AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

14.11.2019 17:27:30

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 181 príspevkov v 1 829 tém od 1 824 užívateľov
Najnovší užívateľ: RiVU
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - prívlač
| |-+  Prívlač
| | |-+  MIX
| | | |-+  Najobľúbenejšia ryba lovená prívlačou
« predchádzajúce ďalšie »
Anketa
Otázka: Ktorú rybu lovíte najradšej?
Šťuka
Zubáč
Sumec
Boleň
Ostriež
Jalec
Pstruh
Iné

Strán: [1] 2 Tlačiť
Autor Téma: Najobľúbenejšia ryba lovená prívlačou  (Prečítané 5424 krát)
Dusanspin
Hosť
« kedy: 24. Február 2011, 20:15:30 »

Zahlasujte, ktorú rybu lovíte najradšej a napíšte prečo.
Zaznamenané
Miga
Hero Member
Príspevkov: 3 101

Zobraziť profil
« Odpoveď #1 kedy: 24. Február 2011, 20:51:09 »

Jalca - lebo su vsade, a niekedy ich nepresvedcis a to su nervicky ked ich mas "pred nosom" 30 a vsetci protestuju a najviac ma hnevaju tí na stojatej vode, tam som neulovil ani jedneho. Ale na rieke sa mi az na par pripadov ako som hore pisal podarilo presvedcit vzdy aspon niekolko z hufu kym sa nerozprchli.
A druha je ostriez toho presvedcis vzdy aspon mne sa to podarilo zatial vzdy vytiahnut aj viac z jedneho miesta (lovim v najtesnejsej blizkosti brehu), tymi si nahradzam stojaky nevdacne na jalce...
« Posledná zmena: 24. Február 2011, 21:00:02 od Miga » Zaznamenané

Kde Miga nespadol do vody, tam akoby na rybách ani nebol Smiech
Ludik20
Hosť
« Odpoveď #2 kedy: 25. Február 2011, 11:22:50 »

U mna jednoznacne ostriez!!Ked na mojom stojaku nic nejde a vsetci nadavaju,tak ja pustam uz 25-ho ostrieza!Samo ,ze na UL!
Zaznamenané
dmfriend
Hero Member
Príspevkov: 500

Trnava ®Team

Zobraziť profil
« Odpoveď #3 kedy: 25. Február 2011, 12:43:10 »

presne tak ako vravi ludik, ostriez, lebo mna osobne nejako moc nebavi vlacenie, ale UL a trosku chytilo, hlavne koli tymto krasavcom..
Zaznamenané
Oki
Hero Member
Príspevkov: 6 022

Zobraziť profil
« Odpoveď #4 kedy: 25. Február 2011, 16:45:10 »

Zubac  Úšklabok milujem tiche noci sam v clne alebo na brehu. Potom ide v poslednej dobe u mna sumec, a potom bolen. Bolen je parada>vela peknych ryb za kratku dobu, ale nema na krasu zubaca.
Zaznamenané
Matus-SumoTeam
Hero Member
Príspevkov: 4 174

Prívlač

Zobraziť profil
« Odpoveď #5 kedy: 25. Február 2011, 18:48:18 »

Zubac  Úšklabok milujem tiche noci sam v clne alebo na brehu. Potom ide v poslednej dobe u mna sumec, a potom bolen. Bolen je parada>vela peknych ryb za kratku dobu, ale nema na krasu zubaca.
Presne tak OKI aj ja hlasujem za zubaca!To je skvela ryby nevravim ze ostatne nie ale ide mi tam o ten zaber!A ked ho vytiahnem a zbadam tie velke opalové očiská nadhera!
Zaznamenané
Taro
Hero Member
Príspevkov: 585

Zobraziť profil
« Odpoveď #6 kedy: 25. Február 2011, 19:28:28 »

Jednoznačne ostriež. Dobré, že ho máme, v Čechách sú už na tom horšie. Viete si predstaviť, že by dorastal večších rozmerov, to by bola bomba.  Inak každá ryba má niečo do seba - veľkého jalca chytiť je umenie, boleň je topédo, pri ktorého zábere strieka voda, šťuka vyskakuje nad vodu a snaží sa zbaviť nástrahy, podobný je dúhak, potočák je tiež bojovník. Okrem toho ťahať na UL-ko kapríka alebo mrenu je úžasný zážitok - no nedaruj potom tej rybe slobodu?.
Zaznamenané
Matus-SumoTeam
Hero Member

Prívlač

Zobraziť profil
« Odpoveď #7 kedy: 25. Február 2011, 20:04:45 »

Taro!Jasne kazda ryba je o niecom inom!Kazda ryba ma nieco do seba!A inak o tej stuke nemas celkom pravdu!Ona nemusi ani ras skocit!To je len na tebe ci jej dovolis skocit! Úšklabok
Zaznamenané
PEPO
Hero Member
Príspevkov: 5 670

Zobraziť profil
« Odpoveď #8 kedy: 25. Február 2011, 20:41:12 »

Mna láka už len sumec Mrknutie Mrknutie
Ale  velmi poteší aj taký metrový zubáč Mrknutie Mrknutie Úšklabok Úšklabok
Zaznamenané

Furt pri Vode-Co bůh spojil, člověk nerozdělí. Co já rozebral, ani bůh nedá dohromady.
demmno
Hosť
« Odpoveď #9 kedy: 25. Február 2011, 20:44:55 »

ta ktora berie Smiech (jalec, ostriez, stuka .....)
Zaznamenané
Matus-SumoTeam
Hero Member

Prívlač

Zobraziť profil
« Odpoveď #10 kedy: 25. Február 2011, 20:49:50 »

Mna láka už len sumec Mrknutie Mrknutie
Ale  velmi poteší aj taký metrový zubáč Mrknutie Mrknutie Úšklabok Úšklabok
Presne tak aj sumec je dobra ryba!
Zaznamenané
kolac
Hosť
« Odpoveď #11 kedy: 26. Február 2011, 07:24:45 »

jednoznacne pstruh !!!
Zaznamenané
takcitak
Hosť
« Odpoveď #12 kedy: 26. Február 2011, 11:33:37 »

ta ktora berie Smiech (jalec, ostriez, stuka .....)
100 bodov  Vyvalujem oči! Super!
Zaznamenané
demmno
Hosť
« Odpoveď #13 kedy: 26. Február 2011, 18:00:06 »

som vedel, ze napises nejaku somarinu. ked neni co robit, tak aspon do kamosa podjebn.t ze?  Gúľam očami
Zaznamenané
takcitak
Hosť
« Odpoveď #14 kedy: 26. Február 2011, 18:20:00 »

som vedel, ze napises nejaku somarinu. ked neni co robit, tak aspon do kamosa podjebn.t ze?  Gúľam očami
imperium vracia uder  Úsmev dobre peter sme si quit 8)uz nebudem ani ty uz nebud .k teme ..moja sumec  Neviem čo si myslieť/Nerozhodný
Zaznamenané
Strán: [1] 2 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk