AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

20.07.2019 05:43:42

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 064 príspevkov v 1 826 tém od 1 800 užívateľov
Najnovší užívateľ: sarataylor
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - plávaná
| |-+  Plávaná
| | |-+  VÝSTROJ A POMÔCKY PRI LOVE
| | | |-+  Navijaky
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 2 [3] Tlačiť
Autor Téma: Navijaky  (Prečítané 6352 krát)
marek30
Newbie
*
Príspevkov: 38

Zobraziť profil
« Odpoveď #30 kedy: 04. Máj 2014, 12:55:10 »

Tak ktory na plavacik?
 Shimano Catana @ Mitchell Avocet
Zaznamenané
Miga
Hero Member
Príspevkov: 3 101

Zobraziť profil
« Odpoveď #31 kedy: 04. Máj 2014, 13:48:13 »

na plavak je to jedno, to zvladne hociktorí navi, ale avocet ma podla mna lepsiu brzdu mam golda, ale aj silver rada je dobra ma ju kamos
Zaznamenané

Kde Miga nespadol do vody, tam akoby na rybách ani nebol Smiech
Palusko
Hero Member
Príspevkov: 963

Zobraziť profil
« Odpoveď #32 kedy: 04. Máj 2014, 14:41:00 »

Tiez si myslim ze na plavanu to mas uplne fuk, snad by som volil co najlahsi. Inak catana je uplny lowend, jeden mam ale pouzivam to uz fakt ked neviem co so sebou tak chytam plotice na lahku plavanu a ine navijaky mam naviazane. Prve ako tak dobre shimano je exage a aj to je este plastak.
Zaznamenané
marek30
Newbie
*

Zobraziť profil
« Odpoveď #33 kedy: 04. Máj 2014, 16:14:55 »

Tiez si myslim ze na plavanu to mas uplne fuk, snad by som volil co najlahsi. Inak catana je uplny lowend, jeden mam ale pouzivam to uz fakt ked neviem co so sebou tak chytam plotice na lahku plavanu a ine navijaky mam naviazane. Prve ako tak dobre shimano je exage a aj to je este plastak.
Tak radsej Mitchell Avocet Gold III?
Zaznamenané
Miga
Hero Member
Príspevkov: 3 101

Zobraziť profil
« Odpoveď #34 kedy: 04. Máj 2014, 16:27:24 »

za cenu ako pozadujes nedosanes kovovy navijak, stacil by aj silver na plavanu...rozdiel je asi len v pocte lozisk medzi nim a goldom... este dost chvali spro passion vyraba sa aj v match verzii...je to klon ryobi ecusima akurat je o polovicu lacnejsi, ja na plavanu by som si zobral avocet silver s kludom
Zaznamenané

Kde Miga nespadol do vody, tam akoby na rybách ani nebol Smiech
marek30
Newbie
*

Zobraziť profil
« Odpoveď #35 kedy: 08. Máj 2014, 18:40:29 »

Ma niekto skusenost s navijakom tica-scrambler-st3500?
Zaznamenané
johny999
Sr. Member
Príspevkov: 389

Zobraziť profil
« Odpoveď #36 kedy: 08. Máj 2014, 19:06:41 »

Ja by som ti radil ešte navijak Shakespeare Mach 3 FD 40. Úsmev
Zaznamenané
Strán: 1 2 [3] Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk