AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

23.07.2019 02:34:17

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 066 príspevkov v 1 826 tém od 1 800 užívateľov
Najnovší užívateľ: sarataylor
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - kapor
| |-+  Kaprárina
| | |-+  ARCHÍV
| | | |-+  Aká bola kaprárska sezóna 2010 ?
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 2 [3] Tlačiť
Autor Téma: Aká bola kaprárska sezóna 2010 ?  (Prečítané 8498 krát)
Oto
Sr. Member
Príspevkov: 472

Zobraziť profil
« Odpoveď #30 kedy: 13. Január 2011, 17:55:27 »

sezonu 2010 som mal o 100% lepsiu ako 2009.
aj ked v roku 2010 mal som ciel ktory sa mi nesplnil, ciel čisto hmotnostny..
no osud mi doprial asi viac ako len toho vytuženeho kapra.
našial som super partaka ktory ma naucil vela o chytani peknych kaprov. stravil som 70 rybarskych vychadzok a spolu 18 noci v krasnej prirode so super ludmi. rozširil kaprarske vedomosti každym smerom, spravil si jasno v montaži, našiel na tejto vode fungujuce gule. a ako bonus sa mi podarilo presvedčit priatelku že je štastna že mi tak trocha z kaprov "zadrbava"  Úšklabok
som spokojny a tešim sa na tento rok, lebo viem , že bude znova lepši ako ten pred nim.. tak Vyvalujem oči! Super!
Zaznamenané

Hovoriť pravdu má neobyčajné výhody. Človek si nemusí pamätať, čo kedy povedal.
(Maurice Chevalier)
tomibreak
Full Member
Príspevkov: 161

Zobraziť profil
« Odpoveď #31 kedy: 13. Január 2011, 19:11:09 »

No moja sezona bola s tych slabsich a to doslovne...pri vode som bol iba 37x,iba jedna 3 dnova a dve 2 dnove vypravy....naj..kapor 11kg....ale  opat som bohatsi o nove skusenosti,poznatky a hlavne sa uz tesim na tuto dalsiu sezonu,pretoze uz teraz mam velke plany,ktore sa mi dufam podari aspon scasti naplnit...pretoze minuly rok bola na prvom mieste rodina a moj teraz uz skoro rocny syncek  Úšklabok
Zaznamenané

chyt a pust
MAROS_KOMAR
Newbie
*
Príspevkov: 13

Zobraziť profil
« Odpoveď #32 kedy: 27. Február 2011, 11:45:40 »

moja sezóna bola dobra  rýb ani vychádzok  nebolo veľa  ale vyrovnalo sa to tým že som si na rybách nádherne oddýchol
Zaznamenané
Martin Damašek
Hero Member
Príspevkov: 2 076

Zobraziť profil
« Odpoveď #33 kedy: 27. Február 2011, 11:48:21 »

Chodím chytať hlavne na Moravu (2- 1340) a sezóna 2010 bola pre mňa katostrofálna. Z cca 35 vychádzok som mal len 2 zábery od kapra, pri čom sa mi jeden kapor vyrezal a jeden bol 55 cm dorastenec. No najväčším problémom bol neustálený vodný stav. Veď jeden deň mala Morava cca 2 metre a na ďalší deň stúpla aj o meter a mal som miesto pod vodou. Toto sa mi stalo cca 5-6 krát :/ dokonca mi prúd odniesol aj nejakú tú výbavyčku, čo som nestihol odniesť domov  Úšklabok
Zaznamenané

čas strávený na rybách sa neráta do života
Sampus
Hero Member
Príspevkov: 679

Kaprari vsetkych krajin spojte sa

Zobraziť profil
« Odpoveď #34 kedy: 06. Marec 2011, 23:51:08 »

Jedna zo slabsich sezon,hned prva rybacka nam krachla(kamosova manzelka bola operovana).Potom mi vyskocila platnicka mesiac som chodil po neurologoch.Vybuchli sme na Kralovej kde sme nedokazali chytit kapra cez 60 cm,za tyzden lovu.Posledna viac dnova vyprava na Maru posledny oktobrovy tyzden bez ryby.Kam sme prisli tam sme zmokli a na mnohe vody sme sa kvoli zaplavam ani nedostali.
Zaznamenané

Sam
Strán: 1 2 [3] Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk