AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

23.09.2019 16:05:50

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 095 príspevkov v 1 828 tém od 1 816 užívateľov
Najnovší užívateľ: skmareksk
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - feeder
| |-+  Feeder
| | |-+  VÝSTROJ A POMÔCKY PRI LOVE
| | | |-+  Náhradné feeder špičky
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 Tlačiť
Autor Téma: Náhradné feeder špičky  (Prečítané 17048 krát)
samomo
Hero Member
Príspevkov: 1 632

Zobraziť profil
« Odpoveď #60 kedy: 01. Apríl 2011, 22:14:19 »

videl si catanu po 30kaproch?
lebo ja ano a je uplne OK...
a neviem ci demno,....sa tu hra na pana?
jediny, kto sa tu hra na pana /resp, chce byt pan ale nie je, je uplny chudak co sa brani nadavkami si ty...
Zaznamenané

ryba je živý tvor a nie žrádlo! LASTIA
takcitak
Hosť
« Odpoveď #61 kedy: 01. Apríl 2011, 22:14:53 »

Tak ludia niesom tu Jaro , ale poprosím klud!!! začína tu burlivá debata a nechcem aby to dopadlo ako niekde inde! dakujem  Mrknutie
tak ked demmno sa odhlasil z facebooku lebo asi chce pisat tu zeby bol pred vsetkymi velky majster sveta hrdina a PAN
KLUD, uz si aj druhu temu rozburil!
vies co sa staraj o seba a sa tu nehraj na doleziteho
Zaznamenané
takcitak
Hosť
« Odpoveď #62 kedy: 01. Apríl 2011, 22:15:20 »

videl si catanu po 30kaproch?
lebo ja ano a je uplne OK...
a neviem ci demno,....sa tu hra na pana?
jediny, kto sa tu hra na pana /resp, chce byt pan ale nie je, je uplny chudak co sa brani nadavkami si ty...
ti opakujem s nadavkami si zacal ty !
Zaznamenané
takcitak
Hosť
« Odpoveď #63 kedy: 01. Apríl 2011, 22:19:54 »

Tak ludia niesom tu Jaro , ale poprosím klud!!! začína tu burlivá debata a nechcem aby to dopadlo ako niekde inde! dakujem  Mrknutie
tak ked demmno sa odhlasil z facebooku lebo asi chce pisat tu zeby bol pred vsetkymi velky majster sveta hrdina a PAN
KLUD, uz si aj druhu temu rozburil!
vies co sa staraj o seba a sa tu nehraj na doleziteho
Ja nehrám doležitého ale rád by som k veci a to sú špičky ! Mrknutie
no tak ti to zjednodusene vysvetlim ...zacalo to tym ze som povedal ze sa mi jednoducho nepozdavaju mivardi spicky ..pustili sa do mna asi 3 ludia ze preco a bla bla bla bla aj keby lebo medved proste nepacia nepacia bol to moj nazor aj ten ich bol len nazor ok fajn potom som dal priklad ze jednoducho ta SPICKA nefunguje tka jak si predstavujem v tom sa ozvali majstri sveta ze toto ´a toto a toto pritom jeden ma ottituloval privlastkom CUDAK a uz to slo z kopca...
Zaznamenané
takcitak
Hosť
« Odpoveď #64 kedy: 01. Apríl 2011, 22:26:42 »

sak pre mna za mna si chytajte na co chcete ja som povedal svoj nazor a ten je ze tie mivardi budem pouzivat ked mozno zlomim vsetky ostatne a hotovo catanu cx mam
Zaznamenané
takcitak
Hosť
« Odpoveď #65 kedy: 01. Apríl 2011, 22:27:17 »

ošemdzešatošem ...ked s nemylim ty daco mas s firmou mivardi , tak si sa aspon prezentoval takze je jasne ze ti od nich vsetko vyhovuje ..nechajme to mam ine starosti jak tu somariny riesit ..su skvele nedam na nich dopustit
Zaznamenané
takcitak
Hosť
« Odpoveď #66 kedy: 01. Apríl 2011, 22:28:56 »

toto su moje prispevky a tym sa to malo skoncit kazdy povedal svoj nazor a malo byt hotovo! ale nasledujuci prispevok uzivatela SAMOMO kde pise ze jemu sa pacia mozno to malo skoncit aj tu : jemu sa pacia a mne nie , ale toho cudaka si mohol odpustit sa nedam urazat takymi nulami
Zaznamenané
samomo
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #67 kedy: 01. Apríl 2011, 22:32:12 »

toto su moje prispevky a tym sa to malo skoncit kazdy povedal svoj nazor a malo byt hotovo! ale nasledujuci prispevok uzivatela SAMOMO kde pise ze jemu sa pacia mozno to malo skoncit aj tu : jemu sa pacia a mne nie , ale toho cudaka si mohol odpustit sa nedam urazat takymi nulami
Úšklabok Úšklabok
my sme nuly a co si ty? -1?  Úšklabok Úšklabok
Zaznamenané

Oto
Sr. Member
Príspevkov: 472

Zobraziť profil
« Odpoveď #68 kedy: 01. Apríl 2011, 22:32:57 »

takcitak ale ved už klud. ak máš potrebu sám  presviedčať päť ľudí, že mivardi špička je na nič, tak na to je táto téma ! asi ta oni budú brať za blbca, ale to je tvoja vec .. ale ozaj by si tu nemusel odbočovať od témy . ak tvoje ego urazilo slovo "čudák" tak si to s dotyčným rieš cez ss. musím to napísať, lebo podla karty máš 23, ale správaš sa ako môj 14 ročný brat ..
Zaznamenané

Hovoriť pravdu má neobyčajné výhody. Človek si nemusí pamätať, čo kedy povedal.
(Maurice Chevalier)
takcitak
Hosť
« Odpoveď #69 kedy: 01. Apríl 2011, 22:36:38 »

Úšklabok Úšklabok
my sme nuly a co si ty? -1?  Úšklabok Úšklabok
vtipne fakt 100 bodov davam
Zaznamenané
takcitak
Hosť
« Odpoveď #70 kedy: 01. Apríl 2011, 22:38:06 »

takcitak ale ved už klud. ak máš potrebu sám  presviedčať päť ľudí, že mivardi špička je na nič, tak na to je táto téma ! asi ta oni budú brať za blbca, ale to je tvoja vec .. ale ozaj by si tu nemusel odbočovať od témy . ak tvoje ego urazilo slovo "čudák" tak si to s dotyčným rieš cez ss. musím to napísať, lebo podla karty máš 23, ale správaš sa ako môj 14 ročný brat ..
moja debata skoncila tym ze som napisal ze mam ine starosti nechcem sa hadat nechajme to ...ano ked to chces pocut CUDAK urazi moje ego a este od takeho chlapčeka zasraneho
Zaznamenané
samomo
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #71 kedy: 01. Apríl 2011, 22:38:17 »

dakujem, ale tie tvoje skvosty su zhruba za 1,2body zo sto... Mrknutie
Zaznamenané

takcitak
Hosť
« Odpoveď #72 kedy: 01. Apríl 2011, 22:39:19 »

dakujem, ale tie tvoje skvosty su zhruba za 1,2body zo sto... Mrknutie
suhlasim
Zaznamenané
takcitak
Hosť
« Odpoveď #73 kedy: 01. Apríl 2011, 22:54:01 »

mozem to jebat! nemam nervy sa tu hadat z kokotami typu samomo a pod . aj tak som sa na tomto fore dozvedel velky CHUJ su tu skupinky ludi ktorí furt len o svojom napr.oproti inym ceskym nemenovanym foram majte si vsetci svoju pravdu a majte sa radi
Zaznamenané
takcitak
Hosť
« Odpoveď #74 kedy: 01. Apríl 2011, 22:56:08 »

pozdravujem ORENA ten mi asi jediny tu dal par uzitocnych rad  cafte
Zaznamenané
Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk