AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

21.11.2019 04:06:22

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 197 príspevkov v 1 829 tém od 1 826 užívateľov
Najnovší užívateľ: PeterPodsklan
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - plávaná
| |-+  Plávaná
| | |-+  TAKTIKA LOVU
| | | |-+  Lov jalca hlavatého
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 2 [3] 4 Tlačiť
Autor Téma: Lov jalca hlavatého  (Prečítané 15310 krát)
Matus-SumoTeam
Hero Member
Príspevkov: 4 174

Prívlač

Zobraziť profil
« Odpoveď #30 kedy: 01. Marec 2011, 18:09:49 »

karell kde si chytaval plavanu ? A naco si presiel?

a este otazka: co su to dlhe roky, lebo z jeho fotky mu tipujem tak 14- 15 rokov  ......
Asi ja tolko chytam co ma rokou a to myslim oficialne a nevravim moje zaciatky!Nechcem ta urazat ale fakt ja mam za sebou asi tak 20r rybarcenia a stale sa ucim ale moj nazor som uz povedal!
Zaznamenané
Matus-SumoTeam
Hero Member

Prívlač

Zobraziť profil
« Odpoveď #31 kedy: 01. Marec 2011, 18:13:14 »

no to mas asi  pravdu...podla mna taky od 50 je velky, od 60 kapitalny...    Čo???
Od 50 viac je podla mna velky!
Zaznamenané
wilko220
Full Member
Príspevkov: 131

Zobraziť profil
« Odpoveď #32 kedy: 01. Marec 2011, 19:01:10 »

jalca  Úšklabok Úšklabok Úšklabok asitak na vsetko Smiech Smiech. ale najnaj je privlac aspon na toryse.
Zaznamenané
Oki
Hero Member
Príspevkov: 6 022

Zobraziť profil
« Odpoveď #33 kedy: 01. Marec 2011, 19:28:30 »

Chlopy.....daju sa vyrobit ceresnove muchy  Nepoviem nič Alebo take ze ti zdvyhnem jalca aj ked na ceresnu nekukne. U mna jednoznacne vyhrava mucha.
Zaznamenané
Miga
Hero Member
Príspevkov: 3 101

Zobraziť profil
« Odpoveď #34 kedy: 01. Marec 2011, 20:05:34 »

no na plavak je dobra ta mala rybka ale ja som daval len mrtvu zive som nechcel trapit, a najlepsi bol hruz...
co sa týka tej ceresne tak ja jednoznacne lovim bez plavaka a vobec len na vlasci hacik a na nom ceresna na odhod to v pohode staci a nic viac som nepotreboval ako sledovat vlasec, to sa osvedcilo najviac
Zaznamenané

Kde Miga nespadol do vody, tam akoby na rybách ani nebol Smiech
Dusanspin
Hosť
« Odpoveď #35 kedy: 01. Marec 2011, 20:34:09 »

Chlopy.....daju sa vyrobit ceresnove muchy  Nepoviem nič Alebo take ze ti zdvyhnem jalca aj ked na ceresnu nekukne. U mna jednoznacne vyhrava mucha.

salmo tiny a hornet vo velkosti 2,5cm a ine podobne "malickosti"
Zaznamenané
Oki
Hero Member
Príspevkov: 6 022

Zobraziť profil
« Odpoveď #36 kedy: 01. Marec 2011, 20:38:21 »

Dusan...to je VOBLER. Ale inak som uz vydel taky hm "vobler" ze to vyzeralo ako ceresna. Smiech len si uz nepamatam kde. Normalne tieto veci boli skopirovane.
Zaznamenané
karell
Hero Member
Príspevkov: 984

Zobraziť profil
« Odpoveď #37 kedy: 01. Marec 2011, 20:54:27 »

ja mam v Trenčíne na Váhu na kosťáky chyteného jalca cez 60 ale nemeral som ho tak neviem presne...velke ryby je treba chytat tam , kde su  Mrknutie

parada...takze sa cudujem, ze sa tu s tebou hadame...ten jalec mohol mat kludne 45cm
koncim s touto debatou...nema to zmysel  Neviem čo si myslieť/Nerozhodný
Zaznamenané
Matus-SumoTeam
Hero Member

Prívlač

Zobraziť profil
« Odpoveď #38 kedy: 01. Marec 2011, 20:56:00 »

Ja mam aj úspech na rotačku a celkom pekný! Úšklabok
Zaznamenané
Dusanspin
Hosť
« Odpoveď #39 kedy: 02. Marec 2011, 02:13:40 »

rotacky..Čo??? hmmm .... vacsinou jalce 10 -30 cm velke....nehovorim, ze 40-tky rotacku nevezmu, ale ulovky 50+ na rotacku su skor rarita.....ako pise oki, bud mucha, alebo ako pisem ja, malicky wobik
Zaznamenané
Matus-SumoTeam
Hero Member

Prívlač

Zobraziť profil
« Odpoveď #40 kedy: 02. Marec 2011, 07:46:36 »

Ja chytavam aj na rotacku ale trosku veciu nie tie mini !Ak ma napadne najdem a odfotim a pridam sem!&je pravda ce mam &jalce len max do 50cm. Úšklabok
Zaznamenané
jarkko88
Hosť
« Odpoveď #41 kedy: 16. Jún 2011, 11:43:08 »

akurat som prisiel z laborca ,chytal som na plavacik na ceresnu .tak taku  rybacku som este na laborci nezazil ,nemal som ani jeden tukanec!
Zaznamenané
Richi
Hero Member
Príspevkov: 1 314

Zobraziť profil
« Odpoveď #42 kedy: 16. Jún 2011, 12:28:34 »

Ja som na Hrone roky chytal hlavne jalce, najčastejšie na rotačku. Najväčší na rotačku bol 56 cm. Používam štandardne veľkosť č. 2, to je univerzál. Inak veľké jalce berú sezónne na rôzne nástrahy, dobrá je aj čerešňa, ale treba ňou občas prikŕmiť. Na čistej vode sa dajú dobre zachytať na kukuricu a na malú mŕtvu rybku - 7 - 10 cm a na dvihnutej a prikalenej vode nemá konkurenciu dážďovka, hlavne na jar. Vyvalujem oči! Super!
Zaznamenané
jarkko88
Hosť
« Odpoveď #43 kedy: 16. Február 2012, 21:23:38 »

teraz v zime by mohol fungovat pareny rohlik..
Zaznamenané
Jaro - moderator
Hosť
« Odpoveď #44 kedy: 16. Február 2012, 21:57:33 »

teraz v zime by mohol fungovat pareny rohlik..
... neviem, no predostriem situáciu, ktorú som zažil cca v apríli pred rokom... lovil som na rieke bolonézou, keď tu zrazu okolo môjho plaváka preplával KUS chleba... nebolo by na tom nič výnimočného, keby za tým kusom neplával "mrak" jalcov hlavatých...v prúdnej a to naozaj prúdnej vode, kde jalec prenasleduje plávajúcu "vec" tak maximálne 50 cm... tento KUS chleba prenasledoval húf JH aj napriek miestam jalcom nebezpečným... boli snáď v amoku... neviem, nechápal som... takúto vec v ozaj prúdnej vode nevidno každý deň... Čo???
Zaznamenané
Strán: 1 2 [3] 4 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk