AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

23.09.2019 17:56:41

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 095 príspevkov v 1 828 tém od 1 816 užívateľov
Najnovší užívateľ: skmareksk
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - prívlač
| |-+  Prívlač
| | |-+  DOMÁCA DIELŇA
| | | |-+  Domáca výroba nástrah
« predchádzajúce ďalšie »
Anketa
Otázka: Aké nástrahy si najradšej doma vyrábate ?  (Hlasovanie skončí: 13. Apríl 2038, 18:32:48 )
Vobler - 35 (50.7%)
rotacka - 7 (10.1%)
plandavka - 5 (7.2%)
iné - 22 (31.9%)
Celkovo hlasov: 47

Strán: 1 [2] 3 4 ... 124 Tlačiť
Autor Téma: Domáca výroba nástrah  (Prečítané 157658 krát)
erno hlavac
Hero Member
Príspevkov: 6 309

rybolov môj sen

Zobraziť profil
« Odpoveď #15 kedy: 28. November 2010, 10:31:41 »

Iwo, sak schvalne som Ti sem daval link na Balzu Smiech
Ten link na balzu som si nevšimol - sorry
Zaznamenané

Pohoda - klídek - kapríček
Iwo
Hero Member
Príspevkov: 4 665

Zobraziť profil
« Odpoveď #16 kedy: 28. November 2010, 12:32:25 »

Iwo, sak schvalne som Ti sem daval link na Balzu Smiech
dikes nevsimol som si a neni to take drahe ale skusim este po meste pobehat a mozno zozeniem aj tam  Mrknutie
Zaznamenané

Oki
Hero Member
Príspevkov: 6 022

Zobraziť profil
« Odpoveď #17 kedy: 28. November 2010, 20:20:02 »

Modelarsky obchod...tam najdes. Ale priprav sa je to praca pre cloveka s extravelkou trpezlivostou. Najma ak chces spravit nejaky dobry zubacovy.....lebo maly crankbait na jalca je jednoduche spracit.
Zaznamenané
Oki
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #18 kedy: 29. November 2010, 15:12:22 »

KZI troska viac typov. RUcna vyroba jedneho sikovneho cloveka.

Zaznamenané
oreno
Hero Member
Príspevkov: 2 941

Zobraziť profil
« Odpoveď #19 kedy: 29. November 2010, 16:01:46 »

KZI troska viac typov. RUcna vyroba jedneho sikovneho cloveka.
Ozaj šikovný ... všetka česť.

Ja čo som kedysi skúšal, ale to ešte neboli všakové nalepovacie fólie, tak som to patlal len unikolkami a lakom. Oproti týmto ... nebe a dudy .. ale (niektoré Smiech) chytali
« Posledná zmena: 29. November 2010, 16:16:22 od oreno » Zaznamenané
Iwo
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #20 kedy: 29. November 2010, 16:42:09 »

oki wooooow  Šok tie su ako z obchodu
To robil z tych nalepovacich foliii tie supiny napodobeniny su brutalne a hentie to vyzera ako striekane ?
Zaznamenané

designed
Hosť
« Odpoveď #21 kedy: 29. November 2010, 16:57:11 »

zaujimalo by ma, ako spravil ten reliefny povrch po bokoch.. otlacil tam pilnik, ci co ? Vyvalujem oči! Super!
Zaznamenané
Oki
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #22 kedy: 29. November 2010, 19:14:59 »

Neviem ako to robi, ale robi to uz dllhhuu dobu. Ja z tychto krasavcov mam jednu v skatulke a sumec,bolen,zubac si na ne luskne hocikedy. Najma kvoli tomu, ze do istej miery su jedinecne....ale aby som zacal s vyrobou, to asi nie.
Zaznamenané
Iwo
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #23 kedy: 30. November 2010, 20:06:54 »

oki ten clovek nema nejaky kontakt ci us tu alebo email len tak by som sa snim spojil zaujimalo by ma ako tam daval ty nalepkove makkety alebo ako to tam spravil ty supiny. Al je to genialne hentake keby zbadam v shope ani znacka ma nezaujima a us ich aj berem .
Zo zaciatku ich budem asi malovat stetcom a zalepim to epoxidovim lepom a potom mozno prejde maj na tie maketty lebo to vyzera ozaj brutalne .
Zaznamenané

erno hlavac
Hero Member

rybolov môj sen

Zobraziť profil
« Odpoveď #24 kedy: 30. November 2010, 21:04:53 »

Iwo, neviem či by Ti to všetko objasnil ak to predáva a nielen pre známych,tak pochybujem je to jeho" know - how"  Mrknutie
Zaznamenané

Oki
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #25 kedy: 01. December 2010, 09:13:03 »

No aj ked dam kontakt rozprava alebo po madarsky alebo po anglicky. A ako erno trafil je to dost velky majster a ma svoj know how. A nepredajne inak  Mrknutie len pre znamych a kamaratov da par kusov (ja som len daleky znamy takze mam len jeden Smiech). Ale sposob a ostatne sa mozem opytat.
Zaznamenané
Iwo
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #26 kedy: 01. December 2010, 16:42:58 »

No aj ked dam kontakt rozprava alebo po madarsky alebo po anglicky. A ako erno trafil je to dost velky majster a ma svoj know how. A nepredajne inak  Mrknutie len pre znamych a kamaratov da par kusov (ja som len daleky znamy takze mam len jeden Smiech). Ale sposob a ostatne sa mozem opytat.
ok jasne chapem erno ale skus sa ho oki aspom nieco opytat ako dava ten odlesk supiniek to mi staci .
Zaznamenané

Oki
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #27 kedy: 01. December 2010, 16:46:11 »

Ze vraj to narezava s nozom  Čo??? akoze jeden sposob. Alebo ma taku pilku s ktorou roby hento...ja neviem  Úšklabok Dal som mu aj otazku, no odpoved je pre mna nevylustitelna.....nepoznam naradia.
Zaznamenané
Iwo
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #28 kedy: 01. December 2010, 17:24:12 »

Nechaj tak ved ucit sa treba na vlasnych  Mrknutie chybach
Zaznamenané

erno hlavac
Hero Member

rybolov môj sen

Zobraziť profil
« Odpoveď #29 kedy: 01. December 2010, 17:38:31 »

Iwo zopár si kúp , ak je taká možnosť a kopíruj. Mrknutie Mrknutie
Zaznamenané

Strán: 1 [2] 3 4 ... 124 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk