AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

14.10.2019 22:14:15

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 124 príspevkov v 1 828 tém od 1 816 užívateľov
Najnovší užívateľ: skmareksk
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - kapor
| |-+  Kaprárina
| | |-+  REVÍRY
| | | |-+  DOMÁCE REVÍRY
| | | | |-+  1-1180-1-1 Štrkovisko Zlaté piesky (Bratislava 2)
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 ... 8 9 [10] Tlačiť
Autor Téma: 1-1180-1-1 Štrkovisko Zlaté piesky (Bratislava 2)  (Prečítané 28077 krát)
DonPEPE
Hero Member
Príspevkov: 1 747

Zlý deň na rybách je lepší ako dobrý deň v práci.

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #135 kedy: 16. November 2014, 11:43:40 »

Modra a cierna sa da chytat v pohode ked nie je teplo a nie su tam tulene, problem je ze tam takmer nutne potrebujes vyvazat lebo su tam strasne jamy. Zlta je zabahnene, v lete tam v horucavach asi moc ryb nebude ked to kvasi. Kazdopadne si myslim ze na zlatych pieskoch moc kapitalnych ryb nie je, je to taka vana na nasadaky. Dalsi problem su tie odpadky, 2/3 brehov su smetisko.

Kapriky okolo10kg tam su v hojnom pocte a ruske torpeda ani nehovorim. Ale mozno mame rozdielny pohlad na to co je kapitalna ryba  Mrknutie
Skor je problem, ze su tam natahane lana, takze trhacka. Treba mat cln.
Zaznamenané

Majko77
Hosť
« Odpoveď #136 kedy: 16. November 2014, 18:21:47 »

DonPepe tie lana su kde natahane?Skus mi to priblizit podla tej mapky ak sa da.diki
Zaznamenané
DonPEPE
Hero Member
Príspevkov: 1 747

Zlý deň na rybách je lepší ako dobrý deň v práci.

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #137 kedy: 16. November 2014, 18:33:00 »

DonPepe tie lana su kde natahane?Skus mi to priblizit podla tej mapky ak sa da.diki

Ako máš tú čiernu čiaru, tak cca. 200m od ostrova vpravo sú natiahnuté 20m od brehu.
Zaznamenané

Palusko
Hero Member
Príspevkov: 963

Zobraziť profil
« Odpoveď #138 kedy: 16. November 2014, 19:20:10 »

Modra a cierna sa da chytat v pohode ked nie je teplo a nie su tam tulene, problem je ze tam takmer nutne potrebujes vyvazat lebo su tam strasne jamy. Zlta je zabahnene, v lete tam v horucavach asi moc ryb nebude ked to kvasi. Kazdopadne si myslim ze na zlatych pieskoch moc kapitalnych ryb nie je, je to taka vana na nasadaky. Dalsi problem su tie odpadky, 2/3 brehov su smetisko.

Kapriky okolo10kg tam su v hojnom pocte a ruske torpeda ani nehovorim. Ale mozno mame rozdielny pohlad na to co je kapitalna ryba  Mrknutie
Skor je problem, ze su tam natahane lana, takze trhacka. Treba mat cln.

No tych 10kg kuskov tam par bude, ale na tak velku plochu je tam prilis velky nepomer k mladym kaprom do 3 kil. O amuroch som uz co to pocul, mozno vdaka tomu ze su tam chap. Osobne som nejakeho extra jedinca nevidel, ale chodim tam max 5x za rok, hlavne na zaciatku sezony.
Zaznamenané
Majko77
Hosť
« Odpoveď #139 kedy: 22. November 2014, 15:51:41 »

Ako máš tú čiernu čiaru, tak cca. 200m od ostrova vpravo sú natiahnuté 20m od brehu.

Diki
Zaznamenané
ralf77
Full Member
Príspevkov: 115

Zobraziť profil
« Odpoveď #140 kedy: 08. Február 2015, 14:42:02 »

Vraj tam majú vybudovať ďalší vlek pre lyžiarov!!!!!!

Zaznamenané
vladoj
Hero Member
Príspevkov: 1 222

Zobraziť profil
« Odpoveď #141 kedy: 13. Marec 2015, 15:57:52 »

Tak a mame za sebou tri dni počasie bolo hm  Plač  ale podarilo sa dva kapriky cca 50-55cm nic moc ale na prvý krát tohto roku rybky zabrali na jednu guličku mikbaits tigre semienko , včera o 20.48 bolo aj na polnočný pomaranč ale uz sa potom neozval , škoda keby sa mohlo dlhšie co by to povedalo .
Zaznamenané
gotta
Jr. Member
**
Príspevkov: 91

Zobraziť profil
« Odpoveď #142 kedy: 15. Marec 2015, 19:54:05 »

v piatok 13. som trafil hejno nasadakov: 19 zaberov, 12 ks vonku. doobeda ani pip, tak som zvesil gule, nahodil umelu kuku s bonduelkou, chilli metodak k tomu a od jednej do siestej som sa nezastavil, trikrat som mal dvojzaber, aj preto mi ich tolko popadalo. vsetko na nahod, takto intenzivne som si na zlatych este nezachytal, nieto este cez zimu v seststupnovej vode...
Zaznamenané
vladoj
Hero Member
Príspevkov: 1 222

Zobraziť profil
« Odpoveď #143 kedy: 15. Marec 2015, 20:07:01 »

No pekne tak aspon tebe sa zadarilo
« Posledná zmena: 16. Marec 2015, 16:11:03 od Jaro-moderátor » Zaznamenané
ralf77
Full Member
Príspevkov: 115

Zobraziť profil
« Odpoveď #144 kedy: 22. Máj 2016, 10:12:29 »

Ako Vám to ide na Zlatých?, väčšinou malé násady...... Šok
Zaznamenané
Strán: 1 ... 8 9 [10] Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk