AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

23.09.2019 18:28:44

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 095 príspevkov v 1 828 tém od 1 816 užívateľov
Najnovší užívateľ: skmareksk
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - sumec
| |-+  Sumčiarina
| | |-+  NÁSTRAHY
| | | |-+  Plandavka a sumec
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 ... 4 5 [6] 7 Tlačiť
Autor Téma: Plandavka a sumec  (Prečítané 18604 krát)
Matus-SumoTeam
Hero Member
Príspevkov: 4 174

Prívlač

Zobraziť profil
« Odpoveď #75 kedy: 12. Február 2011, 20:44:58 »

ja odtrhnem dokopy max  40  gum za 6 mesiacov  a to chytam aj na divokych  miestach ale 80 plandaviek za 3  mesiace,keby miesane plandavka  guma  ale 80 iba plandaviek Nepoviem nič Nepoviem nič  
Nemozem za to ze mam take horuce miesta na dravce kde sa len traha!A preto tam chytam lebo kazdy sa boji tam chytat a viem ze tie ryby su tam!A sem tam sa aj zadari nejaky jedinec!
Zaznamenané
Matus-SumoTeam
Hero Member

Prívlač

Zobraziť profil
« Odpoveď #76 kedy: 12. Február 2011, 20:47:16 »

radsej chod polovat na zver tam nemas co odtrhnut Smiech Smiech Smiech Smiech   
Dzono preto nie som polovnikom lebo tam nemozes si popestovat zver v rukach ako pri rybacke a pustit ju nech zije dalej!Ja polovacku vtomto neuznavam a ak je tu niekto polovnik tak sa ospravedlnujem ale ako niete ja som za darovanie zivota a nie za smrt!!!!
Zaznamenané
džony
Hosť
« Odpoveď #77 kedy: 12. Február 2011, 20:51:08 »

tak poluj zo slepimi nabojmi  ked zbadas zver vystrel  a neublizis,zver utece

mozno su tie tvoje miesta take horuce ze ti prepalia siloooooon Smiech Smiech Smiech Smiech a tam bude ten hacik  preco tolko trhas Mrknutie
Zaznamenané
Matus-SumoTeam
Hero Member

Prívlač

Zobraziť profil
« Odpoveď #78 kedy: 12. Február 2011, 20:55:34 »

tak poluj zo slepimi nabojmi  ked zbadas zver vystrel  a neublizis,zver utece

mozno su tie tvoje miesta take horuce ze ti prepalia siloooooon Smiech Smiech Smiech Smiech a tam bude ten hacik  preco tolko trhas Mrknutie
Tak priznam sa su horuce ale snuru neprepalia!A kde chytame zubace sa tiez trha skoro na kazdy 3nahod a vidis ake zubace mam stade!Okrem mna a brata nik este nechytil take velke zubace na privlac!Vsetci ich chytaju na somariny ako je kukurica a kostnak!
Zaznamenané
džony
Hosť
« Odpoveď #79 kedy: 12. Február 2011, 21:02:25 »

prekazka je utocisko aj ja chytam iba na takych miestach a iba na riekach  jazera vynechavam aj ked tento rok vyskusam nejake
Zaznamenané
Matus-SumoTeam
Hero Member

Prívlač

Zobraziť profil
« Odpoveď #80 kedy: 12. Február 2011, 21:03:45 »

prekazka je utocisko aj ja chytam iba na takych miestach a iba na riekach  jazera vynechavam aj ked tento rok vyskusam nejake
Tak kde som trhal plandavky to bol HRON a kde chodim na zubace je priehrada!Ale ja hladam take taske miesta!
Zaznamenané
oreno
Hero Member
Príspevkov: 2 941

Zobraziť profil
« Odpoveď #81 kedy: 12. Február 2011, 21:08:24 »

neverim ze mines 80  plandaviek  za 3 mesiace   Gúľam očami       co  hadzes do lesa  Smiech Smiech

ja chytam nekedy aj 5 rybaciek bez akejkolvek straty
Dzono ja chytam v dost taskom terene a chytam z brehu a na velku vzdialenost tak preto stracam tolko nastrah!Ale co uz mozno tento rok budem odmeneny uspechom tolku stratu! Úšklabok
Matuš (a všetci ostatní), teraz si neviem rýchlo spomenúť firmu ani neviem vyhľadať, ale existujú plandy s takým prešpekulovaným systémom, že trojhák je akoby schovaný akoby v ochrannej klietke, až kým ho neatakuje ryba. Nemyslým tie jednodúché drôtiky k hrotom čo býva aj na jigových háčikoch, toto je prešpekulovanejšie.

Dávam úlohu
, kto prvý najde je macher-snorič Smiech

úprava: niečo mi hovorí, že ABU ... alebo niečo zo Škandinávie
« Posledná zmena: 12. Február 2011, 21:12:28 od oreno » Zaznamenané
Matus-SumoTeam
Hero Member

Prívlač

Zobraziť profil
« Odpoveď #82 kedy: 12. Február 2011, 21:21:10 »

neverim ze mines 80  plandaviek  za 3 mesiace   Gúľam očami       co  hadzes do lesa  Smiech Smiech

ja chytam nekedy aj 5 rybaciek bez akejkolvek straty
Dzono ja chytam v dost taskom terene a chytam z brehu a na velku vzdialenost tak preto stracam tolko nastrah!Ale co uz mozno tento rok budem odmeneny uspechom tolku stratu! Úšklabok
Matuš (a všetci ostatní), teraz si neviem rýchlo spomenúť firmu ani neviem vyhľadať, ale existujú plandy s takým prešpekulovaným systémom, že trojhák je akoby schovaný akoby v ochrannej klietke, až kým ho neatakuje ryba. Nemyslým tie jednodúché drôtiky k hrotom čo býva aj na jigových háčikoch, toto je prešpekulovanejšie.

Dávam úlohu
, kto prvý najde je macher-snorič Smiech

úprava: niečo mi hovorí, že ABU ... alebo niečo zo Škandinávie
Pokusim sa pohladat nieco take ja som uz nad niecim spekuloval ale to si nechavam zatial pre seba ked to bude fungovat tak to zavesim na net!!!!
Zaznamenané
Matus-SumoTeam
Hero Member

Prívlač

Zobraziť profil
« Odpoveď #83 kedy: 12. Február 2011, 21:26:07 »

Mam tu nieco zaujimave pre vas sumčiari!!!!

Zaznamenané
Oki
Hero Member
Príspevkov: 6 022

Zobraziť profil
« Odpoveď #84 kedy: 12. Február 2011, 21:34:56 »

Normalny Owner 3hak a spravit na to tu ochranu. Sumec pri utoku to stlaci jednoducho. Ja mam nejake sprostosti spravene z 50ky silonu ale to na stuky. Na sumca mozes pouzit v pohode aj 70ku silon ako ochranu. Zajtra vlozim foto.
Zaznamenané
Matus-SumoTeam
Hero Member

Prívlač

Zobraziť profil
« Odpoveď #85 kedy: 12. Február 2011, 21:39:22 »

Normalny Owner 3hak a spravit na to tu ochranu. Sumec pri utoku to stlaci jednoducho. Ja mam nejake sprostosti spravene z 50ky silonu ale to na stuky. Na sumca mozes pouzit v pohode aj 70ku silon ako ochranu. Zajtra vlozim foto.
Dobre teda pozrem si to lebo aj ja mam uz nejaku predstavu ako to spravit ale rad sa poucim!
Zaznamenané
PEPO
Hero Member
Príspevkov: 5 669

Zobraziť profil
« Odpoveď #86 kedy: 28. Jún 2011, 14:31:00 »

Cakal som a stále nič Neviem čo si myslieť/Nerozhodný Neviem čo si myslieť/NerozhodnýNeviem čo si myslieť/Nerozhodný Neviem čo si myslieť/Nerozhodný Neviem čo si myslieť/Nerozhodný Neviem čo si myslieť/Nerozhodný
Tak by to malo vypadať nejak takto a to isté platí aj pri trojhákoch Mrknutie

Zručný si,tak si nacínuj na každý trojhák drôtik a vystačíš si aj s 1/3 z toho arzenálu Mrknutie
Zaznamenané

Furt pri Vode-Co bůh spojil, člověk nerozdělí. Co já rozebral, ani bůh nedá dohromady.
Oki
Hero Member
Príspevkov: 6 022

Zobraziť profil
« Odpoveď #87 kedy: 28. Jún 2011, 19:01:05 »

Jaaj PEPO kurna som aj zabudol. Nuz ano presne o toto sa jedna.
Zaznamenané
Lagun22
Hero Member
Príspevkov: 5 504

Zobraziť profil
« Odpoveď #88 kedy: 28. Jún 2011, 20:56:25 »

Chlopi aký drôtik? Mäkší, tvrdší? Al, zelezo? Pružinový? Čo???
Zaznamenané
PEPO
Hero Member
Príspevkov: 5 669

Zobraziť profil
« Odpoveď #89 kedy: 28. Jún 2011, 21:00:32 »

Najlepší je pružný-ide o to aby sa po zatlačení vrátil na svoje pôvodné miesto Mrknutie Mrknutie a nemusel si to furt popravovať Mrknutie
Zaznamenané

Furt pri Vode-Co bůh spojil, člověk nerozdělí. Co já rozebral, ani bůh nedá dohromady.
Strán: 1 ... 4 5 [6] 7 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk