AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

14.10.2019 23:29:55

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 124 príspevkov v 1 828 tém od 1 816 užívateľov
Najnovší užívateľ: skmareksk
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - kapor
| |-+  Kaprárina
| | |-+  REVÍRY
| | | |-+  SÚKROMNÉ REVÍRY
| | | | |-+  Kamenný Most
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 ... 3 4 [5] Tlačiť
Autor Téma: Kamenný Most  (Prečítané 16564 krát)
andrei11
Hero Member
Príspevkov: 3 849

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #60 kedy: 09. September 2014, 19:49:55 »

ahojte. co sa vam na tomto rybniku osvedcilo? aka nastraha a co prichut?

mam odpoved, ktoru asi necakas Smiech najlepsie fungovali 2 kostaky na maly hacik a plavacik. nachytal som kopec mini karasov. inak sme mali 3 kaprikov za 3 dni, nastraha nehra ulohu....
Zaznamenané

Ak by ste mali chut a cas precitat si nieco o rybacke, navstivte moj blog >> http://mojlovryb.wordpress.com/
pepe2973
Newbie
*
Príspevkov: 48

Zobraziť profil
« Odpoveď #61 kedy: 09. September 2014, 20:59:29 »

Zdravim,
Trošku prispejem  aj ja do tejto témy.Bol som na tejto vode v auguste 5 dni. Konkrétne na chatke č. 6.Pred našou chatkou bolo veľmi málo miesta na chytanie.Presondovali sme to aj markerom a môžem spokojne povedať,že viac na túto vodu nepôjdem!!! Hluk,málo miesta na chytanie a veľmi,veľmi smradľavý  sediment..Aktivita rýb bola minimálna a mohli sme sa aj potentovať..Za 5 dni sa na jazere chytila jedna 12 .Kapríky cca 50-60 cm brali,ale najlepšia nástraha bola sladká kukurica..
Takže môj záver..Zbytočne zabitý drahocenný čas .a samozrejme aj financie! Na SK je veľa súkromakov kde si človek zachytá.
Ubytovanie suprove ,ale voda špinavá ,smradlavá.
Zaznamenané
Adam1605
Newbie
*
Príspevkov: 8

Zobraziť profil
« Odpoveď #62 kedy: 10. September 2014, 19:26:57 »

ej teda cakal som vselico ale toto nie Smiech. no co uz teda tak budem skusat lebo uz mam dovolenku a partiu zohnanu.
Zaznamenané
carper
Hero Member
Príspevkov: 2 121

Zobraziť profil
« Odpoveď #63 kedy: 05. December 2014, 10:37:41 »

Zdravim,
Trošku prispejem  aj ja do tejto témy.Bol som na tejto vode v auguste 5 dni. Konkrétne na chatke č. 6.Pred našou chatkou bolo veľmi málo miesta na chytanie.Presondovali sme to aj markerom a môžem spokojne povedať,že viac na túto vodu nepôjdem!!! Hluk,málo miesta na chytanie a veľmi,veľmi smradľavý  sediment..Aktivita rýb bola minimálna a mohli sme sa aj potentovať..Za 5 dni sa na jazere chytila jedna 12 .Kapríky cca 50-60 cm brali,ale najlepšia nástraha bola sladká kukurica..
Takže môj záver..Zbytočne zabitý drahocenný čas .a samozrejme aj financie! Na SK je veľa súkromakov kde si človek zachytá.
Ubytovanie suprove ,ale voda špinavá ,smradlavá.
Ked je rybačka dôležitejšia ako komfort,treba tam ísť skôr,nie v auguste.
« Posledná zmena: 17. Marec 2015, 14:37:17 od Jaro-moderátor » Zaznamenané

Chyť & pusť
V.pindes
Newbie
*
Príspevkov: 2

Zobraziť profil
« Odpoveď #64 kedy: 14. Jún 2015, 09:29:25 »

Nazdar páni,
idem sem chytať v júly na chatku č.2...viete mi dať nejaké tipy alebo rady?
diky
Zaznamenané
Miro_SV
Newbie
*
Príspevkov: 20

Zobraziť profil
« Odpoveď #65 kedy: 27. Apríl 2017, 19:52:55 »

Zdravim, ideme v maji na chatu c.4 vie dat niekto nieake rady?

Dakujem
Zaznamenané
tomasiz
Newbie
*
Príspevkov: 5

Zobraziť profil
« Odpoveď #66 kedy: 04. Jún 2017, 23:00:21 »

Aké máte skúsenosti s touto vodou? Aké nástrahy sa Vám osvedčili?Pripadne neviete či sa da požičať čln?
Zaznamenané
carper
Hero Member
Príspevkov: 2 121

Zobraziť profil
« Odpoveď #67 kedy: 05. Jún 2017, 09:50:38 »

čln ani neni treba,chytá sa 50-60m max.
Zaznamenané

Chyť & pusť
tomasiz
Newbie
*
Príspevkov: 5

Zobraziť profil
« Odpoveď #68 kedy: 07. Jún 2017, 23:45:37 »

Ďakujem 🙂A s návnadami je to ako na čo sa oplatí skúsiť?
Zaznamenané
andrei11
Hero Member
Príspevkov: 3 849

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #69 kedy: 08. Jún 2017, 08:03:58 »

Ďakujem 🙂A s návnadami je to ako na čo sa oplatí skúsiť?

ja som mal za 3 dní jedinu rybu na chod rig a ananásovú popku
Zaznamenané

Ak by ste mali chut a cas precitat si nieco o rybacke, navstivte moj blog >> http://mojlovryb.wordpress.com/
Strán: 1 ... 3 4 [5] Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk