AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

14.10.2019 02:41:42

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 124 príspevkov v 1 828 tém od 1 816 užívateľov
Najnovší užívateľ: skmareksk
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - plávaná
| |-+  Plávaná
| | |-+  TAKTIKA LOVU
| | | |-+  Lov jalca hlavatého
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 2 3 [4] Tlačiť
Autor Téma: Lov jalca hlavatého  (Prečítané 15217 krát)
jarkko88
Hosť
« Odpoveď #45 kedy: 16. Február 2012, 22:04:55 »

este som neskusal ten pareny rohlik,ale u nas sa nan chytaju aj podustvy.
Zaznamenané
jarkko88
Hosť
« Odpoveď #46 kedy: 16. Február 2012, 22:09:11 »

Ja som na Hrone roky chytal hlavne jalce, najčastejšie na rotačku. Najväčší na rotačku bol 56 cm. Používam štandardne veľkosť č. 2, to je univerzál. Inak veľké jalce berú sezónne na rôzne nástrahy, dobrá je aj čerešňa, ale treba ňou občas prikŕmiť. Na čistej vode sa dajú dobre zachytať na kukuricu a na malú mŕtvu rybku - 7 - 10 cm a na dvihnutej a prikalenej vode nemá konkurenciu dážďovka, hlavne na jar. Vyvalujem oči! Super!
minulu sezonu som mal ja najvacsieho 52 cm zobral kukuricku.
Zaznamenané
Jaro - moderator
Hosť
« Odpoveď #47 kedy: 16. Február 2012, 22:18:38 »

Ja som na Hrone roky chytal hlavne jalce, najčastejšie na rotačku. Najväčší na rotačku bol 56 cm. Používam štandardne veľkosť č. 2, to je univerzál. Inak veľké jalce berú sezónne na rôzne nástrahy, dobrá je aj čerešňa, ale treba ňou občas prikŕmiť. Na čistej vode sa dajú dobre zachytať na kukuricu a na malú mŕtvu rybku - 7 - 10 cm a na dvihnutej a prikalenej vode nemá konkurenciu dážďovka, hlavne na jar. Vyvalujem oči! Super!
minulu sezonu som mal ja najvacsieho 52 cm zobral kukuricku.
...samozrejme, jalec je všežravec...zoberie všetko súce, čo má v dohľade... no zo skúseností určite viem, že tie "lepšie"  /45+/jalce sa ulovia na prvé "náhody". Potom smola. Ruch ich ruší, čo na počudovanie nevadí ich menším súkmeňovcom. Tie rady berú aj v čase, keď ich starší bratia nie a nie zabrať Gúľam očami
Zaznamenané
Ďula
Hero Member
Príspevkov: 1 084

Idem si za svojím snom !

Zobraziť profil
« Odpoveď #48 kedy: 19. Február 2012, 16:51:50 »

moja 70ka bola na boilies  Gúľam očami    Mrknutie

« Posledná zmena: 19. Február 2012, 16:54:45 od carp » Zaznamenané

---------->Catch and Release<----------
PREDÁM OLOVÁ TVARU GRIPPA, GRIP, HRUŠKA A SUMCOVÉ KONTAKT "SS" Úsmev
Micro
Jr. Member
**
Príspevkov: 64

Zobraziť profil
« Odpoveď #49 kedy: 04. Január 2014, 14:59:41 »

Aka velkost pelet by bola akurat na jalca?   Úsmev
Zaznamenané
balogh1735
Hosť
« Odpoveď #50 kedy: 04. Január 2014, 15:43:05 »

Podla mna velkost 16 volakedy som ich chytaval ako zasran na ceresne alebo moruse vzdy pod morusou na vahu ked uz opadavala ich tam bolo neurekom.
Zas pred dvoma rokmi na Slnave som sa ich nevedel zbavit a zrali mi aj pelety aj boiles.Az ked som dal jednu 30 a ktomu 18 plavacku som mal pokoj Mrknutie
Zaznamenané
Micro
Jr. Member
**
Príspevkov: 64

Zobraziť profil
« Odpoveď #51 kedy: 04. Január 2014, 18:36:03 »

Podla mna velkost 16 volakedy som ich chytaval ako zasran na ceresne alebo moruse vzdy pod morusou na vahu ked uz opadavala ich tam bolo neurekom.
Zas pred dvoma rokmi na Slnave som sa ich nevedel zbavit a zrali mi aj pelety aj boiles.Az ked som dal jednu 30 a ktomu 18 plavacku som mal pokoj Mrknutie
takže neboja sa ani tych velkych kusov Smiech Smiech
Zaznamenané
Strán: 1 2 3 [4] Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk