AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

14.10.2019 10:35:57

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 124 príspevkov v 1 828 tém od 1 816 užívateľov
Najnovší užívateľ: skmareksk
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - plávaná
| |-+  Plávaná
| | |-+  TAKTIKA LOVU
| | | |-+  "Nechcené" ryby pri plávanej
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: [1] Tlačiť
Autor Téma: "Nechcené" ryby pri plávanej  (Prečítané 1962 krát)
Jaro - moderator
Hosť
« kedy: 21. Február 2011, 09:37:20 »

Ako sa vyvarovať záberov od "nechcených" rýb pri love tých "väčších". Plosky a belice. Rady, tipy a triky.
Zaznamenané
takcitak
Hosť
« Odpoveď #1 kedy: 21. Február 2011, 11:40:00 »

vybrat revir kde ich neni po K a kus Vyplazujem jazyk
Zaznamenané
PEPO
Hero Member
Príspevkov: 5 669

Zobraziť profil
« Odpoveď #2 kedy: 21. Február 2011, 11:44:34 »

Ja sa síce tomu až tak nerozumiem Som v rozpakoch Som v rozpakoch ale  mne pohohlo do krmiva pridat anglické vločky alebo na hladinu  časti chlebu a nastavit vačšiu hlbku.
Ale najjednoduhšie bolo  nedat na háčik živu nástrahu a  pomohlo zväčšit  objem Úšklabok Úšklabok Úšklabok
Zaznamenané

Furt pri Vode-Co bůh spojil, člověk nerozdělí. Co já rozebral, ani bůh nedá dohromady.
takcitak
Hosť
« Odpoveď #3 kedy: 21. Február 2011, 11:48:05 »

ani ja ale ked ploskam nedas zivu si velmi r&chlo zvyknu ocucavať aj kukuricu  Hnev
Zaznamenané
Dusanspin
Hosť
« Odpoveď #4 kedy: 21. Február 2011, 13:38:56 »

k tym nechcenym rybam by som este pridal hrebenacky a hruzov  Úsmev
Zaznamenané
yossi
Newbie
*
Príspevkov: 14

Zobraziť profil
« Odpoveď #5 kedy: 01. Apríl 2011, 09:55:46 »

Zdravim Vas. Mne sa to na jednom reviry podarilo. Predtym som krmil kukuricou z plechovky. Zmenil som to a zacal krmit starou kukuricou, ktoru som nechal napucat a povarit s repkou. Ako nastrahu som pouzil pelety na gumicke mimo hacika a isli uz len kapre.
Zaznamenané
simba
Full Member
Príspevkov: 225

Zobraziť profil
« Odpoveď #6 kedy: 14. Jún 2011, 19:56:59 »

zatial najuspesnejsie vyselektovat s mi podarilo krmenim cisto len s kukuricou a repkou a na hacik 2/3zrnka kuku (trocha vacsi hacik pouzity)
ale tiez to je diskutabilne kedze som chytil cervienku ktora mala zeseknutu kuku v papulke a nevedela ju vyplut, oci vypulene... chuuda , a pleskac sa mi stale pritrafi, ci uz chcem alebo nie. a to je premna najviac nechcena ryba, furt byt "zaslizeny" a "zaslizit si podberak" Vyplazujem jazyk
Zaznamenané
Strán: [1] Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk