AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

23.09.2019 15:06:11

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 095 príspevkov v 1 828 tém od 1 816 užívateľov
Najnovší užívateľ: skmareksk
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - feeder
| |-+  Feeder
| | |-+  VÝSTROJ A POMÔCKY PRI LOVE
| | | |-+  Feedrový prút
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 [2] 3 4 ... 26 Tlačiť
Autor Téma: Feedrový prút  (Prečítané 53695 krát)
jani
Hosť
« Odpoveď #15 kedy: 13. Február 2011, 19:24:16 »

Jaro ty si ale rychli  Úšklabok Úšklabok
Zaznamenané
takcitak
Hosť
« Odpoveď #16 kedy: 13. Február 2011, 20:01:22 »

Zacinam s feeder lovom a vyberam si lacnejsie pruty. prosim poradte mi. Rozhodujem sa medzi : Shimano Joy,,,, Mikado golden lyon(ultrafeeder) alebo Awa-Shima primera.Dakujem
toto shimano joy nekupuj ani nahodou to som kupil ked som nemal dost prachov ale je to cisty blud ..skoro jak z gumy vibruje to vrzga to som to raz pouzival jak tyčku ku stanu  Smiech
Zaznamenané
Miga
Hero Member
Príspevkov: 3 101

Zobraziť profil
« Odpoveď #17 kedy: 13. Február 2011, 21:53:03 »

Zacinam s feeder lovom a vyberam si lacnejsie pruty. prosim poradte mi. Rozhodujem sa medzi : Shimano Joy,,,, Mikado golden lyon(ultrafeeder) alebo Awa-Shima primera.Dakujem

a na co ho chces pouzivat, ake ryby, aka voda? a na tvojom mieste by som si trosicku este dosetril a kupil trosku kvalitnejsie aj ked zacinas, do zaciatku plnej sezony mas este nejaky cas, ja mam feedere od mikada inak a plna spokojnost...
Zaznamenané

Kde Miga nespadol do vody, tam akoby na rybách ani nebol Smiech
standas
Newbie
*
Príspevkov: 40

Zobraziť profil
« Odpoveď #18 kedy: 02. Marec 2011, 16:10:25 »

tak pozor okuma interceptor má môj obdiv ten naviják som používal skoro 5rokov a za ten čas si odťahaľ nejednu peknú rybu.A to ja na feeder chytám len kaprov a dosť ich  malo aj 10kg.Tak nesúď navijak podľa ceny stačí ho len vedieť používať.
Zaznamenané
samomo
Hero Member
Príspevkov: 1 632

Zobraziť profil
« Odpoveď #19 kedy: 02. Marec 2011, 16:22:45 »

JOY ako uz bolo pisane uplne vyluc...
jedine, este to mikado ale ozaj by bolo lepsie nieco (staci par e) dosetrit a kupis uz nieco  lepsie  Mrknutie
ak sa rozhodujes len medzi uvedenymi, jednoznacne zo mikado...
poznam ludi co ho maju a da sa to...
Zaznamenané

ryba je živý tvor a nie žrádlo! LASTIA
vilko
Sr. Member
Príspevkov: 444

co zjes, druhykrat nechytis...

Zobraziť profil
« Odpoveď #20 kedy: 08. Marec 2011, 15:12:54 »

Joy som nedrzal, no kaprove mam shimana, feedra som tiez skusil shimano alivio a zatial plna spokojnost....  prvy feeder som kupil esox neptun feeder, oba su medium-heavy ale pri rovnakej dlzke je to nebe a dudy Úsmev ako aj ten esox je v poho ale to shimanko predsa len pracuje lepsie... cca 50e snad nieje strasna palka za prut
Zaznamenané
Chicko2
Full Member
Príspevkov: 165

Zobraziť profil
« Odpoveď #21 kedy: 15. Apríl 2011, 23:11:06 »

Chytám na Esox Poseidom heavy, mám dva modely,oba sú v pohodke či na rieku alebo aj na jazero,pracujú dobre, no na túto sezonu som si objednal SHIMANO BEAST MASTER BX medium, ako pracuje, vie mi niekto o ňom niečo povedať, aké má s ním skúsenosti. Aké je to mediumko od Shimana , gramáž má do 100g, radšej sa pýtam,kedže to bude asi ako aj u kaprových prútov ,že napr.  3lb od rôznych výrobcov je úplne niečo iné, vlastná skúsenosť. Naviják k nemu Shimano Exage FC 2500, tem by mal byť určite OK, kedže mam Ultegry 14000 a tie sú super
Zaznamenané
Andrej1110
Hosť
« Odpoveď #22 kedy: 02. Máj 2011, 20:24:15 »

Zdravím chcel by som kúpiť dajaké federové prúty 1+1 aj s navijakom som začinajúci rybár naposledy som chytal pred 3 roky tak už by sa patrilo aj dajaké nové udice kúpiť poradte , Smiech
Zaznamenané
samomo
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #23 kedy: 02. Máj 2011, 21:15:40 »

Chytám na Esox Poseidom heavy, mám dva modely,oba sú v pohodke či na rieku alebo aj na jazero,pracujú dobre, no na túto sezonu som si objednal SHIMANO BEAST MASTER BX medium, ako pracuje, vie mi niekto o ňom niečo povedať, aké má s ním skúsenosti. Aké je to mediumko od Shimana , gramáž má do 100g, radšej sa pýtam,kedže to bude asi ako aj u kaprových prútov ,že napr.  3lb od rôznych výrobcov je úplne niečo iné, vlastná skúsenosť. Naviják k nemu Shimano Exage FC 2500, tem by mal byť určite OK, kedže mam Ultegry 14000 a tie sú super
ja mám feeder od shimana nexave ale heavy..poste je super a tvoj beast bude este lepsi..je to o triedu vyssie ako nexave...
inak su to super pruty...lahke, dobra akcia, super zdolavacka...navijaky mam tiez exage sice b-ckove modely ale myslim, ze je to podbne a tym padom dobre... Mrknutie
Zaznamenané

samomo
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #24 kedy: 02. Máj 2011, 21:16:15 »

Zdravím chcel by som kúpiť dajaké federové prúty 1+1 aj s navijakom som začinajúci rybár naposledy som chytal pred 3 roky tak už by sa patrilo aj dajaké nové udice kúpiť poradte , Smiech
závisí najma na investicii... Mrknutie
Zaznamenané

Andrej1110
Hosť
« Odpoveď #25 kedy: 02. Máj 2011, 21:19:31 »

Tak do 80€ by som chcel investovať
Zaznamenané
Wodnik
Hero Member
Príspevkov: 2 568

Zobraziť profil
« Odpoveď #26 kedy: 02. Máj 2011, 21:48:19 »

dam ti taku malu radu ak nie si vysadeny ze musis mat uplne novetak obcas sa na bazosi nieco najde ... ja som tam tak kupil slusnu feederku za 20E Úsmev a skoro ako nova ... viacej som jeje ja dal zabrat na jednej rybacke ako dotycny majitel na par rokov co ju mal ...
Zaznamenané

Prisiel som, videl som, ulovil som a pouzil Lastiu
michal
Full Member
Príspevkov: 135

Zobraziť profil
« Odpoveď #27 kedy: 02. Máj 2011, 21:59:18 »

Wodník ma pravdu. Na bazoši nájdeš čo len chceš a v akej cene chceš.   Mrknutie
Zaznamenané
Chicko2
Full Member
Príspevkov: 165

Zobraziť profil
« Odpoveď #28 kedy: 02. Máj 2011, 22:42:36 »

ja mám feeder od shimana nexave ale heavy..poste je super a tvoj beast bude este lepsi..je to o triedu vyssie ako nexave...
inak su to super pruty...lahke, dobra akcia, super zdolavacka...navijaky mam tiez exage sice b-ckove modely ale myslim, ze je to podbne a tym padom dobre... Mrknutie
už mam best master aj s exage doma, prut je jednoducho parádny, tenučký a lahký, v nedeľu bude prvý test na pretekoch, troška potrapim kapríky a otestujem
Zaznamenané
samomo
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #29 kedy: 02. Máj 2011, 22:50:55 »

[/quote
wodnik Ti dobre radi...lepsie za taku cenu nekupis... Mrknutie
Zaznamenané

Strán: 1 [2] 3 4 ... 26 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk