AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

23.09.2019 15:09:41

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 095 príspevkov v 1 828 tém od 1 816 užívateľov
Najnovší užívateľ: skmareksk
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - feeder
| |-+  Feeder
| | |-+  VÝSTROJ A POMÔCKY PRI LOVE
| | | |-+  Feedrová trojnožka
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: [1] Tlačiť
Autor Téma: Feedrová trojnožka  (Prečítané 5027 krát)
Jaro - moderator
Hosť
« kedy: 11. Február 2011, 11:12:38 »

Pomôcka pri love feedrom
Zaznamenané
samomo
Hero Member
Príspevkov: 1 632

Zobraziť profil
« Odpoveď #1 kedy: 11. Február 2011, 14:39:45 »

ja neviem, mam ju ale vobec to  nepouzivam,..
som zvyknuty na klasicke racosky a plne mi vyhovuju,.. Mrknutie
Zaznamenané

ryba je živý tvor a nie žrádlo! LASTIA
Miga
Hero Member
Príspevkov: 3 101

Zobraziť profil
« Odpoveď #2 kedy: 11. Február 2011, 14:45:40 »

mne takisto stacia razsosky, zapichnem kde chcem...
Zaznamenané

Kde Miga nespadol do vody, tam akoby na rybách ani nebol Smiech
yan77
Newbie
*
Príspevkov: 36

Zobraziť profil
« Odpoveď #3 kedy: 11. Február 2011, 15:03:20 »

No nie všade sa dá zapichnúť rázsoška a tam kde sa nedá používam trojnožku.Ale nielen na pruty ale aj na iné doplnky ktoré používam pri love.
Zaznamenané
Miga
Hero Member
Príspevkov: 3 101

Zobraziť profil
« Odpoveď #4 kedy: 11. Február 2011, 15:06:25 »

No nie všade sa dá zapichnúť rázsoška a tam kde sa nedá používam trojnožku.Ale nielen na pruty ale aj na iné doplnky ktoré používam pri love.
no do betonu fakt nie Smiech ale inde som nemal problem nikdy, medzi kamenim sa tiez da urobit miesto a tvrdu zem oblejem vodou, na rybach je jej zvycajne dost Smiech
Zaznamenané

Kde Miga nespadol do vody, tam akoby na rybách ani nebol Smiech
samomo
Hero Member
Príspevkov: 1 632

Zobraziť profil
« Odpoveď #5 kedy: 11. Február 2011, 15:56:29 »

mame aj my na rieke miesto, kde v lete nezapichnem racosku ani ked sa....
vtedy som pouzil kaprarsky stojan (kedze chytam na 2 feederky) a prislo mi to stabilnejsie,...
ta moja trojnozka je taka nestabilna,..aku mate? dajte konkretny tip,..
ja mam toto: http://www.okfish.sk/rybarske-potreby-feeder/detail/2355/stojany-
mam aj taketo dva, nerezove doma robene: http://www.okfish.sk/rybarske-potreby-feeder/detail/1903/stojany-
pevne... ale tiez mi viac vonia obycajna racoska,.. Mrknutie Mrknutie
tieto stojany vyuzivam na bic,.. Mrknutie
Zaznamenané

ryba je živý tvor a nie žrádlo! LASTIA
PEPO
Hero Member
Príspevkov: 5 669

Zobraziť profil
« Odpoveď #6 kedy: 11. Február 2011, 17:09:13 »

Ja si feedrovanie bez tej trojnožky ani neviem predstavit.
Klasické rácožky už nepoužívam.
A to čo si dal ty samo tu druhu verziu držiaka na prut,tak to vonkoncom nie Neviem čo si myslieť/Nerozhodný Neviem čo si myslieť/Nerozhodný.
U mna proste musí byt feeder  podopretý aspon v polovice svojej dlžky alebo ak sa dá,tak až v 2/3 dlžky.
To ked dáž iba ručku do stojanu a  po zábere za miksuje celá udica a ryba nie a  nie sa chytit Smiech Smiech.
 Podla toho kam idem tak sa aj zariadim.
Kde je makký breh,tak tam aj trojnožku zapichnem a stabilita je zaručená Mrknutie Mrknutie
Kde su kamene,beton poprípade zamrznutý breh tak na spodu je háčik Mrknutie Mrknutie.Na ten háčik zavesím cca 4 kg závažie a to by si mal vidiet aku to má stabilitu Mrknutie Mrknutie
Ja trojnožku používam aj pri love miena na strmom brehu na kamenoch Mrknutie Mrknutie
A to ja ju mám len taku z LIDLa Smiech

Zaznamenané

Furt pri Vode-Co bůh spojil, člověk nerozdělí. Co já rozebral, ani bůh nedá dohromady.
takcitak
Hosť
« Odpoveď #7 kedy: 12. Február 2011, 19:30:20 »

A to čo si dal ty samo tu druhu verziu držiaka na prut,tak to vonkoncom nie Neviem čo si myslieť/Nerozhodný Neviem čo si myslieť/Nerozhodný.
U mna proste musí byt feeder  podopretý aspon v polovice svojej dlžky alebo ak sa dá,tak až v 2/3 dlžky.
To ked dáž iba ručku do stojanu a  po zábere za miksuje celá udica a ryba nie a  nie sa chytit Smiech Smiech.
Kde je makký breh,tak tam aj trojnožku zapichnem a stabilita je zaručená Mrknutie Mrknutie
Kde su kamene,beton poprípade zamrznutý breh tak na spodu je háčik Mrknutie Mrknutie.Na ten háčik zavesím cca 4 kg závažie a to by si mal vidiet aku to má stabilitu Mrknutie Mrknutie
Ja trojnožku používam aj pri love miena na strmom brehu na kamenoch Mrknutie Mrknutie

na dolnej fotke v lavom dolnom rohu pol metra od brehu to taka frajerska ryba tam plave? Úsmev Mrknutie
Zaznamenané
PEPO
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #8 kedy: 13. Február 2011, 08:17:45 »

Ta to taký kaprík tesne  uhynutím Neviem čo si myslieť/Nerozhodný Neviem čo si myslieť/Nerozhodný
Zaznamenané

Furt pri Vode-Co bůh spojil, člověk nerozdělí. Co já rozebral, ani bůh nedá dohromady.
takcitak
Hosť
« Odpoveď #9 kedy: 13. Február 2011, 09:39:24 »

Ta to taký kaprík tesne  uhynutím Neviem čo si myslieť/Nerozhodný Neviem čo si myslieť/Nerozhodný
ale fakt ci si srandu robis? lebo moje kratkozrake oči tam daco vidia  Vyplazujem jazyk
Zaznamenané
PEPO
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #10 kedy: 13. Február 2011, 10:12:41 »

Je to tak ako som písal Neviem čo si myslieť/Nerozhodný
Zaznamenané

hodo
Hosť
« Odpoveď #11 kedy: 31. Január 2012, 19:36:22 »

Ja používam skoro to isté, len je to klasický stojan. Dávam ho kolmo hore aby špičky smerovali ku oblohe. A keď príde zaber špičky sa ohnú až ku zemi  Úšklabok

Zaznamenané
I love boillies
Hosť
« Odpoveď #12 kedy: 31. Január 2012, 19:39:44 »

Ja používam skoro to isté, len je to klasický stojan. Dávam ho kolmo hore aby špičky smerovali ku oblohe. A keď príde zaber špičky sa ohnú až ku zemi  Úšklabok

Aj tak sa dá  Mrknutie Úšklabok.
Zaznamenané
andrei11
Hero Member
Príspevkov: 3 849

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #13 kedy: 31. Marec 2012, 13:55:36 »

mam ich tiez a spokojnost,  davam do pozornosti ze stojan maju momentalne v lidli;-)
Zaznamenané

Ak by ste mali chut a cas precitat si nieco o rybacke, navstivte moj blog >> http://mojlovryb.wordpress.com/
PuTy
Sr. Member
Príspevkov: 342

Zobraziť profil
« Odpoveď #14 kedy: 01. Apríl 2012, 11:49:14 »

Taktiez som s nim spokojny...a treba mozno pockat, aspon minuli rok ich mali v LIDLi po 11-12 e , potom zlacneli na 7 a nakoniec na 4e, tak som zobral rovno 2 Úsmev
Zaznamenané
Strán: [1] Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk