AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

17.07.2019 22:27:48

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 063 príspevkov v 1 826 tém od 1 799 užívateľov
Najnovší užívateľ: CoinExchangeNY
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - plávaná
| |-+  Plávaná
| | |-+  VÝSTROJ A POMÔCKY PRI LOVE
| | | |-+  Háčiky
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 [2] Tlačiť
Autor Téma: Háčiky  (Prečítané 5066 krát)
misoSL
Hero Member
Príspevkov: 739

Zobraziť profil
« Odpoveď #15 kedy: 15. Marec 2011, 13:25:34 »

Ja používam Awa- shima blade
Zaznamenané
takcitak
Hosť
« Odpoveď #16 kedy: 15. Marec 2011, 13:37:47 »

...v tomto zimnom období je mojim favoritom  Owner Sode 14 /50286/... vzniklo medzi nami silné puto  Úšklabok  a nedám naň dopustiť... v kombinácii s vlascom 0,08 je super... Vyvalujem oči! Super! ...až sa niekedy sám čudujem, čo vydrží tento malý červený zázrak... Gúľam očami
ja som ich dneska skusal a po kazdom jemnom "zavadení" som hol musel vyrovnavat si neviem na nom 3 kilovu rybu predstavit  Šok

su to veeeelmi jemne haciky, najhrubsiu zostavu aku s nimi mozes pouzit je asi 16-tka kmen a 12-tka nadvazec a aj to je uz dost
nemusis ma poucovat nechytam ryby 3 tyzdne pozriem na hacik a viem co mam pouzit  Mrknutie a kmen neviem jaky ma ozaj suvis s hacikom
Zaznamenané
Dusanspin
Hosť
« Odpoveď #17 kedy: 15. Marec 2011, 17:37:12 »

no urcite nebudem davat "desinu" nadvazec na 0.25 kmenovy silon
Zaznamenané
Matus-SumoTeam
Hero Member
Príspevkov: 4 174

Prívlač

Zobraziť profil
« Odpoveď #18 kedy: 15. Marec 2011, 18:08:46 »

Ale pani max 4stup rozdiel!A toto neni o silonoch ale o háčikoch!
Zaznamenané
takcitak
Hosť
« Odpoveď #19 kedy: 15. Marec 2011, 18:17:56 »

no urcite nebudem davat "desinu" nadvazec na 0.25 kmenovy silon
a kde ja som zmienil 0,25ku? len hovorim o tom ja mam na dvoch cievkach 0,16ku na jednej 0,18ku a na jednej 0,20ku a predsa ked chcem a to vzdy ked vymenim HACIK za mensi s tensim nadvazcom mam menit hned cievku popripade navijak? alebo sa to da vyriesit popripade gumou tak neviem co sa rozculujes  Gúľam očami
Zaznamenané
Starbaits
Sr. Member
Príspevkov: 325

Zobraziť profil
« Odpoveď #20 kedy: 15. Máj 2011, 05:42:29 »

Nuz chlapi,ja som doteraz len feeder a picker "tlacil",ale nedam na Gamakatsu 2260B,aj ked sa niekedy ohnu,to vymenim a idem dalej.
Skusal som aj Drennan(Carp Wide,Fine Maggot,Carbon Feeder),ale na tie mi nejak nejdu tak ryby,ako na tie spominane Gamaktsu,tvarom su asi ako tie Nuclearky od Colmic-u.
Zaznamenané
jarkko88
Hosť
« Odpoveď #21 kedy: 07. September 2011, 22:46:41 »

ja teraz pouzivam mikado sensual zlate č.10 podustvy mi na pekne idu..
Zaznamenané
PuTy
Sr. Member
Príspevkov: 342

Zobraziť profil
« Odpoveď #22 kedy: 07. September 2011, 23:37:43 »

drennan wide gape taktiez chvalim Úsmev
Zaznamenané
andrei11
Hero Member
Príspevkov: 3 849

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #23 kedy: 04. Január 2013, 22:20:59 »

plavackari,  nejake typy/triky ako uviazat mini haciky (vel. 16, 18) s lopatkou nemate?
Zaznamenané

Ak by ste mali chut a cas precitat si nieco o rybacke, navstivte moj blog >> http://mojlovryb.wordpress.com/
Matus-SumoTeam
Hero Member

Prívlač

Zobraziť profil
« Odpoveď #24 kedy: 05. Január 2013, 13:23:16 »

ANDREI11 ja viažem klasika aký potrebuješ špecialne viazanie???
Zaznamenané
andrei11
Hero Member

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #25 kedy: 05. Január 2013, 13:27:55 »

no len ked si prestavim hacik vel. 18 a silon 0,10 tak mi je spatne. velmi mi nejde uzol na lopatku na takychto malych hacikoch ... ale nasiel som jedno video, kde pouzival typek viazac a to vyzeralo paradne Mrknutie
Zaznamenané

Ak by ste mali chut a cas precitat si nieco o rybacke, navstivte moj blog >> http://mojlovryb.wordpress.com/
Matus-SumoTeam
Hero Member

Prívlač

Zobraziť profil
« Odpoveď #26 kedy: 05. Január 2013, 13:36:39 »

Vieš čo ja v pohode viažem na 18hak aj silon 0,14.Ved aj tak tak nemôžeš dávať otočiek 8.A ak viem aj pretekári používajú lopatkové háčiky a očkové.
Zaznamenané
andrei11
Hero Member

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #27 kedy: 05. Január 2013, 13:38:00 »

Vieš čo ja v pohode viažem na 18hak aj silon 0,14.Ved aj tak tak nemôžeš dávať otočiek 8.A ak viem aj pretekári používajú lopatkové háčiky a očkové.

ja uprednostnujem ockove. ale mam par lopatkovych a som nestastny ze sa mi ich nedaru uviazat. budem po veceroch trenovat a kazit si zrak Úsmev
Zaznamenané

Matus-SumoTeam
Hero Member

Prívlač

Zobraziť profil
« Odpoveď #28 kedy: 05. Január 2013, 13:43:11 »

Podla mňa lopatkový je vhodnejší na lov plavákom ale je pravda že to záleží aj od viazania.Ja očkový viažem tak isto ako lopatkový.To ma asi pokazili naši chalani.  Úšklabok Úšklabok
Zaznamenané
Strán: 1 [2] Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk