AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

21.10.2019 12:19:50

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 127 príspevkov v 1 828 tém od 1 816 užívateľov
Najnovší užívateľ: skmareksk
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - plávaná
| |-+  Plávaná
| | |-+  TAKTIKA LOVU
| | | |-+  Lov podustvy severnej
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: [1] 2 3 Tlačiť
Autor Téma: Lov podustvy severnej  (Prečítané 10378 krát)
Jaro - moderator
Hosť
« kedy: 15. Február 2011, 20:59:29 »

Vaše tipy a triky ako na túto krásavicu
Zaznamenané
takcitak
Hosť
« Odpoveď #1 kedy: 17. Február 2011, 07:58:51 »

aspon to jedno mi ide  Vyvalujem oči! Super!
Zaznamenané
Dusanspin
Hosť
« Odpoveď #2 kedy: 17. Február 2011, 16:40:52 »

neviem preco, ale najviac podustiev pochytam v noci.
Zaznamenané
PuTy
Sr. Member
Príspevkov: 342

Zobraziť profil
« Odpoveď #3 kedy: 17. Február 2011, 17:36:16 »

No ja som ich v noci este ani nechytal Smiech. Podla mna skor zalezi od rozneho obdobia...Najlepsie mi idu na jar april-jun, v lete je to slapsie a september-oktober byva zase stadrejsi. Najradsej chytam na 5-6 m bic, nakrmim a splavujem tesne pri dne alebo brocky dvihnem vyssie a taham to trosku po dne. Co sa tyka nastrahy vacsie uspechy som dosiahol s obycajnym chlebom ako s kostnakmi - stale otravuje drobizg Úsmev A samozrejme nesmiem zabudnut na krupy Úsmev
Zaznamenané
takcitak
Hosť
« Odpoveď #4 kedy: 17. Február 2011, 17:36:27 »

ja viem preco
Zaznamenané
takcitak
Hosť
« Odpoveď #5 kedy: 17. Február 2011, 17:40:39 »

No ja som ich v noci este ani nechytal Smiech. Podla mna skor zalezi od rozneho obdobia...Najlepsie mi idu na jar april-jun, v lete je to slapsie a september-oktober byva zase stadrejsi. Najradsej chytam na 5-6 m bic, nakrmim a splavujem tesne pri dne alebo brocky dvihnem vyssie a taham to trosku po dne. Co sa tyka nastrahy vacsie uspechy som dosiahol s obycajnym chlebom ako s kostnakmi - stale otravuje drobizg Úsmev A samozrejme nesmiem zabudnut na krupy Úsmev
[/quote
podustvy made in torysa?mas pravdu tie kostnaky mi nahanaju plosky furt 100 metrov kym neostane visiet na hacku  mne sa zda ze  tie podustvy zozeru vsetko ci som nahadzal struhanku repku rozmoceny chlieb alebo kupovane krmivo jak raz najede hejno ani cigu si nemožeš dať  Vyvalujem oči! Super!
Zaznamenané
Dusanspin
Hosť
« Odpoveď #6 kedy: 17. Február 2011, 18:53:59 »

ja viem preco

preco??? male rybky, ktore jej to zoberu spopred nosa??? cez den chytim sotva 5-6 kuskov a v noci sa to roztrhne.....ale celkovo na Vahu (ci feeder alebo plavak), cez den chytam hruzikov, plosky, ploticky a v noci chytim aj 200ryb a najmensie su z toho nosale a podustvy cca 25cm. Vacsina vsak je okolo 35-40cm ba aj viac....o kaproch a mrenach ani nehovoriac
Zaznamenané
PuTy
Sr. Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #7 kedy: 17. Február 2011, 22:01:02 »

[/quote
podustvy made in torysa?mas pravdu tie kostnaky mi nahanaju plosky furt 100 metrov kym neostane visiet na hacku  mne sa zda ze  tie podustvy zozeru vsetko ci som nahadzal struhanku repku rozmoceny chlieb alebo kupovane krmivo jak raz najede hejno ani cigu si nemožeš dať  Vyvalujem oči! Super!
no joo tie plosky to beru hned jak to hodis do vody Smiech A co sa krmiva tyka je to jedno ja niekedy pouzivam uplne primitvne krmivo ked zmiesam struhanku a hlinu z brehu...je totiz rozdiel ked chytas sam na useku 100m ako keby tam bolo 10 rybarov...
Zaznamenané
takcitak
Hosť
« Odpoveď #8 kedy: 18. Február 2011, 09:53:47 »

[/quote
no joo tie plosky to beru hned jak to hodis do vody Smiech A co sa krmiva tyka je to jedno ja niekedy pouzivam uplne primitvne krmivo ked zmiesam struhanku a hlinu z brehu...je totiz rozdiel ked chytas sam na useku 100m ako keby tam bolo 10 rybarov...
tote plosky to tak na zubiho original by sa mal zrobit ten prieskum ci co a sa trikrat rozhdnut ci bude chranena neviem preco vobec to tak je ale sorry malo by to byt o podustvach
Zaznamenané
takcitak
Hosť
« Odpoveď #9 kedy: 18. Február 2011, 18:16:26 »

inac jaky kmen a nadvazec na podustvy davate? 0,18 a 0,14 je asi vela co?
Zaznamenané
Dusanspin
Hosť
« Odpoveď #10 kedy: 18. Február 2011, 19:15:11 »

inac jaky kmen a nadvazec na podustvy davate? 0,18 a 0,14 je asi vela co?

ked sa rozbehnu, tak im ani 0.24/0.18 nevadi
Zaznamenané
oreno
Hero Member
Príspevkov: 2 941

Zobraziť profil
« Odpoveď #11 kedy: 18. Február 2011, 21:00:15 »

Chalani a skúšali ste niekto na slaninku? Zakŕmiť krúpami a na háčik kocku 5/5/5mm posledný pidibroček bližšie k háčiku, aby sa slaninka držala pri dne ... funguje to Mrknutie .... a pomôže obmedziť  plevel 
Zaznamenané
Dusanspin
Hosť
« Odpoveď #12 kedy: 19. Február 2011, 00:18:32 »

Chalani a skúšali ste niekto na slaninku? Zakŕmiť krúpami a na háčik kocku 5/5/5mm posledný pidibroček bližšie k háčiku, aby sa slaninka držala pri dne ... funguje to Mrknutie .... a pomôže obmedziť  plevel 

toto prvy raz pocujem
Zaznamenané
PuTy
Sr. Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #13 kedy: 19. Február 2011, 02:10:00 »

na bic davam kmen 0,12 a forfach 0,10...Co sa slaniny tyka skusal som ju raz..na prvy hod som vytiahol mrenu a potom som uz nic nechytil...tam skoncil moj lov na slaninu Smiech
Zaznamenané
Dusanspin
Hosť
« Odpoveď #14 kedy: 19. Február 2011, 03:04:12 »

na bic davam kmen 0,12 a forfach 0,10...Co sa slaniny tyka skusal som ju raz..na prvy hod som vytiahol mrenu a potom som uz nic nechytil...tam skoncil moj lov na slaninu Smiech

0,12??? co ked to vezme kapor, alebo staci aj podustva cez 50cm.....v pohode zvladas???
Zaznamenané
Strán: [1] 2 3 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk