AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

02.06.2020 02:53:04

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
232 420 príspevkov v 1 845 tém od 1 885 užívateľov
Najnovší užívateľ: geasia
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - feeder
| |-+  Feeder
| | |-+  VÝSTROJ A POMÔCKY PRI LOVE
| | | |-+  Náhradné feeder špičky
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 2 3 [4] 5 6 Tlačiť
Autor Téma: Náhradné feeder špičky  (Prečítané 17956 krát)
takcitak
Hosť
« Odpoveď #45 kedy: 01. Apríl 2011, 21:43:40 »

takcitak OK...dokazal si nam, ze mas pravdu, si genius.... Úšklabok Úšklabok
/a potom povedz, ze nie si cudak/  Úšklabok Úšklabok
ty debile ja nikomu nechcem nic dokazovat takisto som povedal svoj nazor jak tvoj ti odcitovat prispevok z temy match? kde sa chlapec pyta na prut a navijak a ty mu radis silou mocou catanu? zo 100 ludi ti 90 povie ze je to smejd ale aj tak by si trval na svojom
Zaznamenané
takcitak
Hosť
« Odpoveď #46 kedy: 01. Apríl 2011, 21:46:00 »

pocujte kazdy den beru ryby inak. niekedy mi to pekne ohne inokedy za rovnakej vysky vody , nadvazca ... to len trasie a niekedy ani nesu zabery skoro vidiet
no ty vies ...feedruješ o dušu ...hovorim ze normalne by bolo keby som chytil o par ryb viac nez na druhu ale jednoducho islo o to ze zabery boli na obidvoch len na jednej nesli skoro sekat a ty furt o svojom myslis ze je nahoda ked na jednu chytis 20 ryb a na druhu jednu? to by bola bars velka nahoda
Zaznamenané
demmno
Hosť
« Odpoveď #47 kedy: 01. Apríl 2011, 21:46:57 »

uz si videl nejake video spod vodnej hladiny? asi nie. staci ze hodis za nejaky kamen vo vode a uz zabery prichadzaju inak. a to ze chytam na jeden system ktoremu verim a som s nim schopny zachytat takmer stale nemam dovod na tom nic menit. radsej skusam rozne nastrahy ako nadvazce.
Zaznamenané
demmno
Hosť
« Odpoveď #48 kedy: 01. Apríl 2011, 21:51:53 »

tebe daco vysvetlit je tazke lebo si presvedceny o svojej pravde. hold takto to chodi .  si feedrista telom i dusou tri dni a hned hodnotis moje vykony. pojdeme na nejaku rybacku kde si dame preteky  a uvidime ako to dopadne. minule som ta dal , moznmo sa to zopakuje a mozno to bola len nahoda lebo si nasiel urcite FAKTORY
Zaznamenané
takcitak
Hosť
« Odpoveď #49 kedy: 01. Apríl 2011, 21:53:17 »

uz si videl nejake video spod vodnej hladiny? asi nie. staci ze hodis za nejaky kamen vo vode a uz zabery prichadzaju inak. a to ze chytam na jeden system ktoremu verim a som s nim schopny zachytat takmer stale nemam dovod na tom nic menit. radsej skusam rozne nastrahy ako nadvazce.
ty si co peter nacisto dement? ti hovorim ze som striedal udice raz som jednu hadzal trochu vlavo druhu vpravo a dookola myslis ze 100 krat by som tu jednu so spickou mivardi hodil akurat za ten kamen omg taze si precitaj poriadne co pisem a ne dristas od buka do buka ano pozeral som aj videa aj vela clankov for a vsetkeho a ty s tymi videami ked si ho uz pozeral tak sam si povedal ze ryby beru vzdy inak takze co je na videu nemusi platit inde zalezi od rocnej doby vody vsetkeho takze si protirečís ale poznam tie tvoje stavy kde ppopozeras video a uz myslis ze ked spravis to co tam tak ze tutovo vychytas pol rieky
Zaznamenané
takcitak
Hosť
« Odpoveď #50 kedy: 01. Apríl 2011, 21:55:17 »

tebe daco vysvetlit je tazke lebo si presvedceny o svojej pravde. hold takto to chodi .  si feedrista telom i dusou tri dni a hned hodnotis moje vykony. pojdeme na nejaku rybacku kde si dame preteky  a uvidime ako to dopadne. minule som ta dal , moznmo sa to zopakuje a mozno to bola len nahoda lebo si nasiel urcite FAKTORY
jezis som ta dal ...bo si chytil o 4 ryby viac jak ja? nebud smiesny ...krmivo som vyberal ja miesal som ho ja nevies ani co som do neho daval a si ho daval do kosika ty taze tiško dobre? navazce si si robil z mojich silonov haciky som ti poziciaval ...by som bol zvedavy keby si mal vsetko podla seba davat jak by si dopadol
Zaznamenané
demmno
Hosť
« Odpoveď #51 kedy: 01. Apríl 2011, 22:01:15 »

ach jaj teraz sa ides bavit o tom kto komu pozicia veci. ked sme boli privlacovat bola tvoja vyhovorka ze mam plnu krabicku nastrah ze si mam z coho vybrat tak preto aj lapim viac ryb. som ti pozical vobler aky si chcel ale akosi sa to nezmenilo. pisal si ze si sedel medzi udicami a nie ze si hadzal stale inam . pretoze ako ta poznam tvoje krmne gule leteli na jedno miesto a tam si aj hadzal ( posledne ked sme boli tak si presne tak chytal ), cize len tolko , preto som si urobil taky zaver aky som si urobil
Zaznamenané
demmno
Hosť
« Odpoveď #52 kedy: 01. Apríl 2011, 22:03:15 »

inak hore si sa vyhrazal chlapcovi ze ti vynadal . co ti mam nato povedat ja? asi len tolko ze si PAN.
Zaznamenané
takcitak
Hosť
« Odpoveď #53 kedy: 01. Apríl 2011, 22:04:36 »

ach jaj teraz sa ides bavit o tom kto komu pozicia veci. ked sme boli privlacovat bola tvoja vyhovorka ze mam plnu krabicku nastrah ze si mam z coho vybrat tak preto aj lapim viac ryb. som ti pozical vobler aky si chcel ale akosi sa to nezmenilo. pisal si ze si sedel medzi udicami a nie ze si hadzal stale inam . pretoze ako ta poznam tvoje krmne gule leteli na jedno miesto a tam si aj hadzal ( posledne ked sme boli tak si presne tak chytal ), cize len tolko , preto som si urobil taky zaver aky som si urobil
o toho hovorim si precitaj poriadne a sa docitas aj to ze som striedal udice asi 2x som to zdoraznil a docitas sa aj ze ziadne gule som nehadzal ale daval len do kosika ...a skus mi najst nieco o tom ze niektore udice sa pri zabere ohynaju cele az ku rucke  Úšklabok to neviem skade si zobral mozno tak prutiky z vrboveho dreva
Zaznamenané
samomo
Hero Member
Príspevkov: 1 632

Zobraziť profil
« Odpoveď #54 kedy: 01. Apríl 2011, 22:05:37 »

ty debile ja nikomu nechcem nic dokazovat takisto som povedal svoj nazor jak tvoj ti odcitovat prispevok z temy match? kde sa chlapec pyta na prut a navijak a ty mu radis silou mocou catanu? zo 100 ludi ti 90 povie ze je to smejd ale aj tak by si trval na svojom
necitis sa uboho? ci nevies co napisat tak hned nadavas kazdemu? zbabelstvo jak hovado...
ja som mu paradil catanu ale, ze silou mocou?  Smiech to asi len v tvojej popletenej hlavicke sa ti zdalo...
a asi si sa zvovu pomylil...zo 100 ludi Ti 90 povie, ze catana na plavanu staci...a bohate...pozri si MRK a zistis...
mam aj catanu aj 2x exage ale na plavanu by som skludnym svedomim zobral catanu znova...ale to nepatri do tejto temy...
to vytiahol len takcitak, ktory si nevie pripustit, ze nepal pravdu a nadava tu ludom do dementov, debilov a rozobera prispevky s uplne ineho sudka...

Zaznamenané

ryba je živý tvor a nie žrádlo! LASTIA
takcitak
Hosť
« Odpoveď #55 kedy: 01. Apríl 2011, 22:07:00 »

inak hore si sa vyhrazal chlapcovi ze ti vynadal . co ti mam nato povedat ja? asi len tolko ze si PAN.
nikomu som sa nevyhrazal co trepes? len som povedal ze do cudakov nech nadava svojim zasranym kamosom ...neviem kde tam vidis vyhrazny ton ...keby som povedal ze drz pysk lebo ti rozbijem papulu to by bolo vyhrazanie ..ja som sa s nim normalne bavil a on zacal s cudakmi sopliak jeden
Zaznamenané
takcitak
Hosť
« Odpoveď #56 kedy: 01. Apríl 2011, 22:07:59 »

necitis sa uboho? ci nevies co napisat tak hned nadavas kazdemu? zbabelstvo jak hovado...
ja som mu paradil catanu ale, ze silou mocou?  Smiech to asi len v tvojej popletenej hlavicke sa ti zdalo...
a asi si sa zvovu pomylil...zo 100 ludi Ti 90 povie, ze catana na plavanu staci...a bohate...pozri si MRK a zistis...
mam aj catanu aj 2x exage ale na plavanu by som skludnym svedomim zobral catanu znova...ale to nepatri do tejto temy...
to vytiahol len takcitak, ktory si nevie pripustit, ze nepal pravdu a nadava tu ludom do dementov, debilov a rozobera prispevky s uplne ineho sudka...

kto prvy povedal ze som cudak? som ta tak ja tituloval predtym?
Zaznamenané
takcitak
Hosť
« Odpoveď #57 kedy: 01. Apríl 2011, 22:10:24 »

tam sa bavite o tom ze to chce na kapre"! takze by som chcel vidiet jak by vyzerala ta catana po takych 30 kaproch!
Zaznamenané
Ďula
Hero Member
Príspevkov: 1 084

Idem si za svojím snom !

Zobraziť profil
« Odpoveď #58 kedy: 01. Apríl 2011, 22:10:45 »

Tak ludia niesom tu Jaro , ale poprosím klud!!! začína tu burlivá debata a nechcem aby to dopadlo ako niekde inde! dakujem  Mrknutie
Zaznamenané

---------->Catch and Release<----------
PREDÁM OLOVÁ TVARU GRIPPA, GRIP, HRUŠKA A SUMCOVÉ KONTAKT "SS" Úsmev
takcitak
Hosť
« Odpoveď #59 kedy: 01. Apríl 2011, 22:12:01 »

Tak ludia niesom tu Jaro , ale poprosím klud!!! začína tu burlivá debata a nechcem aby to dopadlo ako niekde inde! dakujem  Mrknutie
tak ked demmno sa odhlasil z facebooku lebo asi chce pisat tu zeby bol pred vsetkymi velky majster sveta hrdina a PAN
Zaznamenané
Strán: 1 2 3 [4] 5 6 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk