AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

23.07.2019 03:30:30

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 066 príspevkov v 1 826 tém od 1 800 užívateľov
Najnovší užívateľ: sarataylor
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - kapor
| |-+  Kaprárina
| | |-+  ARCHÍV
| | | |-+  Aká bola kaprárska sezóna 2010 ?
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: [1] 2 3 Tlačiť
Autor Téma: Aká bola kaprárska sezóna 2010 ?  (Prečítané 8501 krát)
Vydra
Hero Member
Príspevkov: 515

CT Gemer

Zobraziť profil
« kedy: 09. December 2010, 20:45:02 »

Bilancujme  sezónu  2010
« Posledná zmena: 09. December 2010, 21:48:49 od Jaro - moderátor » Zaznamenané
Stanislav Vladimir
Hosť
« Odpoveď #1 kedy: 09. December 2010, 23:46:43 »

Oproti roku 2009 ,kedy som bol na rybách  5 mesiacov v podstate v kuse ,bola sezóna 2010 katastrofálna.Bol som na rybačke len14 dní a od kaprov som dostal riadne na banjo.Zavinil som si to sám,pretože som absolutne nezvládol výmenu olova za kameň.Budúci rok sa polepším.
Zaznamenané
Longi
Hero Member
Príspevkov: 2 268

Zobraziť profil
« Odpoveď #2 kedy: 10. December 2010, 00:06:29 »

...no, tá bola bohová Mrknutie...

Zaznamenané
miro
Hero Member
Príspevkov: 640

Zobraziť profil
« Odpoveď #3 kedy: 10. December 2010, 09:29:49 »

Veľa roboty v naj lepšom maródka skoro 4 týždňe pár utopených vecí ale aj tak celkom slušne ,jedny preteky24h jedno prvé miesto,tri týždňové výpravy ktoré dopadli čo do počtu rýb tiež celkom dobre ,mrzí ma krásny šupi ktorého sme stratili zlou súhrou s parťákom v člne.Vo výbere nástrah ma prekvapila SK-30 a Krab -Kril.Rybačka je aj o vedomostiach a toto fórum má svoju kvalitu a určite má zásluhy pri bilancovaní roku 2010.Petrov zdar.
« Posledná zmena: 10. December 2010, 09:39:24 od miro » Zaznamenané
carper
Hero Member
Príspevkov: 2 125

Zobraziť profil
« Odpoveď #4 kedy: 10. December 2010, 10:12:25 »

Ja mam za sebou tú najhoršiu sezónu čo pamätá.Mal som výpravu bez jediného kapra,čo sa stáva málokedy.Na dve plánované som nešiel vobec.Mal som hodne malých kaprov pod 10 kg. Najväčší kapor tento rok bol 14,5 kg z novoobjavenej  Szálky(maďarsko).
« Posledná zmena: 10. December 2010, 10:21:43 od carper » Zaznamenané

Chyť & pusť
Tono
Sr. Member
Príspevkov: 469

Zobraziť profil
« Odpoveď #5 kedy: 10. December 2010, 10:24:13 »

Tuto sezonu hodnotim uspesne....bez ryby som ostal dvakrat,a to v aprili na studenom ipli,a potom v novembri na domacej vode....
4krat som sa dostal nad 10kg,co ma tesi.... Mrknutie  bol som spokojny s mojimi montazami, gulkami od karciho.....do buducej sezony sa budem zameriavat na vyber vhodneho pocasia,a nie vhodneho terminu pre mna !! dalej sa chcem venovat podstatne vacsim vodam,ake som navstevoval doteraz,pretoze ak chcem prechadzat cez 13,14kg, inak sa robit neda..... Mrknutie
Zaznamenané

Nezvyčajné postupy prinášajú nezvyčajné ryby....
GarantBaits team
lukass456
Hero Member
Príspevkov: 1 032

Fuck The World - Go Fishing

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #6 kedy: 10. December 2010, 10:35:15 »

ja som tohto roku spokojný síce menej vychádzok ale krajšie ryby -predsavzatie do nového roku 18+ VN-Nenince tento rok mi spadol s pred podberáka-nevadí bude na rok
Zaznamenané

Matus Gorej
Hero Member
Príspevkov: 575

Zobraziť profil
« Odpoveď #7 kedy: 10. December 2010, 14:55:44 »

Jedno slovo Katastrofa  Plač
Zaznamenané
Wodnik
Hero Member
Príspevkov: 2 568

Zobraziť profil
« Odpoveď #8 kedy: 10. December 2010, 14:59:35 »

Ja som so sezonou nadmieru spokojny za celu sezonu len jedina rybacka kedy sa mi nic nepodarilo chytit a to na jar na ipli. Prekonal som si osobak na boilies a nasiel som si znacku ktorej verim. takze verim ze 2011 bude minimalne taka ista ako tato Úsmev
Zaznamenané

Prisiel som, videl som, ulovil som a pouzil Lastiu
carperko
Hosť
« Odpoveď #9 kedy: 10. December 2010, 15:06:48 »

úplná spokojnosť na tento rok Úsmev mrzí ma len jedna 10-dňová rybačka, na ktorej som všetky pekné ryby od....l.
Zaznamenané
džony
Hosť
« Odpoveď #10 kedy: 10. December 2010, 16:21:17 »

BOLA SUPER AZ NA NEJAKE MALICKOSTI   Z  LEJAKMI Smiech  ALE AJ TAK DAVAM JEDNOTKU
Zaznamenané
designed
Hosť
« Odpoveď #11 kedy: 10. December 2010, 16:30:06 »

tak jak vravi dzony Mrknutie
vsetko super, okey.. az na tie prietrze mracien a veterne smrste Smiech
jaaaj a neustale povodne, ach jo...
Zaznamenané
Jaro - moderator
Hosť
« Odpoveď #12 kedy: 10. December 2010, 19:52:17 »

...NAJHORŠIA akú pamätám... /zväzovky aj Maďarsko /menšie súkromáky/  Neviem čo si myslieť/Nerozhodný
Zaznamenané
pista PO
Hero Member
Príspevkov: 545

Zobraziť profil
« Odpoveď #13 kedy: 10. December 2010, 20:08:58 »

ok sezóna  Úšklabok .... začala registráciou na tomto fore a pokračovalo to kúpou novej kaprárskej výbavy a veľa, veľa, veľa jedinečných informácií ktoré boli ziskané z tohto fóra samozrejme od Vás, premenené na moju najúspešnejšiu sezónu v živote, čomu ďakujem všetkým Vám čo ste mi v tom pomohli ... poskúšal som Charlieho boilie, Garantbaits, Starbaits mal som kopec krásnych rybačiek.... novy osobak... až na tie zaplavy, ktoré zmenili - postihli všetky revíri, ktoré mám v okolici .... ale všetko zlé je na niečo dobré... uvidíme čo prinesie nová sezóna..... Vyvalujem oči! Super!
Zaznamenané
Carpi76
Sr. Member
Príspevkov: 386

Zobraziť profil
« Odpoveď #14 kedy: 10. December 2010, 20:19:29 »

Ja som v podstate spokojny,v Madarsku som zachytal pomerne dobre,na mojej oblubenej vode ktora bola poriadne postihnuta povodnami som chytil par kaprov nad 10kg,naj ulovok mal 14kg,boli nejake kapre nad 10kg na mensej miestnej vode,gule od Mikbaits a CC Moore fungovali skvele... na tych par 2-4 dnovych vyprav to nebolo az take zle...akurat ma mrzi ze nas znovu vyskolil jarny Ipel a nespravili sme zaber...dufam ze buduci rok bude lepsi Smiech Smiech Smiech
Zaznamenané
Strán: [1] 2 3 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk