AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

17.07.2019 23:04:46

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 063 príspevkov v 1 826 tém od 1 799 užívateľov
Najnovší užívateľ: CoinExchangeNY
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - kapor
| |-+  Kaprárina
| | |-+  PRODUKTY FIRIEM
| | | |-+  Stickybaits
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: [1] 2 3 ... 28 Tlačiť
Autor Téma: Stickybaits  (Prečítané 36907 krát)
StickyBaits
Hosť
« kedy: 06. Január 2011, 13:13:13 »

Vsetko o tejto firme stickybaits ulovky,postrehy,rady,tipy,skusenosti............................
Zaznamenané
Pato.K
Jr. Member
**
Príspevkov: 73

Zobraziť profil
« Odpoveď #1 kedy: 05. Apríl 2011, 15:22:51 »

Distributor pre slovensko je kto
Zaznamenané
Tomi
Hero Member
Príspevkov: 610

Zobraziť profil
« Odpoveď #2 kedy: 22. Apríl 2011, 22:16:09 »

len z česka sa dá objednať,,?
Zaznamenané
erno hlavac
Hero Member
Príspevkov: 6 309

rybolov môj sen

Zobraziť profil
« Odpoveď #3 kedy: 27. Apríl 2011, 23:04:37 »

StickyBaits !
Napíš o firme niečo Ty, veď si ich zástupca nie? Niečo o peletách a tak.
Zaznamenané

Pohoda - klídek - kapríček
erno hlavac
Hero Member
Príspevkov: 6 309

rybolov môj sen

Zobraziť profil
« Odpoveď #4 kedy: 30. Apríl 2011, 09:53:49 »

Vsetko o tejto firme stickybaits ulovky,postrehy,rady,tipy,skusenosti............................
Tak tomuto ozaj nerozumiem : ponúkaš informácie o StickyBaits
                                          sám chceš vedieť informácie
                                          si zástupca firmy, dealer, alebo čo
 Čo??? Čo??? Čo??? Čo???
Zaznamenané

Pohoda - klídek - kapríček
Iker
Hosť
« Odpoveď #5 kedy: 21. Máj 2011, 13:28:59 »

Od roku 2011 je na Slovenskom trhu značka Sticky Baits. Je to anglická značka ktorá je na trhu takmer 10 rokov a má za sebou mnoho kaprov nad 20 Kg a takisto bola prekonaná hranica 32 kg. Stal som sa testerom pre Slovenskú republiku a jedná sa aj o veľkoobchode. Zatiaľ je veľkosklad len v Čechách. Naša internetová stránka je www.stickybaits.cz V prípade akýchkoľvek otázok k produktom, prípadne ak budete potrebovať poradiť tak píšte buď na toto forum alebo mne do správy prípadne na emailovú adresu ... Úsmev
Zaznamenané
kaper992
Hosť
« Odpoveď #6 kedy: 24. Máj 2011, 16:58:49 »

No priblíž mi niečo o produktoch Stickybaits
Zaznamenané
Iker
Hosť
« Odpoveď #7 kedy: 25. Máj 2011, 22:13:54 »

Firma Sticky Baits ako už spomínal Maroš na slovensku zatiaľ nieje E-Shop ale je to v štádiu jednania. Ja a kolega Bikoo sme oficiálny testery pre Slovenskú Republiku v prípade nejakej objednávky prípadne poradenstva ohladom produktov nás môžete kontaktotať buď na tomto fore alebo na môj Email prípadne súkromnou správou. Ako už kolega spomínal čo sa týka peliet krmiace pelety vo veľkosti 2.5 a 4 mm sa rozpadávajú podla teploty vody. Samozrejme čím teplejšia tým sa rýchlejšie rozpadávajú a uvoľňujú atraktory do prostredia ale taktiež majú opodstatnenie v zime. Chytacie pelety pod háčik slúžia na rýchlu chytačku takisto majú trošku viac atraktorov v sebe aby čo najskôr zaujali rybu. Čo sa týka distribúcie je to v štádiu riešenia nebudem vám hovoriť kedy pretože ešte sám neviem musíme zjednať podmienky z Anglickom a Českom. Ale keď to bude aktuálne včastne budete informovaný na Našej stránke Fishteam Duna Slovakia alebo na stránkach faceeboku. 
Zaznamenané
Tomáš
Jr. Member
**
Príspevkov: 61

Zobraziť profil
« Odpoveď #8 kedy: 13. Marec 2013, 18:50:59 »

Stickybaits už od buduceho tyzdna skladom!!!

http://www.extracarp.sk/kategorie/boilies/sticky-baits/bloodworm-range/

Zaznamenané

www.extracarp.sk - Výhradny distribútor značiek Extra carp a Falcon pre SR.
kaper
Hosť
« Odpoveď #9 kedy: 07. Február 2014, 13:54:29 »

Ma niekto skusenosti s boilesmy od tejto firmy?
Zaznamenané
Milan1978
Sr. Member
Príspevkov: 286

Chyť a pusť

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #10 kedy: 30. Január 2015, 19:54:50 »

Niečo viac ako dva roky chytám na túto značku a som veľmi spokojný s ich produktami, dovoz na Slovensko oživil Majo Sysko majiteľ firmy Pelada, ktorý má so Sticky baits podpísanú zmluvu a zatiaľ dodávky produktov fungujú spoľahlivo. Pokiaľ má niekto záujem o bližšie charakteristiky jednotlivých produktov všeobecne sú rozpísané na e-shope www.pelada.sk a budú aj na pripravovanej výstave na konci februára v Trenčíne na stánku Pelady.
« Posledná zmena: 31. Január 2015, 21:01:54 od Milan1978 » Zaznamenané

IvanS
Jr. Member
**

Zobraziť profil
« Odpoveď #11 kedy: 31. Január 2015, 21:14:29 »

Urcite maju jedny z najlepsich plavaciek na trhu, aj v pomere mnozstvo/ cena. Co este pouzivam je Krill powder do pva a stick mixov, kvalita je prvotriedna a je to super atraktant. Obalujem v nom aj boostrovane gule, ked mam chut dobre si zachytat a funguje to naozaj rychlo.
Zaznamenané
Milan1978
Sr. Member

Chyť a pusť

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #12 kedy: 31. Január 2015, 21:32:00 »

Viem presne o čom hovoríš, len u plávačiek treba dávať podľa mojich skúseností  pozor na dobu, koľko ich máš vo vode okrem príchutí Krill, Bloodworm, Vor-tex, sú ostatné trošku mäkššie po dlhšom pobyte vo vode. Zhruba tak po šiestich siedmich hodinách ich okrem menovaných príchutí mením.

Zaznamenané

IvanS
Jr. Member
**

Zobraziť profil
« Odpoveď #13 kedy: 31. Január 2015, 22:37:19 »

Ano, celkovo su makksie a take gumovejsie, ale to mi vyhovuje, lepsie sa s nimi robi. Samotne ich pouzivam vylucne na rychle chytanie, takze problem zatial nebol.
Zaznamenané
Milan1978
Sr. Member

Chyť a pusť

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #14 kedy: 01. Február 2015, 11:16:12 »

I keď sú mäkššie sú výborne, v chladnej vode ma nikdy nesklamala kombinácia Vor-tex pop up s montážou na kŕmitko, do kŕmitka active mix Vor-tex zarobený bez pridania vody výlučne s cloudy Vor-tex liquid čím mi vznikne po prrmiešaní a odstáti hmota podobná paste, neplesnivie ak ju neminieš hneď na prvej vychádzke, nevypadáva z kŕmitka iba sa postupne uvoľňuje, takže toho netreba hneď namiešať celé kilo. Ako kŕmitko sa mi osvedčilo olovo paste bomb od Fox.

Zaznamenané

Strán: [1] 2 3 ... 28 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk