AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

16.09.2019 22:31:54

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 090 príspevkov v 1 828 tém od 1 815 užívateľov
Najnovší užívateľ: radovvv
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - feeder
| |-+  Feeder
| | |-+  TAKTIKA LOVU
| | | |-+  Feeder na Malom Dunaji
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: [1] 2 Tlačiť
Autor Téma: Feeder na Malom Dunaji  (Prečítané 5331 krát)
danusko20
Hosť
« kedy: 01. Marec 2011, 22:12:39 »

Nájde sa tu niekto, kto chodí chytať na Malý Dunaj? Rád by som si zafeedroval na nejakom fajn miestačku, ale nepoznám iné miesta ako v okolí Vrakune....ďakujem za radu
Zaznamenané
džony
Hosť
« Odpoveď #1 kedy: 01. Marec 2011, 23:21:44 »

ja ti poradim mali dunaj ako ides na zelenu vodu prejdes cez mostik nad malim dunajom a hned do prava,dobre miesta a klud       ne jak vo vrakuni,je to most pri bratislave
Zaznamenané
danusko20
Hosť
« Odpoveď #2 kedy: 02. Marec 2011, 22:01:23 »

Úsmev
Zaznamenané
danusko20
Hosť
« Odpoveď #3 kedy: 02. Marec 2011, 22:03:16 »

Džony : ďakujem za radu....len je to pre mňa ďaleko....skôr niekde smer od Vrakune k letisku - možno nejaký prítok, bočné rameno a pod.......ale určite pôjdem aj tým smerom pozrieť....
Zaznamenané
vilko
Sr. Member
Príspevkov: 444

co zjes, druhykrat nechytis...

Zobraziť profil
« Odpoveď #4 kedy: 08. Marec 2011, 15:15:25 »

aj medzi vrakunou a zelenou vodou sa daju najst pekne miesta... osobne oblubujem ten flek pred mostom na zaciatku letiska. (ostatne si necham pre seba Úsmev ) len, teraz budu dost obsadene, ked znova otvoria stojaky, tak na rieke zostanu len jej verni. a ona sa za to rada odvdaci Úsmev
Zaznamenané
danusko20
Hosť
« Odpoveď #5 kedy: 13. Marec 2011, 21:11:55 »

jasné, chápem. Ale chcem si spraviť takú fajn prechádzku a nájsť nejaké miesta. Teraz budú rieky vyťažené rybármi, ale ja mám radšej rieky ako stojáky!!!! Ešte mám otázku...som z inej MSO a neviem presne či sa Malý dunaj označuje tým istým číslom revíru, alebo je to nejako rozdelené?Čo??? Dajte mi niekto odpoveď....ďakujem
Zaznamenané
lajči
Full Member
Príspevkov: 132

Zobraziť profil
« Odpoveď #6 kedy: 14. Marec 2011, 22:16:40 »

MD v BA ma cislo 1-0370
Zaznamenané
danusko20
Hosť
« Odpoveď #7 kedy: 15. Marec 2011, 22:10:13 »

takže len jedno číslo má Malý Dunaj? 1-0370....?
Zaznamenané
Tono
Sr. Member
Príspevkov: 469

Zobraziť profil
« Odpoveď #8 kedy: 15. Marec 2011, 23:11:38 »

takže len jedno číslo má Malý Dunaj? 1-0370....?
maly dunaj ma 6 usekov....presne clenenie a cislovanie si pozri tu....http://reviry.choma.sk/index.php?stranka=found&cislo=&nazov=maly+dunaj&popis=&povol=&charak=&ucel=&okres=&vynimky=
inak na feeder dokonala voda....
Zaznamenané

Nezvyčajné postupy prinášajú nezvyčajné ryby....
GarantBaits team
danusko20
Hosť
« Odpoveď #9 kedy: 16. Marec 2011, 18:56:03 »

ďakujem, pre mňa platí číslo 1-0370 - Bratislava a okolie(Vrakuňa, pod letiskom a pod.)
Zaznamenané
deliqvent
Jr. Member
**
Príspevkov: 76

Zobraziť profil
« Odpoveď #10 kedy: 22. Júl 2011, 18:52:45 »

ako to teraz ide na MD? Dlho som tam nebol pozriet, dikes:)
Zaznamenané
vilko
Sr. Member
Príspevkov: 444

co zjes, druhykrat nechytis...

Zobraziť profil
« Odpoveď #11 kedy: 24. Júl 2011, 20:45:40 »

tomasov drobizg, vlacko noc, za tomasikovom sli pekne mreny na halibuta, ostatne brali hlavne karasky, v jahodnej domaci chvalili aktivitu sumcov, biela ryba poslabsie. Stale prsi, dolu ide kalna voda...
Zaznamenané
lajči
Full Member
Príspevkov: 132

Zobraziť profil
« Odpoveď #12 kedy: 24. Júl 2011, 20:48:46 »

dnes som tam bol a paradna rybacka. Lopaty a viac ako kilove karasy. Je to tam dost zarastene, takze tam asi moc ludi nechodi. predtym som tam bol skoro stale, ale teraz chodim radsej na Dunaj, lenze teraz bol vysoky, co by mi ani tak nevadilo, ale vela spiny plavalo, tak som sa radsej presunul na MD
Zaznamenané
deliqvent
Jr. Member
**
Príspevkov: 76

Zobraziť profil
« Odpoveď #13 kedy: 13. August 2011, 23:54:22 »

No co, ako to vam ide na MD? Ja som dnes bol len na chvilku, chytil som 4 kapre, resp. kapríky, najvacsi mal asi 30cm, tak som to vzdal:)
Zaznamenané
cukero
Hosť
« Odpoveď #14 kedy: 03. November 2012, 21:11:24 »

Dnes jedna mrena z M.DUNAJA

Zaznamenané
Strán: [1] 2 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk