AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

23.09.2019 20:05:05

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 095 príspevkov v 1 828 tém od 1 816 užívateľov
Najnovší užívateľ: skmareksk
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - feeder
| |-+  Feeder
| | |-+  VÝSTROJ A POMÔCKY PRI LOVE
| | | |-+  Feeder vlasce
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: [1] 2 3 ... 8 Tlačiť
Autor Téma: Feeder vlasce  (Prečítané 18363 krát)
takcitak
Hosť
« kedy: 21. Február 2011, 11:28:26 »

ludia este sa chcem opytat ake pouzivate na feeder vlasce? ma niekto skusenosti s tubertini feeder ...momentalne mam stroft na predajni bol este dobry ale po dvoch namoceniach uz ho trham pomerne lahko v ruke a to bez uzlu a za tu vysoku cenu no neviem neviem Čo???
« Posledná zmena: 21. Február 2011, 11:34:36 od Jaro - moderátor » Zaznamenané
Jaro - moderator
Hosť
« Odpoveď #1 kedy: 21. Február 2011, 11:38:33 »

Tubertini používam viac ako 3 roky a nedám naň dopustiť. 0,14,0,16 a 0,18 hlavne pri love väčších kaprov.

« Posledná zmena: 21. Február 2011, 11:53:10 od Jaro - moderátor » Zaznamenané
takcitak
Hosť
« Odpoveď #2 kedy: 21. Február 2011, 11:44:31 »

Tubertini používam viac ako 3 roky a nedám naň dopustiť. 0,14 a 0,18 hlavne pri love väčších kaprov.
dakujem pravdepodobne vyskusam tuto sezonu lebo po vychvaleni stroftu za skoro 10 eur som cakal viac a navyse som nikde nenasiel mensi priemer jak 0,16 a ze vraj su tam dost odchylky v priemere jaro a nevies ten tubertini sa predava len po 15O m?ine balenie som nenasiel
Zaznamenané
Jaro - moderator
Hosť
« Odpoveď #3 kedy: 21. Február 2011, 11:52:43 »

Tubertini používam viac ako 3 roky a nedám naň dopustiť. 0,14 a 0,18 hlavne pri love väčších kaprov.
dakujem pravdepodobne vyskusam tuto sezonu lebo po vychvaleni stroftu za skoro 10 eur som cakal viac a navyse som nikde nenasiel mensi priemer jak 0,16 a ze vraj su tam dost odchylky v priemere jaro a nevies ten tubertini sa predava len po 15O m?ine balenie som nenasiel
...sú to 150m balenia...
Zaznamenané
Jaro - moderator
Hosť
« Odpoveď #4 kedy: 21. Február 2011, 12:00:40 »

...pri surfovaní som natrafil na náviny 200m... tuším predtým to bolo 150m... ale je to jedno,hlavne že sú kvalitné...
Zaznamenané
Jaro - moderator
Hosť
« Odpoveď #5 kedy: 21. Február 2011, 12:02:59 »

http://www.tubertini.co.uk/tubertini/products/line.html

V ponuke na rok 2010 už nie je. Asi preveríme Gorillu... Mrknutie
Zaznamenané
takcitak
Hosť
« Odpoveď #6 kedy: 21. Február 2011, 12:29:19 »

http://www.tubertini.co.uk/tubertini/products/line.html

V ponuke na rok 2010 už nie je. Asi preveríme Gorillu... Mrknutie
sorry ale nepochopil som tej gorille  Som v rozpakoch a s linkom co?
Zaznamenané
majo13
Sr. Member
Príspevkov: 389

Zobraziť profil
« Odpoveď #7 kedy: 21. Február 2011, 12:37:22 »

Mám ten istý čo sem hodil Jaro a som spokojný. Priemer 0,16
Zaznamenané
Dusanspin
Hosť
« Odpoveď #8 kedy: 21. Február 2011, 13:37:51 »

ludia este sa chcem opytat ake pouzivate na feeder vlasce? ma niekto skusenosti s tubertini feeder ...momentalne mam stroft na predajni bol este dobry ale po dvoch namoceniach uz ho trham pomerne lahko v ruke a to bez uzlu a za tu vysoku cenu no neviem neviem Čo???

to preto, lebo ten vlasec bol dlho a zle skladovany...za taku cenu si malokto kupi vlasec, potom tieto drahsie stoja na skladoch alebo v predajnach a ked su v nevhodnych podmienkach, tak stracaju vlastnosti....
Zaznamenané
takcitak
Hosť
« Odpoveď #9 kedy: 21. Február 2011, 14:11:57 »

to preto, lebo ten vlasec bol dlho a zle skladovany...za taku cenu si malokto kupi vlasec, potom tieto drahsie stoja na skladoch alebo v predajnach a ked su v nevhodnych podmienkach, tak stracaju vlastnosti....
no ved toto a ja v presove nemam sancu v predajniach kupit nic kvalitne nahodou som natrafil na ten stroft inac same lacne smejdy a objednavat silon cez net za 12 eur  a zaplatit 4 ecka postovne to je kus nahlavu si myslim ze fakt ten stroft co som kupil musel dlho lezat lebo ho vytiahol dakde z pod pultu ale objednam a co ked mi pride to iste toho sa bojim sakra neviem fakt si vybrat rozhoujem sa medzi tym tubertini alebo dat sancu este stroftu lenze stroft som nasiel len v rybarikoviPP a tubertini tiez len v jednom e shope a to sa  velmi neoplati pre dve spulky silonu platit postovne dajte mi dajaku radu prosim  Smútok Vyvalujem oči! Super!
Zaznamenané
Miga
Hero Member
Príspevkov: 3 101

Zobraziť profil
« Odpoveď #10 kedy: 21. Február 2011, 16:53:13 »

ja som pouzival ako hlavny vlasec mivardi royal feeder, a bol dobry si myslim, az na par momentov (ale na tom sa pravdepodobne podielala vzdy moja chyba v podobe prilis velkej sily v zaseku) inak som sa nan mohol spolahnut, teraz mam na jednm navijaku namotany mikado crystal line a na druhom mivardi carbon feeder a uvidim co to urobi, niekedy musis skusat kym najdes nejaky dobry, ak by sa mi nejaky z nich nepacil tak kupim ten royal, no a na nadvazce davam vzdy esox raptor hi-tech
Zaznamenané

Kde Miga nespadol do vody, tam akoby na rybách ani nebol Smiech
PuTy
Sr. Member
Príspevkov: 342

Zobraziť profil
« Odpoveď #11 kedy: 21. Február 2011, 17:10:03 »

Jaro ale ved uz by mali mat novu ponuku na 2011 nie? 2010 je uz davno za nami Smiech
takcitak: mas pravdu ze v PO nic poriadne nezozenies a ked hej tak to ma 100 rokov a je to na prd...Takze ostava Ti len objednavka cez net alebo skocit do KE napriklad do AZtka..tento obchod je fajn...Alebo posledna moznost..pouzivaj obycajny esox raptor ako ja Smiech nemam s nim ziaden problem, a vies ze nestal na sklade dva roky lebo ho pouziva mnoho rybarov...tiez som skusal lepsie silony potapave na match ale zistil som ze su to zbytocne vyhodene peniaze...
Zaznamenané
takcitak
Hosť
« Odpoveď #12 kedy: 21. Február 2011, 17:39:54 »

Jaro ale ved uz by mali mat novu ponuku na 2011 nie? 2010 je uz davno za nami Smiech
takcitak: mas pravdu ze v PO nic poriadne nezozenies a ked hej tak to ma 100 rokov a je to na prd...Takze ostava Ti len objednavka cez net alebo skocit do KE napriklad do AZtka..tento obchod je fajn...Alebo posledna moznost..pouzivaj obycajny esox raptor ako ja Smiech nemam s nim ziaden problem, a vies ze nestal na sklade dva roky lebo ho pouziva mnoho rybarov...tiez som skusal lepsie silony potapave na match ale zistil som ze su to zbytocne vyhodene peniaze...
no KE skoro vobec nepoznam sa mi to nechce hladat chodim po MHD autom nepojdem bo minule som tak zabludil ze dost  Vyvalujem oči! Super! esox mam na privlac a podla mna je tak od 0,20 hore celkom ako tak ale slabsie priemery su dobre tak par mesiacov potom od veci mal som ho minulu sezonu a kazda tretia podustva mi to trhla , forpasy vydrzali a kmen sa trhal taze usudzujem ze asi nebude to idelane a mozno mi to smerek xujovo natocil  Šok
Zaznamenané
takcitak
Hosť
« Odpoveď #13 kedy: 21. Február 2011, 17:49:40 »

ja som pouzival ako hlavny vlasec mivardi royal feeder, a bol dobry si myslim, az na par momentov (ale na tom sa pravdepodobne podielala vzdy moja chyba v podobe prilis velkej sily v zaseku) inak som sa nan mohol spolahnut, teraz mam na jednm navijaku namotany mikado crystal line a na druhom mivardi carbon feeder a uvidim co to urobi, niekedy musis skusat kym najdes nejaky dobry, ak by sa mi nejaky z nich nepacil tak kupim ten royal, no a na nadvazce davam vzdy esox raptor hi-tech
ved skusam , ale! nikdy fakt neviem jak je ten silon stary a co ked budem furt kupovat aj tie spickove znacky ale lezia v predajni par rokov? uz nikdy tej znacke nebudem verit a skusat donekonecna to ide aj do penazi teraz idem davat dole z cievky ten stroft a 9 ecka v lufte a radsej fakt ked zistim ze za to stoji si priplatim a usetrim rocne 20 hacikov krmitka obratliky a pod. ci? inac ten mivardi mam tiez na jednej cievke no uvidime este som ho nenamočil  Neviem čo si myslieť/Nerozhodný
Zaznamenané
PuTy
Sr. Member
Príspevkov: 342

Zobraziť profil
« Odpoveď #14 kedy: 21. Február 2011, 18:04:00 »

no KE skoro vobec nepoznam sa mi to nechce hladat chodim po MHD autom nepojdem bo minule som tak zabludil ze dost  Vyvalujem oči! Super! esox mam na privlac a podla mna je tak od 0,20 hore celkom ako tak ale slabsie priemery su dobre tak par mesiacov potom od veci mal som ho minulu sezonu a kazda tretia podustva mi to trhla , forpasy vydrzali a kmen sa trhal taze usudzujem ze asi nebude to idelane a mozno mi to smerek xujovo natocil  Šok
Ja ho pouzivam  v priemeroch od 0,20 do 0,08 a nemal som ziaden problem...kupujem vsak klasicke 100m naviny.. No a po par mesiacoch sa podla mna znici kazdy silon, ziaden nebude taky rovny ako ked si ho namotal a urcite bude mat na sebe kopu necistot..
Zaznamenané
Strán: [1] 2 3 ... 8 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk