AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

23.09.2019 15:11:22

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 095 príspevkov v 1 828 tém od 1 816 užívateľov
Najnovší užívateľ: skmareksk
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - feeder
| |-+  Feeder
| | |-+  VÝSTROJ A POMÔCKY PRI LOVE
| | | |-+  Feedrové navijaky
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 ... 12 13 [14] 15 Tlačiť
Autor Téma: Feedrové navijaky  (Prečítané 28355 krát)
MarcelX
Sr. Member
Príspevkov: 358

Zobraziť profil
« Odpoveď #195 kedy: 17. Január 2016, 14:53:29 »

Ja si myslím že už som si vybral Úsmev ale ten shimano si pozriem a možno si ho kúpim na prívlač Smiech vyzerá dobre a ak nebude v obchode nič lepšie v tej cene tak ho kúpim.. Samozrejme prívlačovú výbavu budem riešiť až keď už budem aspoň trošku ovládať feeder Mrknutie
Zaznamenané
Palusko
Hero Member
Príspevkov: 963

Zobraziť profil
« Odpoveď #196 kedy: 17. Január 2016, 16:23:40 »

Ja si myslím že už som si vybral Úsmev ale ten shimano si pozriem a možno si ho kúpim na prívlač Smiech vyzerá dobre a ak nebude v obchode nič lepšie v tej cene tak ho kúpim.. Samozrejme prívlačovú výbavu budem riešiť až keď už budem aspoň trošku ovládať feeder Mrknutie

Urcite bude lepsie, ver mi, napriklad nejake ryobi ako pisal andrej Úsmev
Zaznamenané
andrei11
Hero Member
Príspevkov: 3 849

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #197 kedy: 17. Január 2016, 16:42:09 »

ja uz som k tejto teme povedal veru dost. a ani raz som nespomenul shimano catana.  Úšklabok a ani nexave.... takze tolko  Vyvalujem oči! Super!
Zaznamenané

Ak by ste mali chut a cas precitat si nieco o rybacke, navstivte moj blog >> http://mojlovryb.wordpress.com/
EdoPaR
Sr. Member
Príspevkov: 386

Zobraziť profil
« Odpoveď #198 kedy: 19. Január 2016, 13:52:22 »

Andrej v tvojom prípade som reagoval na baity, nie na navi od Shimana. Treba pozornejšie čítať.  Úšklabok
Zaznamenané
andrei11
Hero Member

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #199 kedy: 19. Január 2016, 14:46:21 »

Andrej v tvojom prípade som reagoval na baity, nie na navi od Shimana. Treba pozornejšie čítať.  Úšklabok

ja vim. :-)
Zaznamenané

Ak by ste mali chut a cas precitat si nieco o rybacke, navstivte moj blog >> http://mojlovryb.wordpress.com/
johny999
Sr. Member
Príspevkov: 389

Zobraziť profil
« Odpoveď #200 kedy: 19. Január 2016, 18:45:42 »

Chalani ktorý navijak by ste zvolili na 90g MH udicu Ryobi Zauber 4000 (starý sivý model), Arctica 4000 alebo Arctica CF 4000.. a prečo Úsmev
Wormshaft/prevod pomer 5.1:1 vs kulisa/prevod pomer 5.0:1

Košíky do 60g, väčšinou stojak aneb rieka.
Zaznamenané
lajči
Full Member
Príspevkov: 132

Zobraziť profil
« Odpoveď #201 kedy: 19. Január 2016, 20:42:26 »

jednoznačne A. je to najlepší navijak, aký som kedy držal v rukách. Mám ich doma 6 a ešte jeden je na ceste. Na feeder lepší nenájdeš
Zaznamenané
Palusko
Hero Member
Príspevkov: 963

Zobraziť profil
« Odpoveď #202 kedy: 19. Január 2016, 21:43:02 »

Chalani ktorý navijak by ste zvolili na 90g MH udicu Ryobi Zauber 4000 (starý sivý model), Arctica 4000 alebo Arctica CF 4000.. a prečo Úsmev
Wormshaft/prevod pomer 5.1:1 vs kulisa/prevod pomer 5.0:1

Košíky do 60g, väčšinou stojak aneb rieka.

Videl som rozobraty zauber aj arcticu a zauber to tam ma trochu mohutnejsie. Ale ja by som vedel zachytat s ktorymkolvek z tych troch Úsmev
Zaznamenané
johny999
Sr. Member
Príspevkov: 389

Zobraziť profil
« Odpoveď #203 kedy: 22. Január 2016, 19:14:35 »

Tak ešte mesiac počkám a uvidím. Keď dovtedy nedostanú 4000ku Zauber CF tak berem klasiku. Díkes.
« Posledná zmena: 22. Január 2016, 20:34:03 od johny999 » Zaznamenané
PEPO
Hero Member
Príspevkov: 5 669

Zobraziť profil
« Odpoveď #204 kedy: 22. Január 2016, 19:19:54 »

jednoznačne A. je to najlepší navijak, aký som kedy držal v rukách. Mám ich doma 6 a ešte jeden je na ceste. Na feeder lepší nenájdeš

Úplný súhlas Vyvalujem oči! Super! Vyvalujem oči! Super!
Zaznamenané

Furt pri Vode-Co bůh spojil, člověk nerozdělí. Co já rozebral, ani bůh nedá dohromady.
Lagun22
Hero Member
Príspevkov: 5 504

Zobraziť profil
« Odpoveď #205 kedy: 24. Február 2016, 22:39:51 »

otázka na odborníkov, budem kupovať kolovrátky na feeder možno toto http://www.haldorado-shop.sk/rybarske-navijaky/spro-team-feeder-special-dome-gabor-navijaky-na-feeder/spro-team-feeder-special-5500m ale chcem to používať aj na pruty prologic c.o.m. 10ft ... potrebujem to iba na občasné použitie
Zaznamenané
Jaro-moderátor
Hosť
« Odpoveď #206 kedy: 24. Február 2016, 22:52:43 »

otázka na odborníkov, budem kupovať kolovrátky na feeder možno toto http://www.haldorado-shop.sk/rybarske-navijaky/spro-team-feeder-special-dome-gabor-navijaky-na-feeder/spro-team-feeder-special-5500m ale chcem to používať aj na pruty prologic c.o.m. 10ft ... potrebujem to iba na občasné použitie
...veď si vláčkar!!! ...kúp Zaubery (máš tam náhradné cievky, ktoré využiješ na vláčku aj na feeder), všetci na ne chytajú... aj ja!!!  Úšklabok Úšklabok  ...feeder=Zauber... Vyvalujem oči! Super! Vyvalujem oči! Super!
Zaznamenané
DonPEPE
Hero Member
Príspevkov: 1 747

Zlý deň na rybách je lepší ako dobrý deň v práci.

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #207 kedy: 25. Február 2016, 11:17:53 »

Lubko, ked Spro, tak urcite Red ARC. Mam ho uz roky a je to super masinka. Velkost si mozes vybrat.

Tu mas videjko na dobru noc  Mrknutie  : https://www.youtube.com/watch?v=Gh-OVsiEVck
Zaznamenané

andrei11
Hero Member

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #208 kedy: 25. Február 2016, 12:40:38 »

Tie co sem dal Lagun som zatial videl len na videu od Domeho. A mihol som sa okolo nich na predajni. Predpokladam, ze Lubo chce nieco co da aj na tie kaprove pruty, preto hlada nieco vacsie ako ja zauber 4000 pripadne red arc 10400... a predpokladam ze chce vyssiu cievku...

zase na druhu stranu sa tiez priklanam k zauber/red arc, pripadne arctica vo vacsej velkosti ako je 4000. mozno 5000. co o tych team feeder navijakoch pisu aj na mrku, ale skor ze to je plastak... (neviem posudit, kedze som ho realne v rukach nemal, zase niekedy lepsie kvalitny plast ako nekvalitny kov Smiech). ten team feeder fakt taky maly kaprovy navi na dlhe hody na feeder.

Zaznamenané

Lagun22
Hero Member
Príspevkov: 5 504

Zobraziť profil
« Odpoveď #209 kedy: 25. Február 2016, 14:03:31 »

Vďaka chlopi. Iba som sa chcel utvrdiť v názore na Ryobi vs Spro ... príde mi to tiež ako lepšia voľba a tú cenu od pšžonka asi nik neprekoná ... na tie krpaté kaprárky to využijem fakt iba občas, kapacita cievky je viac menej dostatočná už pri 3tisícke pri 0,22/0,25 vlasci

Andy ale o plasťáku pochybujem, je to tehla 530g !!!
« Posledná zmena: 25. Február 2016, 14:05:29 od lagun22 » Zaznamenané
Strán: 1 ... 12 13 [14] 15 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk