slovenského RYBÁRA  (Prečítané 19869 krát)
redaktor Andy
Global Moderator
Hero Member
Príspevkov: 1 541

Zobraziť profil
« kedy: 07. Apríl 2011, 09:11:00 »

Pani, napadli ma taka vec. Nezorganizovali by sme muskarske stretnutie? Nieco take ako robi Jaro na Striebornici, ale toto by bolo cisto muskarske. Chytali by sme niekde na rieke, ubytko, debata, viazanie a tak. Viem ze je to zlozite, muskarenie nie je az take "oblubene" ako ine techniky, ale predsa... Dajte napady!
Zaznamenané
Oki
Hero Member
Príspevkov: 6 022

Zobraziť profil
« Odpoveď #1 kedy: 07. Apríl 2011, 09:39:57 »

Huha..aj kebyze idem tak len na nepstruhovu vodu, kde my plati povolenka  Neviem čo si myslieť/Nerozhodný
A alebo pred tym co by nam vlackari rztrtkali vodu...Ipel, Hron?? Ponajhorsom Nitra....ale ta je teraz dost onicom. Tyzden dva a dam recenziu o nej.

P.S.
Ten clanok sa pripravuje....a kurna aku dlhu dobu Smiech
Zaznamenané
Jaro - moderator
Hosť
« Odpoveď #2 kedy: 07. Apríl 2011, 09:40:34 »

Rád podporím svojou účasťou toto stretnutie. Navrhujem záver sezóny,vyselektovať revír s výskytom bodkáčov i lipňa. Mrknutie Samozrejme prítomná muchoškola musí byť! Mrknutie
Zaznamenané
Oki
Hero Member
Príspevkov: 6 022

Zobraziť profil
« Odpoveď #3 kedy: 07. Apríl 2011, 09:44:16 »

Jaro taky revir bude existovat?? Dufam ze nemyslis na San v Polsku Smiech
Zaznamenané
redaktor Andy
Global Moderator
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #4 kedy: 07. Apríl 2011, 09:45:42 »

Myslim, ze by to mohol byt lipnovy, alebo pstruhovy revir, napr. Hron, alebo Vah. Raz mi spominal aj Sajrus, ze hore u nich je dobre a vie tam ubytko. Cize aj tato moznost tu je.
Zaznamenané
oreno
Hero Member
Príspevkov: 2 941

Zobraziť profil
« Odpoveď #5 kedy: 07. Apríl 2011, 09:52:27 »

Vážení, nechcem byť za "štrajkokaza" ale nedávam tomu veľkú šancu.
Keď si zoberiete, koľko rybárov je na fóre takých, ktorých muškárenie oslovuje a porovnáte to so zastúpením všetkých fóristov na stretku na Striebornici.

...a teraz ma  presvedčte ostatní, že sa mýlim Gúľam očami  .... možno ma nalomíte Mrknutie Úšklabok
Zaznamenané
Jaro - moderator
Hosť
« Odpoveď #6 kedy: 07. Apríl 2011, 09:55:44 »

Vážení, nechcem byť za "štrajkokaza" ale nedávam tomu veľkú šancu.
Keď si zoberiete, koľko rybárov je na fóre takých, ktorých muškárenie oslovuje a porovnáte to so zastúpením všetkých fóristov na stretku na Striebornici.

...a teraz ma  presvedčte ostatní, že sa mýlim Gúľam očami  .... možno ma nalomíte Mrknutie Úšklabok
...dobrého nebýva veľa...mám nápad zájsť troška ďalej... na poľskú stranu na Dunajec /úsek "chyť a pusť"/
Zaznamenané
spin
Hosť
« Odpoveď #7 kedy: 07. Apríl 2011, 11:26:56 »

no, hej - suhlasim asi s orenom.
to podla mna musi byt na fore 100 nadejnych, aby sa z toho 5 pozbieralo realne na stretko.

ja by som aj celkom rad dosiel kuknut, ale momentalne som imobilny [odpalena prevodovka] a neni ani moc penazi na rozhazov... Smútok
Zaznamenané
redaktor Andy
Global Moderator
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #8 kedy: 07. Apríl 2011, 12:15:40 »

Samozrejme ze nehovorime o pocte 10 a viac kusov. Uplne postaci aj 5 ludi, ved rieka je o inom ako posedavat pri jazere. Ja myslim, ze sa bavime o horizonte september - november (podla reviru a pocasia)...
Zaznamenané
Jaro - moderator
Hosť
« Odpoveď #9 kedy: 07. Apríl 2011, 13:28:17 »

...september - sobota,nedeľa... pre nás amatérov ukážky zostrojenia montáží /na sucho,na mokro,na nymfu/ a následná prax... opäť pokec a opäť do vody... bude super už sa teším... Mrknutie
Zaznamenané
redaktor Andy
Global Moderator
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #10 kedy: 07. Apríl 2011, 14:08:59 »

...september - sobota,nedeľa... pre nás amatérov ukážky zostrojenia montáží /na sucho,na mokro,na nymfu/ a následná prax... opäť pokec a opäť do vody... bude super už sa teším... Mrknutie
Tak nejako by som si to predstavoval  Úšklabok
Zaznamenané
erno hlavac
Hero Member
Príspevkov: 6 309

rybolov môj sen

Zobraziť profil
« Odpoveď #11 kedy: 07. Apríl 2011, 15:30:01 »

Jaro, to Ti Andy riadne sladký motúz pretiahol popod nos. Mrknutie
A kde to presnejšie plánuješ? Pozrel by som sa do mapy.
Možno by som oprášil svoj starý vercajg, no mušky neviem či by boli už aktuálne ak ich nepožrali mole. Čo???
« Posledná zmena: 07. Apríl 2011, 15:31:59 od erno hlavac » Zaznamenané

Pohoda - klídek - kapríček
redaktor Andy
Global Moderator
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #12 kedy: 07. Apríl 2011, 15:36:37 »

Jaro, to Ti Andy riadne sladký motúz pretiahol popod nos. Mrknutie
A kde to presnejšie plánuješ? Pozrel by som sa do mapy.
Možno by som oprášil svoj starý vercajg, no mušky neviem či by boli už aktuálne ak ich nepožrali mole. Čo???
Kujem zelezo za horuca kym ste namotani zo Striebornice Úsmev
Zaznamenané
vito
Hosť
« Odpoveď #13 kedy: 07. Apríl 2011, 17:00:13 »

Bojim sa povedat, ze by som sa rad pridal, aby som nieco neprivolal na rodinu, ale ak...bol by to skvely vikend. Som za. Úsmev
Zaznamenané
misoSL
Hero Member
Príspevkov: 739

Zobraziť profil
« Odpoveď #14 kedy: 07. Apríl 2011, 17:27:05 »

Musí to byť tečúca voda? Mohol by byť aj napr. rybník napr. Zlatná
Zaznamenané
Strán: [1] 2 3 ... 14 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk