AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

21.07.2019 13:10:53

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 065 príspevkov v 1 826 tém od 1 800 užívateľov
Najnovší užívateľ: sarataylor
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - prívlač
| |-+  Prívlač
| | |-+  MIX
| | | |-+  Pre všetkých prívlačiarov
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: [1] 2 3 ... 13 Tlačiť
Autor Téma: Pre všetkých prívlačiarov  (Prečítané 29894 krát)
Murphy
Hosť
« kedy: 18. September 2008, 23:01:12 »

Ahojte, všetci milovnici prívlače...ako to ide v tomto sychravom počasí? Šok
« Posledná zmena: 31. Október 2009, 20:01:37 od Jaro - moderátor » Zaznamenané
Martin
Global Moderator
Full Member
Príspevkov: 207

Fly Fishing Forever

Zobraziť profil
« Odpoveď #1 kedy: 22. September 2008, 08:44:16 »

dobre, vo štvrtok 4 zubáči 60-62 cm a v piatok ani ťuk.  Úšklabok
Zaznamenané

Venujem sa hlavne muškáreniu a sem-tam trošku prívlači. prešiel som však asi všetkým...plavačka, feeder, kaprárina...preteky...a oveľa, oveľa viac...ak môžem, pomôžem Úsmev
Murphy
Hosť
« Odpoveď #2 kedy: 22. September 2008, 14:52:22 »

ja  sice len malých, ale zabava to bola..a stuky idu?
Zaznamenané
Martin
Global Moderator
Full Member

Fly Fishing Forever

Zobraziť profil
« Odpoveď #3 kedy: 24. September 2008, 15:21:23 »

šťuky som zatiaľ neskúšal, skúsim ich na strímer v októbri a novembri
Zaznamenané

Venujem sa hlavne muškáreniu a sem-tam trošku prívlači. prešiel som však asi všetkým...plavačka, feeder, kaprárina...preteky...a oveľa, oveľa viac...ak môžem, pomôžem Úsmev
stuka
užívateľia
Full Member
*
Príspevkov: 119

Zobraziť profil
« Odpoveď #4 kedy: 24. September 2008, 17:42:01 »

dobry den prosim vas vedeli by ste mi poradit ako na pstruhov na stojatych vodach?(lepsie povedane na cerenci)dakujem za odpoved
Zaznamenané
Murphy
Hosť
« Odpoveď #5 kedy: 24. September 2008, 20:47:43 »

Na stojatých vodach lovim na rotačky, alebo na streamre, skus aj mensie woblery...neviem ako je to na Cerenci, ale mohly by fungovat...
Zaznamenané
Jano
Hosť
« Odpoveď #6 kedy: 27. September 2008, 14:07:25 »

poradi niekto ako teraz na zubace?
Zaznamenané
Murphy
Hosť
« Odpoveď #7 kedy: 27. September 2008, 14:09:07 »

Zubači mi ide teraz skvele na gumy...chytaj vsak rano este za tmy, alebo po zotmeni, tak okolo 20,00 hod.Berú spolahlivo aj velke gumy.
Zaznamenané
Richi
Hero Member
Príspevkov: 1 314

Zobraziť profil
« Odpoveď #8 kedy: 27. September 2008, 14:27:28 »

Na Cerenec zvycajne sypu duhaka pred pretekom, tak zo zaciatku vezme asi vsetko, kludne trojku mepsku, potom je utlm a na svoje si pridu muskari. Pakomar je asi naj, ale sme v privlaci, tak dobre je aj Hauzerovo perie.
Zaznamenané
Martin
Global Moderator
Full Member

Fly Fishing Forever

Zobraziť profil
« Odpoveď #9 kedy: 30. September 2008, 13:10:37 »

asi tak  Nepoviem nič
Zaznamenané

Murphy
Hosť
« Odpoveď #10 kedy: 01. Október 2008, 02:01:19 »

no, to si mu moc nevysvetlil, ked to tam poznas....
Zaznamenané
Martin
Global Moderator
Full Member

Fly Fishing Forever

Zobraziť profil
« Odpoveď #11 kedy: 01. Október 2008, 15:59:57 »

vysvetlil to predsa Ricchi.

Najprv rotačky, potom gumy, a neskôr musíš špekulovať. Škoda, že to tam dusia na červíka, na kosťáka a tak.

Muškáriť sa tam dá len niekde a často to býva plné. Domáci si musia naplniť mrazáky. Čo???
Zaznamenané

Murphy
Hosť
« Odpoveď #12 kedy: 01. Október 2008, 22:53:05 »

Domaci su domaci....
Zaznamenané
Richi
Hero Member
Príspevkov: 1 314

Zobraziť profil
« Odpoveď #13 kedy: 02. Október 2008, 08:42:47 »

Ano, domaci maju po nasadeni duhaka krasne a myslim si ze aj zmysluplne 4-minutove rybacky. Najskor styroch rano, dalsich styroch vecer a je to!
Zaznamenané
katatonia
Hosť
« Odpoveď #14 kedy: 02. Október 2008, 10:37:57 »

teraz ma napadlo uz neviem v ktorej teme sa pisalo o tom ze rozdelit rabarske papiere na rozne druhy chytania (hobby/ladnicka) , mozno by sa to dalo nejako presadit ale to by sme museli mat normalnu RS aby sa to dalo vsetko ustriehnut. Napriklad preco na pstruhovu vodu moze ist clovek len 3 krat za tyzden, ked ten clovek vie ze aj tak si nezoberie tu rybu. Preco by nemohol ist kazde rano ked sa mu chce. Je to pitomost. Neviem ci mi date za pravdu. Uvidim  Neviem čo si myslieť/Nerozhodný
Zaznamenané
Strán: [1] 2 3 ... 13 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk