AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

21.10.2019 12:23:10

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 127 príspevkov v 1 828 tém od 1 816 užívateľov
Najnovší užívateľ: skmareksk
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - prívlač
| |-+  Prívlač
| | |-+  VÝSTROJ A POMÔCKY PRI LOVE
| | | |-+  Obuv,ponožky,čižmy,prsačky...
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: [1] 2 3 ... 10 Tlačiť
Autor Téma: Obuv,ponožky,čižmy,prsačky...  (Prečítané 29785 krát)
PEPO
Hero Member
Príspevkov: 5 669

Zobraziť profil
« kedy: 23. November 2010, 21:29:56 »

Rozhodol som sa že si na zimu do člnu zaobstarám nejaké gumáky.Lebo   doteraz  som sa snažil na breh s člnom  vybehnut čo najviac a odnáša si to podlaha na člne.
Chcel by som niečo teplé.Pravdepodobne  by som chcel nejaké neoprénové gumaky.
Uvítam nejaké rady. Mrknutie Mrknutie
« Posledná zmena: 13. Február 2012, 17:40:22 od Jaro - moderátor » Zaznamenané

Furt pri Vode-Co bůh spojil, člověk nerozdělí. Co já rozebral, ani bůh nedá dohromady.
designed
Hosť
« Odpoveď #1 kedy: 24. November 2010, 01:23:50 »

noo, mna by zaujimali prsacky tiez, ak ma niekto skusenosti. gumenne, alebo neoprenove ? zateplene, alebo nezateplene ? uzitocne info sem.. Mrknutie
Zaznamenané
takcitak
Hosť
« Odpoveď #2 kedy: 24. November 2010, 07:18:31 »

designed ty si taky nocny motýľ? Mrknutie
Zaznamenané
Oki
Hero Member
Príspevkov: 6 022

Zobraziť profil
« Odpoveď #3 kedy: 24. November 2010, 08:25:07 »

PEPO ja ma Chiruca. K neoprenom tolko, ze kup minimum o cislo vacsie Smiech Ak mas sancu vyber taku, ku ktorej sa daju kupit take vlozky filcove (bomba), ale ked si ich oblecies s ponozkami nech este vzdy mas miesto v cizmach. AK budu priliz priliahle neoprenky su zimne ako hrom!!!!

Ku prsackam tolko (najma ak su neoprenky) ze v nich do clna nelez. A daj si pozor! Neriskuj v hlbokej vode,najma nie v tecucej. Ak nahodou natrafis na jamu a voda sa ti naleje do prsaciek ta tie cizmy stiahnu dole. Treba kupit take aby si tam mal kludne miesto ked treba z nich vysklznut!!! Toto my povedali muskary a mali pravdu, lebo ani na stojatej vode nie je lahke sa dostat von z tych ciziem -tod uz vlastna skusenost. Ostatne veci presne tak ako pri normalnych cizmach..nech maj miesto na teple veci pod nim. Ja mam energo team (15000ft-6mm) vyhovuje uplne bez problemov.  Ak kupujes nech mas na spodku filc proti smiku.
Zaznamenané
PEPO
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #4 kedy: 24. November 2010, 08:37:07 »

Co myslíš k tým neoprénom že su zimné ako hrom??Tomu som nepochopil.
Prsačky mám neoprénové.S tými som spokojný.Mám ich druhý rok.
Teraz zhánam nejaké teplé gumáky v ktorých sa dá v člne vydržat celý den.
Niečo takéto
http://www.pelada.sk/gumove-cizmy-prsacky-obuv/dam/dam-zimne-cizmy-do--30°c/
Zaznamenané

Furt pri Vode-Co bůh spojil, člověk nerozdělí. Co já rozebral, ani bůh nedá dohromady.
Oki
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #5 kedy: 24. November 2010, 08:41:11 »

Ze od ak su tesne su chladne a ak nedas tepelnu vlozku ti zmrzne noha! Nech tam mas volne miesto. A najhorsie je so spodkom, nemas tam vzduchovy komoru (pri neoprenovych). takze chlad ti ide cez gumu priamo na nohy. BRRRRR...ja som vymenil  original vlozku na tepelnu. Aj tak ich nosim len v zime.

Tieto sa podobaju na to co ma kamos...su dobre.
Zaznamenané
kura11
Hosť
« Odpoveď #6 kedy: 24. November 2010, 18:34:11 »

no do clna by som neopreny nebral na co??? nejake sikovne gumaky zateplene... ak prsacky na brodenie tak membranove-ciastocne dychatelne... gumak ani neopren nie je ono... a su dost nepohodlne... ine ako dychace uz nechcem urcite...
Zaznamenané
kura11
Hosť
« Odpoveď #7 kedy: 24. November 2010, 18:39:31 »

pepo nieco   take??? http://www.vulkan.sk/sk/handmade-exclusive?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=23&category_id=1   potom dost su chvalene boty hunter   http://www.internetovypredaj.sk/index.php?predaj-na-internete=obchod&h=27&o=78&ppol=1&k1=22&m1=10&sid=     tie hunter ale daktory nenazranci predavaju aj za 60E
Zaznamenané
PEPO
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #8 kedy: 24. November 2010, 22:37:38 »

pepo nieco   take??? http://www.vulkan.sk/sk/handmade-exclusive?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=23&category_id=1   potom dost su chvalene boty hunter   http://www.internetovypredaj.sk/index.php?predaj-na-internete=obchod&h=27&o=78&ppol=1&k1=22&m1=10&sid=     tie hunter ale daktory nenazranci predavaju aj za 60E
Tie Vulkany sa mi pozdávaju.
No len nedávno som zhánal niečo také ako je na tom druhom linku a  ked som volal priamo do podnikovej predajni,tak ma hned pribrzdili že z toho čo maju na nete v ponuke maju len mizivu čast a aj to čo maju,nemaju všetky čísla.
A chcem niečo čo má gumu od dola až hore aby som mohol z člnu vystupit aj vo vačšej vode.
Tie DAMky mám teraz doma na skušku a pozdávaju sa mi,aj ked ich desing nieje bohvieaký Neviem čo si myslieť/Nerozhodný Neviem čo si myslieť/Nerozhodný.Ale su ohybné a dost mäkké a presne to ja potrebujem a nieje to neoprén.Ešte som rozmýšlal nad šnurovacími gumákami a do nich neoprénové ponožky.Ani to nieje  zlé-aj tie mám na skušku teraz doma.Ale tie DAMky sa pri zohýbaní chovaju  lepšie Mrknutie Mrknutie
Zaznamenané

Oki
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #9 kedy: 25. November 2010, 08:18:00 »

Tie Hunterky som mal..ruky od nich prec!!! Nie su bohvie ako zivotne ani dobre.
Vulkan vyzera fakt dobre.

A aj neoprenky su dobre, len treba tam ratat s extra miestom pre extra ponozky a podobne veci Smiech
Zaznamenané
kolac
Hosť
« Odpoveď #10 kedy: 25. November 2010, 08:39:49 »

ked brodaky, tak naozaj iba memmbranove, tak ako pisal kurka... teraz sa uz daju lachko pozhanat...
pod to nejake dobre termopradlo a vybavene.
Zaznamenané
Oki
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #11 kedy: 25. November 2010, 08:45:11 »

JAAAJ akoze brodaaky to jasneze radsej membranove!!! Ja mam neoprenky, su dobre a lebo na nove nemam kym nerozpadnu budem mat tieto. Potom nejaky Snowbee to istiii, akoze tie sa my zdaju take uz dobre. Zase chalani maju aj Vision Flywater, alebo aj Kinetic waterspeedky a nestazuju sa.

Termopradlo uz ma skoro aj tak kazdy  Mrknutie
Zaznamenané
PEPO
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #12 kedy: 25. November 2010, 09:43:00 »

Prsačky mám neoprénové.A tie su dobré aj na leto a aj na zimu.
Ale na zimu  som si teraz kupil neoprénové ponožky,lebo spodná čast-guma nieje zateplená a volajako mi v tom bolo zima na nohy Neviem čo si myslieť/Nerozhodný Neviem čo si myslieť/Nerozhodný.A ja že čím to asi tak môže byt Smiech Smiech
Zaznamenané

Oki
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #13 kedy: 25. November 2010, 09:50:48 »

Nemas zeteplene?? To uz ao? Mne neopren ide uplne do spodiek ciziem, no ani tak to nie je bohvie co  Neviem čo si myslieť/Nerozhodný
Zaznamenané
rado ramone
Full Member
Príspevkov: 123

Nepitevodu,trtkajú vnej ryby.sraťtiežnexodianabreh

Zobraziť profil
« Odpoveď #14 kedy: 08. Máj 2011, 17:06:24 »

Cavte, o prsackach neviem vobec nic , tak vas prosim o nejake komentare k tymto, dakujem. Je to problem ak su prsacky o tri styri cisla vacsie?
http://www.rybarskepotreby-zima.cz/neoprenove-prsacky-d-a-m-42-43-949.html#
Zaznamenané

chyt a pusť...ak máš čo :-)
Strán: [1] 2 3 ... 10 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk