AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

23.09.2019 16:03:32

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 095 príspevkov v 1 828 tém od 1 816 užívateľov
Najnovší užívateľ: skmareksk
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - feeder
| |-+  Feeder
| | |-+  VÝSTROJ A POMÔCKY PRI LOVE
| | | |-+  Winkle Picker
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 ... 5 6 [7] Tlačiť
Autor Téma: Winkle Picker  (Prečítané 17926 krát)
andrei11
Hero Member
Príspevkov: 3 849

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #90 kedy: 21. December 2012, 16:57:53 »

nabuduce ked pojdem uz zoberiem udicku s plavacikom, nech som mobilnejsi. s pickerkou sa da sice presuvat ale nie je to ziadne terno Úsmev a hlavne nepoznam reviry este tak podrobne aby som mal prehlad kde je jama, hrana atd. ale nejake opatrenia som uz urobil, tak snad sa to buducu sezonu zlepsi Mrknutie
Zaznamenané

Ak by ste mali chut a cas precitat si nieco o rybacke, navstivte moj blog >> http://mojlovryb.wordpress.com/
PEPO
Hero Member
Príspevkov: 5 669

Zobraziť profil
« Odpoveď #91 kedy: 18. Február 2013, 10:55:47 »

Ja som bol po kúpe toho môjho dosť sklamaný Neviem čo si myslieť/Nerozhodný Neviem čo si myslieť/Nerozhodný Neviem čo si myslieť/Nerozhodný.
Nieje to to čo som od toho očakával.Oslovilo na to hlavne preto,lebo bol krátky.Tažko by som dakde našiel feedrový prút dlhý 250 cm Mrknutie Mrknutie.Toto takú dlžku malo,ale -je tu to ale Hnev Hnev Hnev.Plánoval som to na lov z člnu.preto som chcel krátke Mrknutie Mrknutie.Dokonca som uvažoval aj o tých prútoch na dierky Úšklabok Úšklabok Úšklabok.Tak kde si lovím nástrahovky je hlbka vody 6-7 metrov a aj ako taký prúd aj ked sa jedná o stoják.A tak mi treba košík ťažký 30-40g a aj krmivo niečo váži Gúľam očami Gúľam očami.A to je už na pickerku moc  Neviem čo si myslieť/Nerozhodný Neviem čo si myslieť/Nerozhodný a zdolávačka nejakého náhodného kapra s dlžkou 50-60 cm už ani nehovorím Gúľam očami Gúľam očami
Tak ma nedávno napadla taká zvrhlosť Úšklabok Úšklabok Úšklabok.Pickerka sama o sebe má silné telo,no len tie špičky Gúľam očami Gúľam očami Gúľam očami,tie sú jak žuvačky Gúľam očami Gúľam očami.Pri pohlade na moju bagáž v pivnici som narazil aj na tuby s feederovými špičkami ktoré som zatial nemal dôvod použiť.Tak ma napadlo že keby som tam fukol feedrovú špicu,tak by som mal presne to čo potrebujem Mrknutie Mrknutie.A veruže ak tak bolo.Teba budel som to trochu upraviť Mrknutie Mrknutie.Lebo klasická feederová špička je dosť hrubá .Tak som z nej odfajčil cca 20 cm- a zabrúsil  Mrknutie Mrknutie.Teraz mám z pickerky feederky dlhé 220 cm Vyvalujem oči! Super! Vyvalujem oči! Super! Vyvalujem oči! Super!.Presne niečo také som potreboval Mrknutie Mrknutie
Doma v záhrade som s tým zoparkrát nahodil s 42g gramovým košíkom ktorý bol naplnený snehom-a testy dopadli na výýýýbornúúúú Vyvalujem oči! Super! Vyvalujem oči! Super! Vyvalujem oči! Super! Vyvalujem oči! Super! Vyvalujem oči! Super! Vyvalujem oči! Super!
Zaznamenané

Furt pri Vode-Co bůh spojil, člověk nerozdělí. Co já rozebral, ani bůh nedá dohromady.
xgasparovic
Newbie
*
Príspevkov: 28

Zobraziť profil
« Odpoveď #92 kedy: 21. Máj 2016, 09:36:44 »

Ahoj, mate skusenosti s aktualnou ponukou pickrovych prutov? Hladam nieco v dlzke do 3m a idealne s transportnou dlzkou do 110cm. Pouzitie hlavne na male stojate vody, hlavne lov bielej ryby, prilezitostne kaprik, pripadne na pomalej tecucej vode jalec. Zaujal ma esox winklepicker 2,5m 3-12g, len ta gramaz sa mi zda uz prilis. Na predajniach sa momentalne osahat da minimum takychto prutov, preto by som bol rad za kazdu skusenost.
Zaznamenané
Palusko
Hero Member
Príspevkov: 963

Zobraziť profil
« Odpoveď #93 kedy: 21. Máj 2016, 09:45:33 »

Ahoj, mate skusenosti s aktualnou ponukou pickrovych prutov? Hladam nieco v dlzke do 3m a idealne s transportnou dlzkou do 110cm. Pouzitie hlavne na male stojate vody, hlavne lov bielej ryby, prilezitostne kaprik, pripadne na pomalej tecucej vode jalec. Zaujal ma esox winklepicker 2,5m 3-12g, len ta gramaz sa mi zda uz prilis. Na predajniach sa momentalne osahat da minimum takychto prutov, preto by som bol rad za kazdu skusenost.

S tym transportom to budes mat tazke, vecsinou su to dvojdiely (osobne som trojdiel este nevidel). Inak mas dve kategorie, picker a winklepicker, ta prva je taky UL feeder, gramaz do 30-40g na najlahsie kosiky. To druhe je uz na chytanie bez kosika, len s 5-10g slzickou, preto tie nizke gramaze. Konkretny typ ti neporadim, ale jedna legenda co je uz na trhu asi 10 rokov a je to cenovy hit je mikado black draft, je to uz do 40g a zvlada bez problemov nasadove kapriky.
Zaznamenané
xgasparovic
Newbie
*

Zobraziť profil
« Odpoveď #94 kedy: 21. Máj 2016, 22:49:20 »

Vdaka za odpoved. Videl som aj nejake 3,0 m trojdiely. Rozdiel medzi winklepickerom a pickerom poznam, no popravde sa neviem rozhodnut, kde su moznosti winklepickera. Momentalne chytam na feeder, a urcite chcem nieco kompaktnejsie a jemnejsie, myslim, ze 40g je strop, ale zas 3-12g sa mi zda prilis (ak zapocitam aj nejakeho kaprika a nejaky mini kosik).
Zaznamenané
andrei11
Hero Member
Príspevkov: 3 849

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #95 kedy: 24. Máj 2016, 09:21:52 »

ten esox mam doma, je to naozaj na jemne chytanie an stojak. hadam viac krat som ho vyuzil na privlac s gumennymi nastrahami.

pred par mesiacmi som zvazoval kupu nahrady za ten esox, chcel som nieco malinko dlhsie a pevnejsie. nakoniec mi do ruky padol prut Spro GD Master Carp 3,3m, 15-60g a spokojnost. skus ho omrknut, ked budes mat moznost. chytal som s 20, 25, 30g kosikmi na rieke a pohodicka. fakt podareny prut.
« Posledná zmena: 26. Máj 2016, 10:06:57 od andrei11 » Zaznamenané

Ak by ste mali chut a cas precitat si nieco o rybacke, navstivte moj blog >> http://mojlovryb.wordpress.com/
xgasparovic
Newbie
*

Zobraziť profil
« Odpoveď #96 kedy: 26. Máj 2016, 10:00:22 »

Dakujem za postrehy. Kupil som ESOX a nelutujem, z prvych rybaciek sa javi ako vyborny prutik.
Zaznamenané
Strán: 1 ... 5 6 [7] Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk