AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

23.09.2019 07:13:34

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 093 príspevkov v 1 828 tém od 1 816 užívateľov
Najnovší užívateľ: skmareksk
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - prívlač
| |-+  Prívlač
| | |-+  MIX
| | | |-+  Najobľúbenejšia ryba lovená prívlačou
« predchádzajúce ďalšie »
Anketa
Otázka: Ktorú rybu lovíte najradšej?
Šťuka
Zubáč
Sumec
Boleň
Ostriež
Jalec
Pstruh
Iné

Strán: 1 [2] Tlačiť
Autor Téma: Najobľúbenejšia ryba lovená prívlačou  (Prečítané 5326 krát)
demmno
Hosť
« Odpoveď #15 kedy: 26. Február 2011, 21:35:00 »

ta si ich nalapal na privlac  Vyplazujem jazyk ( musel som nedalo mi ) ok uz nebudem
Zaznamenané
takcitak
Hosť
« Odpoveď #16 kedy: 26. Február 2011, 21:41:49 »

ta si ich nalapal na privlac  Vyplazujem jazyk ( musel som nedalo mi ) ok uz nebudem
ved to naschval som napisal ze sumec sak to bolo myslene ironicky prave kvoli tomu ze som ziadneho nechytil  Smiech som myslel ze bud to pochopis abo podrypnes a som vedel ze to druhe skor  Mrknutie
Zaznamenané
spin
Hosť
« Odpoveď #17 kedy: 28. Marec 2011, 01:12:19 »

bolenčeky moje Mrknutie ano, aj csuky Vyplazujem jazyk
Zaznamenané
kapor76
Hosť
« Odpoveď #18 kedy: 29. Marec 2011, 00:31:31 »

Pre presvedčivé a elektrické zábery jednoznačne zubáč v tomto smere táto ryba nemá konkurenciu.
Zaznamenané
rybopet
Newbie
*
Príspevkov: 5

Zobraziť profil
« Odpoveď #19 kedy: 29. Marec 2011, 10:26:25 »

Tajomný rytier so svietivými očami-zubáč
Zaznamenané
Matus-SumoTeam
Hero Member
Príspevkov: 4 174

Prívlač

Zobraziť profil
« Odpoveď #20 kedy: 29. Marec 2011, 22:01:00 »

Pre presvedčivé a elektrické zábery jednoznačne zubáč v tomto smere táto ryba nemá konkurenciu.
Presne tak ja sa pridávam to je iné zúžo keď z ničoho nič dostaneš ranu a ty ptitom neťaháš nástrahu!Vtom klude ten kopanec a takú mu zapučíš!Až zimomriavky mám! Úšklabok Úšklabok
Zaznamenané
Matus-SumoTeam
Hero Member
Príspevkov: 4 174

Prívlač

Zobraziť profil
« Odpoveď #21 kedy: 29. Marec 2011, 22:03:10 »

Tajomný rytier so svietivými očami-zubáč
Tajomný rytier so svietivými opálovými očami-ZUBÁČ
Trošku som ti to opravil he he ale nič v zlom to je presná definícia Zubáča
Zaznamenané
fishmaster
Hosť
« Odpoveď #22 kedy: 30. Marec 2011, 11:50:02 »

Tak u mna minulú sezónu zabodoval boleň ...ale ešte mám rád ostrieže a pstruhy to je moja oblúbená trojka ... tieto ryby lovím cielene, ale pritrafí sa aj škučka, zubál ... a podobne ... ale som zakliaty ešte sa mi nepodarilo chytiť jalca ... znie to komicky, ale je to proste prekliatie ...
Zaznamenané
Oki
Hero Member
Príspevkov: 6 022

Zobraziť profil
« Odpoveď #23 kedy: 30. Marec 2011, 11:53:09 »

Nitra,Ipel, Hron ....spodne casti tychto riek su plne kapytalnych kuskov. Pocas zimy som na ne zvykol chodit pod mosty. Boli tam take mnozstva ze by si neuveril...a aj nad 3kg.
Zaznamenané
fishmaster
Hosť
« Odpoveď #24 kedy: 30. Marec 2011, 13:16:29 »

Ja lovím na Liptove ... potoky, L. Mara a pod ... ale jalce tu sú, viem že tu sú a aj napriek tomu nič ... Plač
Zaznamenané
kura11
Hosť
« Odpoveď #25 kedy: 07. Máj 2011, 18:31:12 »

U mna je to pstruh asi aj preto ze to lovim najcastejsie a mam rad tu prechadzku prirodou nalahko...
Zaznamenané
cartman
Hosť
« Odpoveď #26 kedy: 08. Apríl 2014, 14:06:52 »

ja osobne niesom zamerany na ziadnu konkretnu najradsej sa pokusam chitit jednu poriadnu ako 10 krpcov Smiech
Zaznamenané
jozzzzy
Hero Member
Príspevkov: 627

Zobraziť profil
« Odpoveď #27 kedy: 23. Jún 2014, 19:03:29 »

jalec - zikal si ma uz ako maleho a odvtedy sa to so mnou vlecie... Sice vedia byt tvrdohlavy ale vzdy sa niaky ulakomi
Ostriez- pasikavy rebel nic ine k tomu neviem dodat,
Zubac- ani neviem preco ale niak ma uchvatilo to ako netypicky (pre mna) sa sprava.
Zaznamenané

Keď chceš byť šťastný hodinu, opi sa,
keď chceš byť šťastný rok, ožeň sa,
keď chceš byť šťastný celý život, staň sa rybárom.
Stickler
Jr. Member
**
Príspevkov: 92

UL prívlač , feeder a plavačka.

Zobraziť profil
« Odpoveď #28 kedy: 14. Január 2016, 10:59:30 »

U mňa je to jednoznačne ostriež. Škoda, že nemáme revíry ako v Anglicku a pod., kde je režim chyť a pusť a sú tam jedince cez 50 cm a nad 2kg. Mala by sa u tejto krásnej ryby zaviesť lovná miera a obnovovať jej genofond novými násadami. Dosť ma štve, keď vidím "rybárov" nosiť plné igelitky tejto našej krásnej ryby, ktorá si získava čím ďalej viac popularity medzi svetovou prívlačovou komunitou.
Zaznamenané
Strán: 1 [2] Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk