AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

18.11.2019 13:18:19

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 190 príspevkov v 1 829 tém od 1 825 užívateľov
Najnovší užívateľ: Matko1982
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - prívlač
| |-+  Revíry
| | |-+  STOJATÉ VODY
| | | |-+  Prívlač na VN Oravská priehrada
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: [1] Tlačiť
Autor Téma: Prívlač na VN Oravská priehrada  (Prečítané 3637 krát)
tibor
Newbie
*
Príspevkov: 7

Zobraziť profil
« kedy: 07. Január 2011, 15:39:31 »

Nádherná voda a ta príroda kľud oddych pohoda akurát maličký problém. Samí zákaz a príkaz a najviac sa mi páči úsek č. 4. Minulý rok som bol tam vláčiť a myslel som zaplačem sama chata,samé betonové základy a že štvrtý stupeň ochrany. Ak niekto pozná tzv pníky je tam poschodová chata. Neuveriteľné kto dáva im povolenia však je to štvrtý stupeň ochrany.Tak ak niekto by chcel isť na zahájenie sezony tak má problém si vôbec nájsť miesto pokiaľ neklesne voda. Kde sú ochranári a polícia zjavne to ignorujú a to dobrovoľne.
« Posledná zmena: 07. Január 2011, 18:07:30 od Jaro - moderátor » Zaznamenané
PEPO
Hero Member
Príspevkov: 5 671

Zobraziť profil
« Odpoveď #1 kedy: 09. Október 2014, 11:31:42 »

Mám ciťáže že sa tu asi zajtra nejakým omylom ocitnem.... Úšklabok Úšklabok Úšklabok
A no možno aj do soboty,ak z tadial nezdrhnem na Maru alebo ani sám neviem že kam Smiech Smiech Smiech
Zaznamenané

Furt pri Vode-Co bůh spojil, člověk nerozdělí. Co já rozebral, ani bůh nedá dohromady.
Stickler
Jr. Member
**
Príspevkov: 92

UL prívlač , feeder a plavačka.

Zobraziť profil
« Odpoveď #2 kedy: 14. Január 2016, 11:27:42 »

Nazdar chlapi. Bol niekto počas poslednej sezóny vláčiť na VN Orava ? Chcel by som tam tento rok buď v lete alebo na jeseň vybehnúť. Som z BA a na Liptove máme chalupu, tak by to nebolo ďaleko  Mrknutie . Zaujímajú ma hlavne úlovky ostriežov . Ďakujem
Zaznamenané
Palusko
Hero Member
Príspevkov: 964

Zobraziť profil
« Odpoveď #3 kedy: 14. Január 2016, 12:05:27 »

Nazdar chlapi. Bol niekto počas poslednej sezóny vláčiť na VN Orava ? Chcel by som tam tento rok buď v lete alebo na jeseň vybehnúť. Som z BA a na Liptove máme chalupu, tak by to nebolo ďaleko  Mrknutie . Zaujímajú ma hlavne úlovky ostriežov . Ďakujem

Rovno si zober cln a poriadny motor, ak nevies presne kam ist treba sa premiestnovat aj niekolko kilometrov, je to more. Inak ostriezov je tam kopa
Zaznamenané
Stickler
Jr. Member
**

Zobraziť profil
« Odpoveď #4 kedy: 15. Január 2016, 15:21:58 »

Zvažujem tam zabezpečiť nejaké ubytko spolu s člnom aspoň na pár dní. Nerád chodím nabalený  Mrknutie . Inak čo som videl fotky napr. Gunki meeting tak niečo pochytali, dokonca aj z brehov. Dúfam, že to tam už Poliaci nekosia ako voľakedy  Čo???
Zaznamenané
Palusko
Hero Member
Príspevkov: 964

Zobraziť profil
« Odpoveď #5 kedy: 16. Január 2016, 01:52:28 »

Zvažujem tam zabezpečiť nejaké ubytko spolu s člnom aspoň na pár dní. Nerád chodím nabalený  Mrknutie . Inak čo som videl fotky napr. Gunki meeting tak niečo pochytali, dokonca aj z brehov. Dúfam, že to tam už Poliaci nekosia ako voľakedy  Čo???

Jasne ze kosia Úsmev pojdes 5km lesom uplne od civilizacie, dojdes k vode a tam 10 polskych jeepov a cele familie poliakov ze sa nemas kde rozlozit Úsmev ked som tam chodil 20 rokov dozadu tak tam boli panenske miesta a teraz aj na tych najnepristupnejsich mas pozbijane drevene budy. Druha vec je ze je to obrovska voda, tu rybu ak mas stastie vzdy najdes a poliaci tam kvoli ostriezom zrovna nechodia.
Zaznamenané
Stickler
Jr. Member
**

Zobraziť profil
« Odpoveď #6 kedy: 17. Január 2016, 18:31:11 »

Tie búdy sú asi všade. V BA napr. Veľký Zemník  Hnev . Všade kde RS nechodieva, alebo len sporadicky, tak si pár týpkov zmyslí robiť si čo chcú . ps. Tí Poliaci tam chodili hlavne kvôli zubáčom, aspoň čo si ja pamätám.
Zaznamenané
drako
Hero Member
Príspevkov: 1 181

Zobraziť profil
« Odpoveď #7 kedy: 23. September 2016, 09:41:54 »

Nebol niekto.Chceme skocit s kamosma na skok Nedelu.Trocha zavlacit.
Zaznamenané
Strán: [1] Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk