AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

23.09.2019 15:21:34

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 095 príspevkov v 1 828 tém od 1 816 užívateľov
Najnovší užívateľ: skmareksk
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - feeder
| |-+  Feeder
| | |-+  VÝSTROJ A POMÔCKY PRI LOVE
| | | |-+  Winkle Picker
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 [2] 3 4 ... 7 Tlačiť
Autor Téma: Winkle Picker  (Prečítané 17925 krát)
Jaro
Hosť
« Odpoveď #15 kedy: 04. Jún 2009, 09:18:28 »

Braňo,ja osobne neťahám na tú stranu - že kde, kto a akého najväčšieho.... Idem si zachytať, a ak berú som rád a keď sa "zavesí" aj niečo väčšie neprotestujem... Mrknutie Chcem si pohodovo zachytať a o ostatných sa nezaujímam... Keď sa chcú hnať za rekordami - nech sa páči. Mne osobne to nechýba... Mrknutie
Zaznamenané
redaktor Andy
Global Moderator
Hero Member
Príspevkov: 1 541

Zobraziť profil
« Odpoveď #16 kedy: 04. Jún 2009, 14:58:29 »

Braňo,ja osobne neťahám na tú stranu - že kde, kto a akého najväčšieho.... Idem si zachytať, a ak berú som rád a keď sa "zavesí" aj niečo väčšie neprotestujem... Mrknutie Chcem si pohodovo zachytať a o ostatných sa nezaujímam... Keď sa chcú hnať za rekordami - nech sa páči. Mne osobne to nechýba... Mrknutie
Máš recht Úsmev Moja reč. Mna fascinuje aj to, ze niektori si presne pamataju kolko mala ktora ryba.
Zaznamenané
lajči
Full Member
Príspevkov: 132

Zobraziť profil
« Odpoveď #17 kedy: 04. Jún 2009, 15:14:49 »

ak ich moc nelapne, tak si ich môže pamätať Mrknutie

Pre mňa je podstatné, aby ryba šla a je mi jedno aké veľké sú. Veľká ryba pri feedrovačke je akýmsi bonusom a aj potvrdením toho, že to človek robí správne. Aj pri feedri sa dá zamerať na väčšie ryby, treba tomu však prispôsobiť viac vecí. Prvým krokom je zloženie krmiva. Určite sa nebudem spoliehať na to, že príde veľká ryba keď budem mať veľmi ako múka jemné krmivo. Ona tam môže zavítať, ale tak rýchlo ako prišla aj odíde, lebo ju tam nič neazaujalo. Ak sa zameriam na lov veľkej ryby, musím počítať s menšou frekvenciou záberov a to veru nie je moc pre mňa. Riešením môže byť lov na dve feederky, kedy sa s jednou hráme s drobotinou a druhú máme nahodenú o kus ďalej na hrubým krmivom rozkŕmenom mieste a čakáme na Mobidicka. Práve na takýto spôsob sú výborné mini boile.
Zaznamenané
Jaro
Hosť
« Odpoveď #18 kedy: 04. Jún 2009, 22:40:59 »

ak ich moc nelapne, tak si ich môže pamätať Mrknutie

Pre mňa je podstatné, aby ryba šla a je mi jedno aké veľké sú. Veľká ryba pri feedrovačke je akýmsi bonusom a aj potvrdením toho, že to človek robí správne. Aj pri feedri sa dá zamerať na väčšie ryby, treba tomu však prispôsobiť viac vecí. Prvým krokom je zloženie krmiva. Určite sa nebudem spoliehať na to, že príde veľká ryba keď budem mať veľmi ako múka jemné krmivo. Ona tam môže zavítať, ale tak rýchlo ako prišla aj odíde, lebo ju tam nič neazaujalo. Ak sa zameriam na lov veľkej ryby, musím počítať s menšou frekvenciou záberov a to veru nie je moc pre mňa. Riešením môže byť lov na dve feederky, kedy sa s jednou hráme s drobotinou a druhú máme nahodenú o kus ďalej na hrubým krmivom rozkŕmenom mieste a čakáme na Mobidicka. Práve na takýto spôsob sú výborné mini boile.
Ja som takto lovil minulú nedeľu v Maďarsku a zvolil som 3 feedre - dve na miniboilies /väčšia ryba/ a s pickerkou som sa "bavil". No tá napokon porazila heavy i medium... Všetky ryby /kapry 41-53cm/ som chytil práve na picker a kuku... A bol som spokojný nadmieru.Veď také zdolávanie na jemnú zostavu je nádherné... Mrknutie Mrknutie Mrknutie
Zaznamenané
Braňo
Hosť
« Odpoveď #19 kedy: 07. Jún 2009, 19:20:46 »

Jaro, asi si zle pochopil. Mna to zaujima z hladiska obsadky ryb na AK. Majitelov osobne poznam, a len ma zaujima ci sa uz chytaju tie velke ryby, ktore spominali.
Inak ma nikto nepresvedcite, ze ked idete na rybycku tak netuzite po vacsej rybke. Uz len koli pocitu zo zdolavania.
Zaznamenané
Jaro
Hosť
« Odpoveď #20 kedy: 07. Jún 2009, 20:16:49 »

Jaro, asi si zle pochopil. Mna to zaujima z hladiska obsadky ryb na AK. Majitelov osobne poznam, a len ma zaujima ci sa uz chytaju tie velke ryby, ktore spominali.
Inak ma nikto nepresvedcite, ze ked idete na rybycku tak netuzite po vacsej rybke. Uz len koli pocitu zo zdolavania.
No keď poznáš majiteľov osobne,tak im spomeň,že aj z ich vody sa ryby"odnášajú"... Nechtiac sa mi pochválil jeden rybár,s ktorým som sa dal do reči mimo Maďarska... Trápne,ale deje sa to.A čo sa týka toho... že keď idete - netúžite... Ja osobne po tom netúžim!!! Ako som písal  - keď odvisne je to len niečo naviac... Ale naozaj netúžim... stačí mi,ak si dobre zachytám.... Mrknutie Mrknutie
Zaznamenané
dado
Hosť
« Odpoveď #21 kedy: 17. Jún 2009, 13:51:44 »

Včerajšie  "wincklepickerové" úlovky...    /kaprík 53cm/ Vyvalujem oči! Super!

Aky pouzivas picker? Myslim znacku, dlzku,a tak...
A da sa pouzit aj na ul privlac?
Zaznamenané
Jaro
Hosť
« Odpoveď #22 kedy: 17. Jún 2009, 22:15:33 »

Byron - 25O cm - 3-12g /máš ho na fote na str.1 - klikni na karasa,aby sa obrázok zväčšil a tam je to zreteľné.../. Aj tie zubáče boli ulovené na picker... Mrknutie
Zaznamenané
Braňo
Hosť
« Odpoveď #23 kedy: 18. Jún 2009, 12:02:35 »

Akym sposobom?
Zaznamenané
Jaro
Hosť
« Odpoveď #24 kedy: 18. Jún 2009, 22:58:07 »

UL prívlač - smáčik... Mrknutie
Zaznamenané
Braňo
Hosť
« Odpoveď #25 kedy: 19. Jún 2009, 08:18:40 »

To som si myslel.
Zaznamenané
dado
Hosť
« Odpoveď #26 kedy: 20. Jún 2009, 20:07:12 »

Byron - 25O cm - 3-12g /máš ho na fote na str.1 - klikni na karasa,aby sa obrázok zväčšil a tam je to zreteľné.../. Aj tie zubáče boli ulovené na picker... Mrknutie
Ja by som potreboval nieco na jazero. Jemny sposob feedru ale na male ryby.
Neviet nieco poradit??
A toho kaprika si ćhytil na ten byron?
Zaznamenané
Jaro
Hosť
« Odpoveď #27 kedy: 21. Jún 2009, 10:59:45 »

Wicklepicker je to naj čo Ti môžem poradiť na menšie rybky... 10cm plotička dokáže riadne ohnúť špičku pickra... a kapor bol tiež na picker - nie je problém vytiahnúť aj napr.6Oku -len sa treba trochu pohrať... Mrknutie
Zaznamenané
dado
Hosť
« Odpoveď #28 kedy: 21. Jún 2009, 12:19:43 »

Ten byron u nas nemaju..Smútok ale zasa maju i dragon mystery camou alebo dragon mystery XT light quiver.
« Posledná zmena: 29. November 2009, 10:12:48 od dado » Zaznamenané
dado
Hosť
« Odpoveď #29 kedy: 30. November 2009, 17:59:03 »

no nakoniec je to esox
Este nieco. Ako tu mam vlozit foto ryb??
« Posledná zmena: 30. November 2009, 18:01:02 od dado » Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 4 ... 7 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk