AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

17.07.2019 22:28:18

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 063 príspevkov v 1 826 tém od 1 799 užívateľov
Najnovší užívateľ: CoinExchangeNY
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - kapor
| |-+  Kaprárina
| | |-+  VÝSTROJ A POMÔCKY PRI LOVE
| | | |-+  Kvalitné kaprové podberáky
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 2 3 [4] Tlačiť
Autor Téma: Kvalitné kaprové podberáky  (Prečítané 15157 krát)
Milky_06
Sr. Member
Príspevkov: 279

Zobraziť profil
« Odpoveď #45 kedy: 24. Apríl 2016, 19:18:02 »

super, zajtra objednávam Úsmev dakujem za radu
Zaznamenané
andrei11
Hero Member
Príspevkov: 3 849

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #46 kedy: 24. Apríl 2016, 19:43:23 »

Andy, ramená sa na väčšine vyťahujú zle, aj na mojom súčasnom, len pri adrenalíne, pred pol nocou, uprostred Merenye, som ich vybral jednou rukou, a ani som nevedel ako ryba bola v člne  Úšklabok 

no priznam sa, ze po dlhsej dobe ked ho pouzijem tak s tymi ramenami bojujem. potom na druhy raz je to uz okej.

ale za tie prachy, bez debaty. myslim, ze posluzi.
Zaznamenané

Ak by ste mali chut a cas precitat si nieco o rybacke, navstivte moj blog >> http://mojlovryb.wordpress.com/
Lagun22
Hero Member
Príspevkov: 5 504

Zobraziť profil
« Odpoveď #47 kedy: 24. Apríl 2016, 20:23:59 »

... poslúži každý, aj ten za 25€, len je rozdiel držať v jednej ruke na člne ťažkú haraburdu a ešte so sieťkou nacucanou 2litrami vody, alebo v kľude si to položiť na tie plaváky ... na podberákoch ma aj tak najviac iritujú háčky zamotané v sieťovine, kua a v noci ani nebudem hovoriť  Neviem čo si myslieť/Nerozhodný to mávam nerva pravidelne
Zaznamenané
Lagun22
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #48 kedy: 24. Apríl 2016, 20:25:03 »

nemáš zač Mrknutie
Zaznamenané
andrei11
Hero Member

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #49 kedy: 24. Apríl 2016, 20:55:11 »

... poslúži každý, aj ten za 25€, len je rozdiel držať v jednej ruke na člne ťažkú haraburdu a ešte so sieťkou nacucanou 2litrami vody, alebo v kľude si to položiť na tie plaváky ... na podberákoch ma aj tak najviac iritujú háčky zamotané v sieťovine, kua a v noci ani nebudem hovoriť  Neviem čo si myslieť/Nerozhodný to mávam nerva pravidelne

jednohak je lakota, ale taky trojhak na vobleri, resp. obidva presite cez sietu, to je mnamka... sorry za off topic.
Zaznamenané

Ak by ste mali chut a cas precitat si nieco o rybacke, navstivte moj blog >> http://mojlovryb.wordpress.com/
Lagun22
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #50 kedy: 24. Apríl 2016, 21:20:24 »

ani nestraš  Úšklabok
Zaznamenané
andrei11
Hero Member

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #51 kedy: 24. Apríl 2016, 21:29:30 »

ani nestraš  Úšklabok

uplne top je, ked ma ryba hak presity a protihrot sa presije este cez sietovinu. to je mega top.
Zaznamenané

ivanmi5
Hero Member
Príspevkov: 934

Trnava R-team

Zobraziť profil
« Odpoveď #52 kedy: 25. Apríl 2016, 06:00:32 »

Andrej vtedy je treba použit cvakačky a nepozerať na zachovanie háčika  Úsmev
Zaznamenané
andrei11
Hero Member

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #53 kedy: 25. Apríl 2016, 08:31:59 »

Andrej vtedy je treba použit cvakačky a nepozerať na zachovanie háčika  Úsmev

keby som mal tak aj karbobrusku pouzijem  Vyplazujem jazyk

samozrejme, ako kazdy normalny rybar, sa snazim rybu co najskor uvolnit.
Zaznamenané

jaroh
Jr. Member
**
Príspevkov: 82

Zobraziť profil
« Odpoveď #54 kedy: 06. September 2016, 15:50:53 »

Kupil som si podberak Delphin Terna.Nakupovat!!!po jednej rybacke sietka rozparana a z rucky vybehol zavit uz po piatich rybach.kvalita ala Delphin.
Zaznamenané
Milky_06
Sr. Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #55 kedy: 07. September 2016, 11:50:37 »

kvalita ala Delphin. - toto je v celku nevhodné tvrdenie, subjektívne som s udicami (Impala) spokojný, rovnako ako s rodpodom od Delphinu Úsmev
Zaznamenané
RobertS
Sr. Member
Príspevkov: 307

Zobraziť profil
« Odpoveď #56 kedy: 07. September 2016, 12:04:03 »

kvalita ala Delphin. - toto je v celku nevhodné tvrdenie, subjektívne som s udicami (Impala) spokojný, rovnako ako s rodpodom od Delphinu Úsmev

U delphinu je to od produktu k produktu. Mam od nich viac veci. Teleskopicke udice Thunder kde po mesiacy sa zacali odliepať očká. Ale zasa Mám teraz Etny a snimi som spokojný. Prak od nich sa mi rozpadol po 4och mesiacoch.
Zaznamenané
jaroh
Jr. Member
**
Príspevkov: 82

Zobraziť profil
« Odpoveď #57 kedy: 07. September 2016, 21:59:00 »

Mam od nich este podlozku a je tiez zla.po par dnoch sa uz sitie pare a nasiakne vodu jak spongia
Zaznamenané
Milky_06
Sr. Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #58 kedy: 09. September 2016, 08:13:49 »

treba reklamovať
Zaznamenané
mako
Jr. Member
**
Príspevkov: 65

Zobraziť profil
« Odpoveď #59 kedy: 25. September 2016, 13:45:19 »

Kupil som si podberak Delphin Terna.Nakupovat!!!po jednej rybacke sietka rozparana a z rucky vybehol zavit uz po piatich rybach.kvalita ala Delphin.

Presne to isté sa stalo aj mne. Takisto po pár rybách
Zaznamenané
Strán: 1 2 3 [4] Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk