AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

22.11.2019 19:43:35

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 197 príspevkov v 1 829 tém od 1 826 užívateľov
Najnovší užívateľ: PeterPodsklan
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - prívlač
| |-+  Prívlač
| | |-+  VÝSTROJ A POMÔCKY PRI LOVE
| | | |-+  Prívlačové šnúry
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 [2] 3 4 ... 24 Tlačiť
Autor Téma: Prívlačové šnúry  (Prečítané 44326 krát)
Oki
Hero Member
Príspevkov: 6 022

Zobraziť profil
« Odpoveď #15 kedy: 12. Február 2011, 09:45:15 »

na awa shimu zabudni...

A neobjednal som este nic, ja mam "dodavatela" hned v dedine...dostavam PP v akciovej cene Smiech
Zaznamenané
kolac
Hosť
« Odpoveď #16 kedy: 12. Február 2011, 10:03:20 »

ja som si najviac oblubil snuru o priemeru 0.08-0.10 mm.. najviac sa mi zatial osvacsila dragon invisible braid, ale svine ju prestali vyrabat, tak uz mam iba jeden navin na cievke Smútok ale drzi paradne... Úsmev))

mal som aj snuru momoj za 50-60E a ta ma velmi nepresvecila, bola dobra, ale nemam rad makke snuri, snura na privlac ma byt ako drot.
Zaznamenané
Matus-SumoTeam
Hero Member
Príspevkov: 4 174

Prívlač

Zobraziť profil
« Odpoveď #17 kedy: 12. Február 2011, 18:34:01 »

ja chcem pevnejsiu ako 12 kg  ja uz mam vybratu   Mrknutie   na sumce nie na zubace.
Toto je na zubaca a na sumca este netusim aku nakrutim nejaku pevnu a z dobrym priemerom
Len aku  Čo??? Čo??? Čo???
Zaznamenané
Oki
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #18 kedy: 12. Február 2011, 18:36:06 »

Matuuus 28micku PP. Ta drzi nejak 22kg. Alebo Berkley Whysplash je asi ta dobra..ja tu nekupujem, lebo mam v tom zmetok Smiech Neviem naco vyrabat 100typov snur pod jednym vyrobcom, ked aj tak to nemeni na veci. Hlavna vec ze kupuj 22kg snuru..to vydrzi na co to potrebujes.
Zaznamenané
Matus-SumoTeam
Hero Member

Prívlač

Zobraziť profil
« Odpoveď #19 kedy: 12. Február 2011, 18:39:03 »

Matuuus 28micku PP. Ta drzi nejak 22kg. Alebo Berkley Whysplash je asi ta dobra..ja tu nekupujem, lebo mam v tom zmetok Smiech Neviem naco vyrabat 100typov snur pod jednym vyrobcom, ked aj tak to nemeni na veci. Hlavna vec ze kupuj 22kg snuru..to vydrzi na co to potrebujes.
Oki a nieco od PENN nejaku taku dobru snuru skus poradit!
Zaznamenané
džony
Hosť
« Odpoveď #20 kedy: 12. Február 2011, 18:48:18 »

podla mna je ta power  dobra  nemyslite pytliaci
Zaznamenané
Oki
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #21 kedy: 12. Február 2011, 18:51:05 »

PENN ako tak uz nie je len WFT. Aj ta je dobra. AK si dobre pamatam tak 18ka hrubka je perfektna.
Zaznamenané
Matus-SumoTeam
Hero Member

Prívlač

Zobraziť profil
« Odpoveď #22 kedy: 12. Február 2011, 18:51:25 »

podla mna je ta power  dobra  nemyslite pytliaci
Ja som mal tu Orange a aj Wiplesch ale co ja viem???Pepo nieco spomenul od PEEN a to ma zaujalo!
Zaznamenané
Matus-SumoTeam
Hero Member

Prívlač

Zobraziť profil
« Odpoveď #23 kedy: 12. Február 2011, 18:52:09 »

PENN ako tak uz nie je len WFT. Aj ta je dobra. AK si dobre pamatam tak 18ka hrubka je perfektna.
Nemas nejaky odkaz na stranku kde ju maju?
Zaznamenané
Oki
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #24 kedy: 12. Február 2011, 18:52:25 »

http://www.shop-rybky.sk/index.php?p=productsMore&iProduct=1052&sName=Snura-PENN--WFT-0,18mm-22kg--300m
Zaznamenané
Matus-SumoTeam
Hero Member

Prívlač

Zobraziť profil
« Odpoveď #25 kedy: 12. Február 2011, 21:54:55 »

Co poviete na tuto snuru na sumca:

Šnúra BERKLEY Spider Wire Stealth   ale v 0,25mm/ 22,9kg
Zaznamenané
Matus-SumoTeam
Hero Member

Prívlač

Zobraziť profil
« Odpoveď #26 kedy: 12. Február 2011, 21:56:18 »

Oki ano to je ona!Toto som hladal!!!!Zniesol by som kludne aj 20 mozno najdem aj taku!
Zaznamenané
PEPO
Hero Member
Príspevkov: 5 671

Zobraziť profil
« Odpoveď #27 kedy: 13. Február 2011, 07:06:20 »

Ja mám aj 0,18 mm a aj 0,25 mm na druhej udičke Úšklabok Úšklabok Úšklabok
Tu 0,18 mm mám už rok a po roku môžem povedat že som s nou spokojný.Síce rýchlo stratí farbu,ale pevnost tá jej zostáva.Tak preto som si aj dalšiu šnura na UT kupil tiež PENNku.
Možno by si zniesol aj 0,20mm ale taká v ponuke nieje Mrknutie Mrknutie.
Je to dobrá šnurečka,len do mrazu  neodporučam Neviem čo si myslieť/Nerozhodný Neviem čo si myslieť/Nerozhodný
Zaznamenané

Furt pri Vode-Co bůh spojil, člověk nerozdělí. Co já rozebral, ani bůh nedá dohromady.
kolac
Hosť
« Odpoveď #28 kedy: 13. Február 2011, 09:49:16 »

Tu 0,18 mm mám už rok a po roku môžem povedat že som s nou spokojný.Síce rýchlo stratí farbu,ale pevnost tá jej zostáva.Tak preto som si aj dalšiu šnura na UT kupil tiež PENNku.
Je to dobrá šnurečka,len do mrazu  neodporučam Neviem čo si myslieť/Nerozhodný Neviem čo si myslieť/Nerozhodný

do mrazu nieje vhodna asi ziadna snura Smútok
« Posledná zmena: 13. Február 2011, 12:52:30 od kolac » Zaznamenané
Matus-SumoTeam
Hero Member

Prívlač

Zobraziť profil
« Odpoveď #29 kedy: 13. Február 2011, 09:57:07 »

Pepo a pije vodu alebo nie???Ma tam nejaky povoskovany povrch???Ano sledoval som ze v 20 sa nevyraba!Tak aj ja rozmyslam nad 18kou a aj nad 25kou len ci je to taka hrubka ako pisu a neni hrubsia!
Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 4 ... 24 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk