AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

14.11.2019 05:40:08

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 181 príspevkov v 1 829 tém od 1 824 užívateľov
Najnovší užívateľ: RiVU
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - rôzne
| |-+  Voľné témy
| | |-+  AKTIVITY NA FÓRE
| | | |-+  Koho si na fóre neprajeme???
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: [1] 2 3 Tlačiť
Autor Téma: Koho si na fóre neprajeme???  (Prečítané 6031 krát)
Jaro - moderator
Hosť
« kedy: 05. December 2010, 11:56:53 »

Stačí nadhodiť meno užívateľa, ktorý nie je pre toto fórum prínosom. Následne bude nastavená anonymná anketa, v ktorej sa rozhodne o tom, či konkrétny užívateľ zostane užívateľom na tomto fóre alebo bude vykázaný /zakázaný prístup/.
Zaznamenané
Longi
Hero Member
Príspevkov: 2 268

Zobraziť profil
« Odpoveď #1 kedy: 05. December 2010, 12:15:09 »

...a ktoré meno, čo bolo predtým, potom alebo teraz? Mrknutie...
Zaznamenané
Jaro - moderator
Hosť
« Odpoveď #2 kedy: 05. December 2010, 12:18:32 »

...furt aktuálne... Mrknutie ...môžeme dať aj trest menší, napr. zakázať užívateľovi prispievať na dobu 30 dní a pod... Neviem čo si myslieť/Nerozhodný
Zaznamenané
Iwo
Hero Member
Príspevkov: 4 665

Zobraziť profil
« Odpoveď #3 kedy: 05. December 2010, 12:33:44 »

Jaro ale toto nwm ci sa bude volakomu pacit ked mu to spravis  Neviem čo si myslieť/Nerozhodný .
To by mohla byt negativna reklama aj  Mrknutie
Zaznamenané

Jaro - moderator
Hosť
« Odpoveď #4 kedy: 05. December 2010, 12:41:25 »

... hlas ľudu,hlas boží... určite nie je nikomu príjemné ak ho druhý ohovára,obťažuje,poburuje,podnecuje nenávisť a závisť,robí si z neho srandičky a pod. ...je jedno, či užívateľ má 13 alebo 103... chcem ľudí motivovať k tomu, aby si vážili túto komunitu a nerobili si z nej "vtípky"... Neviem čo si myslieť/Nerozhodný

...na úvod by hádam stačil zákaz príspevkov napr. po dobu 30 dní a keď to užívateľovi nepomôže /opakovanie ankety/ zákaz bude pre neho trvalý Neviem čo si myslieť/Nerozhodný... za ten čas bude sedieť na "trestnej lavici" a po odpykaní trestu /30dní/ môže fungovať ďalej... Mrknutie

nie je to osobné, snáď to pomôže a ak nie sorry,fórum pôjde ďalej a zbaví sa nechcených na ich vlastnú škodu ... Vyvalujem oči! Super!
Zaznamenané
Iwo
Hero Member
Príspevkov: 4 665

Zobraziť profil
« Odpoveď #5 kedy: 05. December 2010, 12:48:12 »

Ale obavam sa ze tu taky clovek akeho si opisal tu hadam neni ale keby som nejakeho stretol co dufam ze nestretnem tak ti dam vediet  Mrknutie
Zaznamenané

Richard
Hero Member
Príspevkov: 2 537

Zobraziť profil
« Odpoveď #6 kedy: 05. December 2010, 14:15:02 »

Jaro podľa mňa to nie je najlepší nápad, bol by som skôr za to aby pri registrácii musel dotyčný uviesť všetky svoje údaje, hlavne meno, adresu a nemohol sa skrývať za nick. Sám si spomínal, že sú tu taký čo majú viacej nickov a pod jedným vystupujú seriózne a ďalšie využívajú len na podpichovanie a ohováranie! Toto by bola najlepšia cesta k odstráneniu anonymity podporujúcej takéto správanie. Gúľam očami Čo komu hovorí nick Lacike41 s holou babou, klikneš si na nick a dokopy o dotyčnom nič nevieš. Ja som si svoje povedal a aj od pánov zo SRZ Michalovce za svoje tvrdenie o pretekoch / za ktorým si stále stojím/ už dostal aj vyžrať ale buď si chlap a musíš rátať aj s následkymi svojho počínania alebo pal do riti!
Zaznamenané
Jaro - moderator
Hosť
« Odpoveď #7 kedy: 05. December 2010, 14:19:34 »

Jaro podľa mňa to nie je najlepší nápad, bol by som skôr za to aby pri registrácii musel dotyčný uviesť všetky svoje údaje, hlavne meno, adresu a nemohol sa skrývať za nick. Sám si spomínal, že sú tu taký čo majú viacej nickov a pod jedným vystupujú seriózne a ďalšie využívajú len na podpichovanie a ohováranie! Toto by bola najlepšia cesta k odstráneniu anonymity podporujúcej takéto správanie. Gúľam očami Čo komu hovorí nick Lacike41 s holou babou, klikneš si na nick a dokopy o dotyčnom nič nevieš. Ja som si svoje povedal a aj od pánov zo SRZ Michalovce za svoje tvrdenie o pretekoch / za ktorým si stále stojím/ už dostal aj vyžrať ale buď si chlap a musíš rátať aj s následkymi svojho počínania alebo pal do riti!
...o.k. okolo fóra sa chystajú aj tak zmeny - bol to iba nápad,návrh... Nepoviem nič
Zaznamenané
oreno
Hero Member
Príspevkov: 2 941

Zobraziť profil
« Odpoveď #8 kedy: 05. December 2010, 14:53:51 »

Stačí nadhodiť meno užívateľa, ktorý nie je pre toto fórum prínosom. Následne bude nastavená anonymná anketa, v ktorej sa rozhodne o tom, či konkrétny užívateľ zostane užívateľom na tomto fóre alebo bude vykázaný /zakázaný prístup/.

Veľmi Háklivá Téma Gúľam očami

musím priznať, že prvé čo mi zišlo na um bolo: ľudové súdy ... a udavačstvo ... prosím, brať s rezervou Mrknutie

a ešte, že ono by sa to mohlo neraz obrátiť voči tomu kto nadhodí to meno ... a ďale viesť k niečomu ako (možno silný výraz) demoralizácia fóra  Neviem čo si myslieť/Nerozhodný
« Posledná zmena: 05. December 2010, 14:55:48 od oreno » Zaznamenané
Jaro - moderator
Hosť
« Odpoveď #9 kedy: 05. December 2010, 15:02:02 »

Veľmi Háklivá Téma Gúľam očami

musím priznať, že prvé čo mi zišlo na um bolo: ľudové súdy ... a udavačstvo ... prosím, brať s rezervou Mrknutie

a ešte, že ono by sa to mohlo neraz obrátiť voči tomu kto nadhodí to meno ... a ďale viesť k niečomu ako (možno silný výraz) demoralizácia fóra  Neviem čo si myslieť/Nerozhodný
... v niektorých prípadoch sa už nedá hovoriť o morálke...preto som aj vytvoril tému druhú : "Nápady,návrhy a pripomienky",ktorá žiaľ zíva prázdnotou... Hnev
Zaznamenané
oreno
Hero Member
Príspevkov: 2 941

Zobraziť profil
« Odpoveď #10 kedy: 05. December 2010, 15:12:00 »

Richard, najviac sa o užívateľovi dozvieš z príspevkov ... a dovolím si nesúhlasiť, aj nick o čomsi napovedá  Mrknutie
...čo už Ti napovie adresa, meno, meail? ...  nakoniec neriešia ani tú anonymitu ... veď aj tam sa dá fixlovať Neviem čo si myslieť/Nerozhodný
Zaznamenané
erno hlavac
Hero Member
Príspevkov: 6 309

rybolov môj sen

Zobraziť profil
« Odpoveď #11 kedy: 05. December 2010, 15:51:17 »

Všetko je otázka dôvery na samotnom fóre. Poslednú dobu sa to akosi" popsulo", chápem. že mladý ľudia sú sebavedomejší, čo ale nikoho neoprávňuje k drzosti a arogancii a zvlášť keď niektorí sú doslova ešte deti. No nechcem dávať všetkých do jedného vreca napr. Janko K, Samko a teraz už aj fanatic - super chlapci. No rád by som  vedel niektoré údaje o ako napríklad o Lacike, ktorý si myslí,že je naj na tomto fóre a my môžme byť radi,že ho tu máme. S tým hlúpym avatarom si ešte myslí aký je geroj a niektorí to ešte obdivujú. Tá "znôška" protichodných príspevkov čo sa týka Nookiho sa proste nedá čítať- chváli,haní a stále do okola. Strašné ! V podstate neviem ani o čo išlo, no predpokladám,že ani on nevie o čo.
Začalo to s popičákom cez henten,chyť a pusť až po neho, kde to skončí ?
 najhoršie by bolo, keby vyšlo najavo, že pod vymyslenými nickmi sa zabávajú niektorí naši akože kolegovia. Verím,že Jaro a spol. najdu riešenie a bude tu pokoj ako predtým a budeme sa venovať, tomu čo nás spája - športový lov rýb.
Zaznamenané

Pohoda - klídek - kapríček
Jaro - moderator
Hosť
« Odpoveď #12 kedy: 05. December 2010, 16:30:31 »

Všetko je otázka dôvery na samotnom fóre. Poslednú dobu sa to akosi" popsulo", chápem. že mladý ľudia sú sebavedomejší, čo ale nikoho neoprávňuje k drzosti a arogancii a zvlášť keď niektorí sú doslova ešte deti. No nechcem dávať všetkých do jedného vreca napr. Janko K, Samko a teraz už aj fanatic - super chlapci. No rád by som  vedel niektoré údaje o ako napríklad o Lacike, ktorý si myslí,že je naj na tomto fóre a my môžme byť radi,že ho tu máme. S tým hlúpym avatarom si ešte myslí aký je geroj a niektorí to ešte obdivujú. Tá "znôška" protichodných príspevkov čo sa týka Nookiho sa proste nedá čítať- chváli,haní a stále do okola. Strašné ! V podstate neviem ani o čo išlo, no predpokladám,že ani on nevie o čo.
Začalo to s popičákom cez henten,chyť a pusť až po neho, kde to skončí ?
 najhoršie by bolo, keby vyšlo najavo, že pod vymyslenými nickmi sa zabávajú niektorí naši akože kolegovia. Verím,že Jaro a spol. najdu riešenie a bude tu pokoj ako predtým a budeme sa venovať, tomu čo nás spája - športový lov rýb.

...Lacike sa ospravedlnil a odišiel z fóra... Nepoviem nič
Zaznamenané
designed
Hosť
« Odpoveď #13 kedy: 05. December 2010, 16:36:56 »

toto je aj tak trochu nefer. lebo ti, co si ho nepraju budu vsetci hlasovat a cielene vyhladavat tuto temu. a ti, ktorym je to jedno, alebo o nom ani nevedia, tak hlasovat nebudu, pripadne sem ani nezavitaju... cize to je systematicky vyhadzov a nemusi byt k tomu ani anketa. no.. ale sak, nech...
Zaznamenané
designed
Hosť
« Odpoveď #14 kedy: 05. December 2010, 16:38:58 »

toto je zase hovadina, neuraz sa, lebo ja ked chcem, tak vyplnim 20 nickov s uplne hocijakymi udajmi.. kto raz chce robit zle, tomu v tom nezabaranis nijako. jedine blokaciou, cim mozes ohrozit aj blokaciu dalsich uzivatelov na tej istej IPcke.. co sa tyka verejnych for, tak tato jedna vec nikdy nefungovala a ani fungovat nebude. neprajnika, ak je zakerny a sam nepusti, tak neodstranis z fora, bohuzial...
Zaznamenané
Strán: [1] 2 3 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk