AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

20.07.2019 19:45:39

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 064 príspevkov v 1 826 tém od 1 800 užívateľov
Najnovší užívateľ: sarataylor
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - feeder
| |-+  Feeder
| | |-+  VÝSTROJ A POMÔCKY PRI LOVE
| | | |-+  Feedrový prút
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 ... 24 25 [26] Tlačiť
Autor Téma: Feedrový prút  (Prečítané 52479 krát)
Palusko
Hero Member
Príspevkov: 963

Zobraziť profil
« Odpoveď #375 kedy: 12. Jún 2017, 10:14:13 »

http://www.rybar.sk/DAIWA-WINDCAST-FEEDER-3-90m-120g-d795.htm Tento som myslel. Ale to trabuco vypada celkom fajn lebo pri daive som čítal že tá kroková rúčka nieje bohvie čo. Dúfam že ho budú mat niekde v predajni aby som si ho mohol kuknúť

Tu daiwu v 390 ale starsiu verziu som mal, da sa, ale na dlhe hody je urcite lepsie to trabucco. Ma vecsie ocka, A-ckovu akciu... niekomu vadi ta kaprarska rucka, ale mne osobne zalezi na ruckach len pri privlaci ked to clovek drzi nonstop v ruke.
Zaznamenané
Jano
Newbie
*
Príspevkov: 6

Zobraziť profil
« Odpoveď #376 kedy: 12. Jún 2017, 14:14:52 »

A ako to je pri záberoch menších rýb je prút dosť citlivý? A akcia takze pracuje len špička? Ide mi o to aby to bolo dosť pevne a zároveň aj jemne aby záber bol viditeľný napr aj od pleskaca ako skôr chytám kapriky ale tak niekedy sa dá zabaviť aj pri menších rybách. Vlastníš tento prút ? Lebo ak by som to objednal bez toho aby som to videl aby to nebolo nieako moc tuhé ako taka kaprova udica z feeder špicou
Zaznamenané
Jano
Newbie
*

Zobraziť profil
« Odpoveď #377 kedy: 12. Jún 2017, 16:59:47 »

Tak dneska som prešiel dva rybárstva daiva ani trabucco nepredávajú max Shimano aj to iba na objednávku ak by som šiel do lepšej rady Shimano majú po catanu. Ale že ak by bol záujem o objednávku Shimano tak že by sa dala zľava 20 percent.
Zaznamenané
Jano
Newbie
*

Zobraziť profil
« Odpoveď #378 kedy: 14. Jún 2017, 16:42:33 »

Čo by ste povedali na tento https://www.rybyrybkyrybicky.sk/rybyrybkyrybicky/eshop/34-1-Pruty/95-2-Feederove-a-pickerove/5/66509-Shimano-Beastmaster-Feeder-DX-396cm-120g-prut
Zaznamenané
Palusko
Hero Member
Príspevkov: 963

Zobraziť profil
« Odpoveď #379 kedy: 14. Jún 2017, 22:42:25 »

Spice mas na tom trabuccu aj mekke, aj tvrdsie. Nie je to uplne poleno lebo extra heavy pruty sa robia aj cez 200g, ale zase nie je to ani picker. Ten prut je rychlejsi ako bezne feedre pretoze je urceny na dlhe hody, takze ma aj taku akciu.
Shimana beastmaster a speedmaster su fajn pruty ale poprve su makke, tym padom vhodne na iste styly chytania a podruhe su aj dost predrazene. Obavam sa ze lepsie pruty vratane toho trabucca zozenies len cez internet, maju to na predajni mozno tak 2-3 obchody v republike. Ja co som kupoval trabucca tak priamo z tych ciech alebo yelowfish.sk
Zaznamenané
mmat
Full Member
Príspevkov: 109

Zobraziť profil
« Odpoveď #380 kedy: 13. November 2017, 12:54:03 »

https://www.youtube.com/watch?v=XQ_y6GpNMR8

V tejto časti sme sa venovali správnemu výberu feedrových prútov a navijákov. Môj kamrát Martin Petroci z teamu Browning ukáže, ktoré prúty sú vhodné pre lov na túto jemnú techniku.
Zaznamenané
PaloŠ
Newbie
*
Príspevkov: 4

Zobraziť profil
« Odpoveď #381 kedy: 10. Marec 2018, 20:23:48 »

Kedze za mladych cias som chytaval polozenu a na plavak tak som siel pri feedri cestou najmensieho odporu a zaobstaral si jaxon antris hti 360, 60-120g s fire fox 40 baitrunner a necham sa prekvapit ci to bude fungovat. Prut s navijakom 72€ . nie som narocny takze mi posluzi rovnako ako 150€ vychtytavka:)
Zaznamenané
miro666
Newbie
*
Príspevkov: 16

Zobraziť profil
« Odpoveď #382 kedy: 29. Marec 2019, 07:38:32 »

Čaute,nejaké skúsenosti s Delphin River trophy 3m,160g?Hlavne sami jedná o hrúbky silónov na stojatu  vodu a na tečúcu
Zaznamenané
Strán: 1 ... 24 25 [26] Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk