AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

23.09.2019 20:16:49

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 095 príspevkov v 1 828 tém od 1 816 užívateľov
Najnovší užívateľ: skmareksk
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - prívlač
| |-+  Prívlač
| | |-+  MIX
| | | |-+  Pre všetkých prívlačiarov
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 ... 10 11 [12] 13 Tlačiť
Autor Téma: Pre všetkých prívlačiarov  (Prečítané 30349 krát)
Oki
Hero Member
Príspevkov: 6 022

Zobraziť profil
« Odpoveď #165 kedy: 19. Január 2010, 20:29:50 »

Jaj tak vsetko naspat..dobry flek je to potom.

A Kolarovo-Zemne je este lahky teren Smiech Prave chytam na tom useku. Potrebujes nie jeden den aby si to spoznal....najma kvoli Kralovej, tam by sa uz mohli ukludnit s tou vodou. 1meter pohybu vody za den  Čo??? Čo??? Čo??? . Maly sme plytcinu na zubace z  2ky na 3.5m hrana. Za pol roka to zmizlo a zostala 8metrova diera  Gúľam očami zubace zmizli, objavili sa sumce. Alebo namiesto 6ky jamy 1m piesocnata plytcina?Čo???
Na tomto useku na lepsiu rybu (30+) bez clna by som nesiel. Niekedy aj 20ka je problem, malo miesta na hranie s rybou.
S tou vodou by uz mohol SRZ nieco spravit, najma na jar. Vyter vecer je pekne vo vode, no na obed na suchu, a sa cudujeme ze nie su ryby.(inak su, len by ich mohlo byt viac)
Zaznamenané
PEPO
Hero Member
Príspevkov: 5 669

Zobraziť profil
« Odpoveď #166 kedy: 19. Január 2010, 20:53:00 »

Nuž s pohybom tej hladiny my dvaja nenarobíme nič Smútok Smútok.
Jednoducho sa s tým musíme len zmierit a nič iné nám neostáva Smútok Smútok
To ti priam závidím že poznáš ten usek.Mna to velmi očarilo.Len som od nás nikoho nenašiel kto by sa so mnou dal na prieskum a následný lov na danom useku.Ale už by som aj partáka mal.Už mi zostáva našetrit na motor a je dost možné že sa tam možno aj niekdy stretneme Úšklabok Úšklabok
Zaznamenané

Furt pri Vode-Co bůh spojil, člověk nerozdělí. Co já rozebral, ani bůh nedá dohromady.
Oki
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #167 kedy: 19. Január 2010, 21:09:09 »

Noo nie je to az take bohovske, ale nestazujem sa. Ak sa jedna o bolene, je to priamo raj na zemi.

No my sme tam v kuse od pondelka do nedele, kym priatelky nezacnu vzburu robit. Chodim najradsej sam, lebo ludia my zavadzaju ked "lovim". Pripravte sa na to, ze s vabnickou nechytite skoro nic, je to tam prebyte.
Zaznamenané
PEPO
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #168 kedy: 20. Január 2010, 11:15:13 »

Aké gumenné nástrahy sa ti najviac osvedčili na rieke pri love zubáča,bolena a sumca?
My u nás bolene ani velmi nemáme-teda su ale ich velkost je len niečo cez 40 cm-boli len nedávno vysadené.A ja na stojáku najviac používam na zubáča gumy od 10cm-25g a viac.Menšie len sporadicky.Sumca som pri cielenom love ešte nemal,len náhodne pri love zubáča.Alebo čo sa ti javí ako najlepšia nástraha na toku na sumca?
Chcem sa tento rok zamerat aj na rieky a ako taku predstavu už mám,ale zaujíma ma aj názor ostatných Mrknutie Mrknutie
Zaznamenané

Furt pri Vode-Co bůh spojil, člověk nerozdělí. Co já rozebral, ani bůh nedá dohromady.
Oki
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #169 kedy: 20. Január 2010, 13:48:09 »

Ak sa jedna o gumu...RELAX KOPYTO RYPPER 13cm. Zase s gumou cielene na sumca is nie je dobry napad, radsej wobbler a plandavka. Guma len uz na jesen oktober/november.

Inak toto je dllhhaaaa tema, a u nas ani v jednom casopise nenajdes dostatocne informacie bohu zial, ale na to je internet Úsmev . Na nemeckych forumoch o tom je ovela viac, ale aj madari su kilometre pred namy, ak sa jedna o najdeni informacii. Ak hovorime o vabeni, sumcovej privlaci (nemci su v tom brutal dobry)..ale dvakrat by som nepovedal ze aj pri klasike. Najdrashim ale najrychlesim sposobom je tyzden na Pade, ci Ebre. Dobry sprievodca pomoze viac ako 10000 knih.

Na bolene wobbler tiez!!! Guma len v ojedinelych pripadoch. Bolenove olovo velmy rad nemam, ani pilkre. Minuly rok som capol nie jedneho nad 80 cm v okoli Kolarova!! Pod mostom najdes paradny teren! Vyvalujem oči! Super! len bacha..pred mostom je iny revir ako za  Čo??? Čo???
Ale ak uz guma, tak Storm Anchovy...5-8cm. V prirodenej farbe.Na bolene musis ist dobrimi napodobeninami.

Toto je moj nazor...nemusis to brat ako Svate Pismo  Smiech
Zaznamenané
PEPO
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #170 kedy: 20. Január 2010, 14:51:43 »

Tak ako písmo sväté to neberiem Úšklabok Úšklabok.
Ale aspon približné rady mi stačia.A bolena som ešte vôbec neskušal.Dokonca ani v prípadoch ked sa mi na Královej huhne prehánali a lovili priamo pod nohami.Lebo bol som lenivý stiahnut trhačky a v pálave krutit s navijákom.Radšej som striehol dakde v chládku a uprene hladel pri pive na rolničky Úšklabok Úšklabok Úšklabok a vláčenie sa u mna začalo až ku koncu leta.Ale to sa tento rok určite zmení Mrknutie Mrknutie.
Neuvažoval si zučastnit sa stretnutia  na tej Striebornici čo sa chystá v apríli?Ja sa plánujem zučastnit a mohli by sme pokecat.Lebo ako vidím máme toho dost spoločného Úšklabok Úšklabok
Zaznamenané

Oki
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #171 kedy: 20. Január 2010, 16:02:03 »

Ajjaj akoze na takyto seans ja asi nedorazim, mam na to svoje dovody.
Ak ma prichitis pri vode pokecame  Mrknutie

Zase tak na lov bolenov sa clovek musi pripravit, lebo su prefikane svine. Ak prides na malickosti na co si treba davat pozor sa da paradne zalovit. Minul rok som nacapal 2-3 kilove bolene v cca 50 cm vode!! Pri zabere skakali z vody!!! Som aj na to zabudol ze nieco okrem nich existuje, su to podcenene ryby.Kym zubaca chytis za noc 1-2 bolenov aj 10-15, a bojuju lepsie.

Kralovu nepoznam, ale tento rok na jar sa tam chystam s muskarkou.

Ja osobne mam rad len aktivny sposob lovu, a tam spodna hranica je vabenie! Potom privlac a muskarenie. Tento rok s jednym kamaratom sa chystame na sumce muskarkamy bude sranda  Pusinka , najma ze lovyme na C&R pri muskareni. V aprili a maji je najlepsie..a u nas privlac zakazany  Plač zostava muskarenie  Úšklabok

Ako sa sem davaju fotky?? Nie a nie prist na to  Hnev
Zaznamenané
Ludik20
Hosť
« Odpoveď #172 kedy: 20. Január 2010, 16:12:45 »

Oki,Pepo,kde je prosim Vas to info o stretnuti na Striebornici?!
Zaznamenané
Oki
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #173 kedy: 20. Január 2010, 16:14:48 »

Ja osobne o nicom neviem, ani ma to nelaka. Radsej pojdem na vodu  Gúľam očami

Zaznamenané
PEPO
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #174 kedy: 20. Január 2010, 17:59:38 »

Oki,Pepo,kde je prosim Vas to info o stretnuti na Striebornici?!
Téma -Pokec na fore  a tam máš Stretnutie priaznicov .......................... Mrknutie
Zaznamenané

PEPO
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #175 kedy: 20. Január 2010, 18:08:13 »

Ako sa sem davaju fotky?? Nie a nie prist na to  Hnev
[/quote]
Postup vkladania fotiek do príspevkov:

1. musíte fotku umiestniť niekam na web priestor napr. http://www.azet.sk alebo http://sk.fotoalbum.eu/(kde sa po jednoduchom zaregistrovaní prihlásite a nájdete si fotoalbumy, tam si vyhľadáte moje fotoalbumy a sem si fotku vložíte)
2. otvorite si váš fotoalbum na azet.sk, otvoríte si konkrétnu fotografiu, keď ju máte zobrazenú kliknete na ňu pravím tlačítkom myši a dáte zobraziť obrázok
3. označíte si link v znení napr.http:// pokec.azet.sk/vaše id do azetu atď., stlačíte pravé tlačítko myši a dáte kopírovať
4. otvoríš si forum začneš písať nový príspevok, a ked chceš vložit foto tak klikneš na druhu ikonu z lava nad smajlíkmi   zobrazí sa ti nasledovné ale s hranatými zátvorkami(img)nakopírovaný link(/img) medzi tieto zátvorky vložíš nakopírovaný link a už stačí iba príspevok odoslať
5. samozrejme z webu neôžeš fotografiu vymazať, lebo potom sa prestane zobrazovať na fóre.
Zaznamenané

Oki
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #176 kedy: 20. Január 2010, 18:15:54 »

No skusil som neslo to...musim spravit na pokeci album. Funguje aj so zatvorenymi vecmi??? Nechcem to tam dat ako otvoreny album.
« Posledná zmena: 20. Január 2010, 18:17:55 od Oki » Zaznamenané
Jaro - moderator
Hosť
« Odpoveď #177 kedy: 20. Január 2010, 18:55:02 »

"Oki" - fotky sem dáš nasledovne: 1.klik na odpovedať
                                               2.do tela na odpoveď hoc aj ... alebo čo chceš... sumec 100kg
                                               3.pod tým dole máš "Rozšírené možnosti" - klik
                                               4.klik na prehľadávať /nájdeš tú prílohu,ktorú chceš tu dať vo svojom PC/
                                               5.otvoríš ju a pripojíš... ak chceš viac -  vedľa vpravo máš viac príloh...
                                               6.klik na poslať

Príloha,ktorú chceš sem dať však musí byť v zadanom formáte a v max.veľkosti 1024kb
Zaznamenané
Oki
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #178 kedy: 20. Január 2010, 18:57:55 »

Skuska..lepsi zubac.

AHA FUNGUJE

Zaznamenané
Jaro - moderator
Hosť
« Odpoveď #179 kedy: 20. Január 2010, 19:01:16 »

... ak máš niečo krajšie,dávaj do fotogalérií...ď..
Zaznamenané
Strán: 1 ... 10 11 [12] 13 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk