AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

23.09.2019 15:50:39

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 095 príspevkov v 1 828 tém od 1 816 užívateľov
Najnovší užívateľ: skmareksk
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - feeder
| |-+  Feeder
| | |-+  VÝSTROJ A POMÔCKY PRI LOVE
| | | |-+  Náhradné feeder špičky
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 ... 4 5 [6] Tlačiť
Autor Téma: Náhradné feeder špičky  (Prečítané 17047 krát)
samomo
Hero Member
Príspevkov: 1 632

Zobraziť profil
« Odpoveď #75 kedy: 01. Apríl 2011, 23:08:02 »

vela stastia, takcitak  Úšklabok
Zaznamenané

ryba je živý tvor a nie žrádlo! LASTIA
Ufo
Hero Member
Príspevkov: 1 349

Zobraziť profil
« Odpoveď #76 kedy: 01. Apríl 2011, 23:16:57 »

Takcitak zase si sa ukazal .... lebo keby si sa vedel obhajit, a nieco zmysluplne povedat bolo by ine, a nezmazal by si si ucet . Ale mozno aj si povedal svoj nazor. Lenze niekedy aj zavisi od stylu akym to podas. Len tolko. Prajem Ti prijemne rybacky tuto sezonu, a nech sa Ti dari!
Zaznamenané

Kto si necení malú rybu, nie je hoden veľkej...
Ďula
Hero Member
Príspevkov: 1 084

Idem si za svojím snom !

Zobraziť profil
« Odpoveď #77 kedy: 02. Apríl 2011, 09:01:38 »

Ja som sa radšej nezapojoval ale presne som tím myslel že sa stane toto , no čo už!
Zaznamenané

---------->Catch and Release<----------
PREDÁM OLOVÁ TVARU GRIPPA, GRIP, HRUŠKA A SUMCOVÉ KONTAKT "SS" Úsmev
PuTy
Sr. Member
Príspevkov: 342

Zobraziť profil
« Odpoveď #78 kedy: 02. Apríl 2011, 10:24:28 »

no pekne...
Zaznamenané
ANDREJ
Hosť
« Odpoveď #79 kedy: 02. Apríl 2011, 12:46:48 »

je pravda ze je tu dost arogantnych ludi,ktory naschval podavaju niektore veci tak aby urazili toho druheho a na zaklade toho vznikaju vojny...tymto neukazujem na nikoho to iba tak...vsetci sme rybari tak by sme si mali vyhoviet....je jar tak sa tesme a zložme zbrane a vytiahnime udice...ryby sa už na nás tešia Mrknutie

samko pre mna si mlady sikovny nielen rybar ,ale aj organizator-to co si sprostredkoval na tej vode sa mi od teba dost pocitalo...takze na urazky na tvoju osobu si reagoval  celkom dobre  ako  stary foter Mrknutie  len tak dalej......pekna ryba  na  carptv  z marcovej rybacky.......aj plandavky možno raz budú Mrknutie
« Posledná zmena: 02. Apríl 2011, 14:12:34 od andrej » Zaznamenané
samomo
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #80 kedy: 02. Apríl 2011, 22:27:37 »

diky Andrej...plandavky pockaju, toho sa nebojim Mrknutie
ale uz by sme mohli dat nejaku spolocnu rybcku konecne  Mrknutie Mrknutie
Zaznamenané

ANDREJ
Hosť
« Odpoveď #81 kedy: 02. Apríl 2011, 23:18:57 »

samko aj to bude.........dohodneme sa cez  SS  zobereme aj vila Mrknutie
Zaznamenané
samomo
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #82 kedy: 02. Apríl 2011, 23:22:14 »

OK...ale dost zahcovaniu tejto temy...uz je aj tak...
Zaznamenané

SamoSp1
Newbie
*
Príspevkov: 2

Zobraziť profil
« Odpoveď #83 kedy: 19. Október 2011, 17:26:46 »

Chcel by som sa spýtat ako sa merá priemer špičky.A čo to znamená že je to napríklad 1OZ.
Zaznamenané
Miga
Hero Member
Príspevkov: 3 101

Zobraziť profil
« Odpoveď #84 kedy: 19. Október 2011, 18:00:08 »

Chcel by som sa spýtat ako sa merá priemer špičky.A čo to znamená že je to napríklad 1OZ.
tak ja by som to meral mikrometrom ci posuvným meradlom, ponajhoršom pravítko priloziť, alebo zobrat vrchny diel do obchodu a kupit podla toho. Oznacenie 1oz znamená že špička sa pod váhou 28g zohne do pravého uhla. OZ je oznacenie unce, co sú váhove jednotky vo VB, ako som uz pisal 1oz=28g, a tak dalej...
« Posledná zmena: 19. Október 2011, 19:30:12 od Miga » Zaznamenané

Kde Miga nespadol do vody, tam akoby na rybách ani nebol Smiech
kunna
Hosť
« Odpoveď #85 kedy: 19. Október 2011, 18:08:47 »

Zober "šubléru" alias posuvné meradlo a odmeraj priemer konca špičky (tá časť čo zasúva do udice). Keď budeš kupovať v kamenom obchode tak nezabudni šubléru zobrať zo sebou a špičku čo ti budú ponúkať si pre istotu premeraj aby ti priemery sedeli.
Ja keď som kupoval tak neviem či  ma predavač klamal naschval alebo bol presvedčený o svojej pravde, ale  keď som povedal v obchode že chcem špičku na ten a ten feeder tak okamžite  vytiahol hrsť špičiek spod pultu  že tie budú na moj prút určite pasovať. Hneď sa mi to volako nepozdávalo ved oko nieje pxxx oko vidí.  Ale chlapík vravel že pasujú tak čo.  Samozrejme som to doma zmeral a kúpená špica bola hrubšia o 0,5 mm Nepoviem nič.
« Posledná zmena: 19. Október 2011, 18:12:32 od kunna » Zaznamenané
SamoSp1
Newbie
*
Príspevkov: 2

Zobraziť profil
« Odpoveď #86 kedy: 19. Október 2011, 18:54:25 »

Dakujem vám.  Úsmev
Zaznamenané
spin
Hosť
« Odpoveď #87 kedy: 19. Október 2011, 19:10:10 »

Alebo chod do obchodu rovno s udicou a urcite nekupis hlupost Mrknutie Neprakticke, ale bezchybne Úsmev
Zaznamenané
Strán: 1 ... 4 5 [6] Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk